Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Heh musiałeś akurat skopiować tą wypowiedź i skomentować.

 

A pod tym postem było wszystko wyjaśnione.

 

faktycznie, @zwyrodnialec świetnie napisał co i jak w PE i ocenami Kaliego :)

 

Podczas gry znajdujemy jakieś pierdoły po bossach i pisze że przejdź grę to będziesz mógł tego użyć, pograłem trochę od nowa i nie ma tego, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

no wiem, dlatego trzeba sie silowac jak nie ma pieskow wokol.

 

ogolnie tez przechdoze teraz na hardzie i jest ciezko, koneic mashowania, posejdona sie albo rozgryzie albo sie widzi czarny ekran.

 

I tak siłowanie w tej części jest dosyć proste i przeciwnik szybko ulega. W jedynce wygrać siłowanie z satyrem to dopiero był wyczyn, trzeba było nieźle napierdalać. W następnych częściach znacznie ułatwiono ten element.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Gra ktoś na poziomie Tytan? istny HC!

Titan jest prosty, czekam na Chaos. W każdej części GoW ostatni poziom to dopiero prawdziwe mięsko.

 

chodzi mi o najwyższy poziom trudności dostępny po przejściu gry, tytan to przedostatni poziom? bo widziałem trophy za przejście gry na tytanie więc sądziłem że to najwyższy.

Odnośnik do komentarza

@McDrive

 

Zmieni, zmieni się ;] Perseus to małe piwko, dobranocka.

@ Grigori o którym Ty momencie mówisz z tym satyrami i cerberusem bo nie mogę skojarzyć. A chcę wiedzieć gdzie będę miał się psychicznie zabezpieczyć.

 

Już wiem heh.

 

@Zwyrol

 

 

No co Ty, Afrodyta lepsza ;p

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gra ktoś na poziomie Tytan? istny HC!

Titan jest prosty, czekam na Chaos. W każdej części GoW ostatni poziom to dopiero prawdziwe mięsko.

Ja narazie jestem na Kronosie i obyło się praktycznie bez problemów, ale jak czytam wasze wywody o tej walce z satyrami i psami to aż jestem ciekaw co tam się dzieje :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

 

Fatality Posejdona to dziecinada hehe teraz to wiem. Herkules i Hermes to jest jazdaaaa.

 

Jeszcze nie dolazłem do tych momentów... Robota <_< Zobaczymy co tam pokazał. Perseus z GoWII to mój ulubieniec jak na razie w tej materii :P Ale coś czuję, że to się zmieni.

 

A moim faworytem w skali serii pozostaje fatality na minotaurze z jedynki.

Odnośnik do komentarza

heh a ja nie wiem chyba mi się gusta zmieniają z wiekiem ... 1 i 2 przeszedłem ze 3 razy na ps2 a teraz po 1h grania dałem sobie spokój i wróciłem do dodatku dragon age :P Jakoś mi się nie wkręciło może później będzie lepiej. Za to głos Lindy pierwsza klasa:D

Odnośnik do komentarza

jak grasz po polsku to nic dziwnego ze ci sie odechciało ;p

 

ja przechodze gre własnie drugi raz, dla testow właczylem polski, i z kazda chwilą coraz bardziej mi sie rzygać chce, i obrzydza mi to cała gre ;p

 

potem bede musial przejsc po angielsku żeby poprawic to przykre wrażenie

 

 

i nie chodzi o jakość głosow, poprostu gra stracila caly klimat :/

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

kratos i gaja w polskiej wersji sa ok, restza przecietna lub slaba, najwieksza zaloba to oczywiscie hermes, niewazne w jakiej wersji, co za ped,al.

Jestem na kronosie na titanie, w sumie tylko posejdon sprawiał problemy na razie.

 

Walka z herkulesem jest fajna

Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwsze podejście, sory za totalny chaos w poście.

 

 

Ledwo na patrzały widzę więc będzie chaotycznie. Kompletnie nic nie kumam z zakończenia ;p. O ile jeszcze do pierwszego etapu walki z Zeusem, dopóki Pandora nie spłonęła ok ogarniam. Ale (pipi)a skąd cycata Gaja z łapami się wzięła. Rzekoma zdrada Ateny, moc - sroc, Pandora. Bez ściemniania zakończenie mi się nie podoba. No nie tego się spodziewałem, może za dużo się spodziewałem.

 

Jeżeli mam być szczery to fabularnie w GoW3 jest słabo, znaczy wszystko zaczyna się pierdolić od tej całej Pandory takie bravo story trochę się robi. Najpierw rozp.ierdalamy wszystko co się rusza żeby potem współczuć małej gówniarze i latać za nią;/. Sam fakt, że Kratos się zabija ok. W zasadzie tego się spodziewałem. No ale nie wiem trochę, durnowata Atena na końcu, Kratos z miną szczeniaczka trochę to kiczowate. Muszę to przemyśleć.

 

Natomiast jeżeli chodzi o całą resztę. Wszystko podtrzymuje, grafika muzyka, design, bossowie, fatality no wszystko to pierwsza liga. I tak jak pisałem nie zgadzam się, że gra tylko na początku wali, potem stygnie. Co do finałowej walki pierwsza faza ok. Potem gdy się przenosimy się do tej "klatki-koła" zapowiada się za(pipi)iście. I raptem pojawia się je.bana Gaja, która nie wiem skąd się wzięła na dodatek z rękoma. Połyka nas i jest średnio, potem ta cała podróż w mroku - zaje.bista. Potem wykończenie Zeusa, trochę lipne cały czerwony ekran. No i potem zaczyna się błazenada z zakończeniem. Ogólnie ostatnią walkę zaliczam na plus, oprócz tej środkowej fazy. Skoro cycata się już wtrąca. To mogło by to inaczej wyglądać. Kratos walczy z Zeusem a w tle morda Gaji która próbuje nas złapać, zdmuchnąć nie wiem coś takiego.

 

Backtracking też mi nie przeszkadzał, w zasadzie tak jak pisałem. Nic mi nie przeszkadzało, wszystko zaliczam na plus. Gra dała mi kopa jak U2 no dobra może o jedno oczko mniejszego. Mówię co najbardziej mi nie pasuje to fabuła od połowy gry, włącznie z zakończeniem póki co którego nie kupuje.

 

Przydałaby się jeszcze jedna walka z tytanem. Szkoda, że tego wulkana tak łatwo załatwiliśmy. Ale to nie zaliczam do minusów raczej do niedosytu. No i to pierwszy GoW w którym grałem wszystkimi broniami. Duży plus za to. Cholernie Cestusy mi się podobały choć szkoda, że tak mało kombinacji miały.

 

No dobra jeszcze jedna rzecz. Nie, że się czepiam nie zaliczam to jako wadę ale szkoda, że tego nie było. Jakiejś dużej bitwy, przynajmniej tła bitwy no nie wiem za bardzo jak to wytłumaczyć. To samo tytani szkoda, że nie służyli jako tło. No ale wiadomo jak się fabuła potoczyła więc by to nie pasowało. Szkoda, że zrezygnowali z konfliktu tytani vs. bogowie na rzecz latania za gówniarą.

 

Może wygląda to jak czepianie ale w gruncie rzeczy to nie jest czepianie ;].

 

Czy najlepszy GoW? Raczej nie, choć na ten werdykt jeszcze za wcześnie. Teraz pora na wyzwania, tytan i chaos no i polski dubbing hehe. Póki co na świeżo po pierwszym przejściu 9 +.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gaja

 

Nigdy nie widzieliśmy jej śmierci. Ręka pewnie jej odrosła, ta nowa była zbudowana z korzeni, a nie ze skał

 

 

Pandora

 

Pandora przypominała Kratosowi córkę

 

 

Zakończenie

 

Puszka była pusta, bo Kratos uwolnił nadzieję podczas walki z Aresem. Atena myślała, że to negatywne emocje z Wielkiej Wojny dały mu moc, a nadzieja dalej jest w środku

 

 

Krótkie streszczenie. Jeśli jakiś wątek trzeba rozwinąć, to chętnie podyskutuję.

Odnośnik do komentarza

czy wam tez zdarzaly sie krótkie laddingi podczas gry?? np. ide sobie do dzwigni-> stop -> loading(2-3 sek) i dalej??

ze 2 razy spotaklem sie z tym ze filmik mi sie zaciol na chwile i pozniej lecial dajej i raz ze zaciol sie tak ze przskoczyl o jedno zdanie wczescniej i postac pwtarzala 2 razy to samo.

tez tak mieliscie? odnosnie tego trofeum co szukalem to sory ze tutaj. btw. juz wszystko zaliczylem na platyne.Jeszcze odnosnie oceny Kaliego wydaje mi sie ze nie ma po co robic szumu.Czasami jego oceny rzeczywiscie bylo zawyzone ale roznica pomiedzy 9+ a 10- jest zadna i wynika z kwestii gustu(moze mu sie spodobal koniec albo cos innego co nam nie i juz macie troche wyzej).

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

czy wam tez zdarzaly sie krótkie laddingi podczas gry?? np. ide sobie do dzwigni-> stop -> loading(2-3 sek) i dalej??

ze 2 razy spotaklem sie z tym ze filmik mi sie zaciol na chwile i pozniej lecial dajej i raz ze zaciol sie tak ze przskoczyl o jedno zdanie wczescniej i postac pwtarzala 2 razy to samo.

tez tak mieliscie? odnosnie tego trofeum co szukalem to sory ze tutaj. btw. juz wszystko zaliczylem na platyne.Jeszcze odnosnie oceny Kaliego wydaje mi sie ze nie ma po co robic szumu.Czasami jego oceny rzeczywiscie bylo zawyzone ale roznica pomiedzy 9+ a 10- jest zadna i wynika z kwestii gustu(moze mu sie spodobal koniec albo cos innego co nam nie i juz macie troche wyzej).

 

Też miałem takie loadingi ...dwa albo trzy razy :)

Gaja

 

Nigdy nie widzieliśmy jej śmierci. Ręka pewnie jej odrosła, ta nowa była zbudowana z korzeni, a nie ze skał

 

 

Po tym jak Kratos zadał jej ostateczny cios w serce i jednocześnie w Zeusa moim zdaniem później zginęła ...choć kto wie ;)

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Gaja

 

Nigdy nie widzieliśmy jej śmierci. Ręka pewnie jej odrosła, ta nowa była zbudowana z korzeni, a nie ze skał

 

 

Pandora

 

Pandora przypominała Kratosowi córkę

 

 

Zakończenie

 

Puszka była pusta, bo Kratos uwolnił nadzieję podczas walki z Aresem. Atena myślała, że to negatywne emocje z Wielkiej Wojny dały mu moc, a nadzieja dalej jest w środku

 

 

Krótkie streszczenie. Jeśli jakiś wątek trzeba rozwinąć, to chętnie podyskutuję.

 

 

Ok z Gają też tak myślałem, że jej te łapska odrosły. To, że Pandora przypominała Kratosowi córkę też wiem. A przypadkiem nie uwolnił też strachu wśród Bogów?

 

No nie wiem tak czy siak nie podoba mi się to wszystko. I nie podoba mi się zakończenie. I nie podoba mi się fabuła od momentu kiedy zaczynamy szukać Pandory. Tak jakby wszystkie poprzednie motywy i napędy Kratosa zostały raptem usunięte. Nie kupuję tej przemiany Kratosa. To wszystko wydaje się być takie miałkie, naciągane. Szkoda, że postawili na tą całą Pandorę. Przez to zatarł się cały konflikt Kratos vs. Tytani vs. Bogowie.

 

 

Tak Tiglatpilesar możesz mi całe zakończenie rozłożyć na czynniki pierwsze, co i jak po kolei. Tylko bez własnej interpretacji. Będę wdzięczny. No nie kupuję takiego zakończenia, zakończenia trylogii GoW ;/.

 

@QTF

 

Tak mi się też zdarzały loadingi podczas gry.

 

Z filmikami tak nie miałem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

No dobra jeszcze jedna rzecz. Nie, że się czepiam nie zaliczam to jako wadę ale szkoda, że tego nie było. Jakiejś dużej bitwy, przynajmniej tła bitwy no nie wiem za bardzo jak to wytłumaczyć. To samo tytani szkoda, że nie służyli jako tło. No ale wiadomo jak się fabuła potoczyła więc by to nie pasowało. Szkoda, że zrezygnowali z konfliktu tytani vs. bogowie na rzecz latania za gówniarą.

 

 

 

Wcześniej dokładnie też o tym pisałem.

 

 

Zabrakło walk w tle tak, żebyśmy mogli odczuć, że jesteśmy tylko małym trybikiem w wojnie. Jest co prawda Perses i Helios, ale to zdecydowanie za mało. Powinno być więcej tego typu akcji. Np Zeus napierdalający się z tytanami. Jest co prawda wytłumaczone, że to ma być niby wojna tylko i wyłącznie Kratosa, ale dla mnie to pójście na łatwiznę. To już w jedynce były takie momenty np na początku hydra walcząca z załogą statku, czy Ares niszczący Ateny. I to robiło bardzo dobre wrażenie.

 

A z Pandorą to już w ogóle żal, rozpierdala scena, gdy ta chce się poświęcić, a Kratos rzuca się na ratunek i krzyczy, że znajdzie inny sposób na skończenie z Zeusem, śmieszy to tym bardziej, że wcześniej twórcy cały czas dają nam do zrozumienia, że nie liczy się dla niego w ogóle cudze życie (księżniczka Posejdona, czy typ którego spalamy i przejmujemy łuk, albo Gaia, której chciał się pozbyć)

 

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...