Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Czy jest możliwość połączenia PS3 z Komputerem (Laptop Wi-Fi included) przez Wi-Fi ? (Coś al'a sieć LAN - wymiana plików itd.)

Jeśli tak to czy niebędzie to przeszkadzało "komunikowaniu się" Liveboxa z PS3 i z Kompem?

 

Pozdro

Sprawdź upnp, chociaż nie wiem czy livebox ma taka mozliwosc. Upnp umożliwia steamowanie na żywo filmów zdjęc muzyki z dysku komputera.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko. Czy jest możliwość połączenia PS3 z Komputerem (Laptop Wi-Fi included) przez Wi-Fi ? (Coś al'a sieć LAN - wymiana plików itd.)

Jeśli tak to czy niebędzie to przeszkadzało "komunikowaniu się" Liveboxa z PS3 i z Kompem?

 

Pozdro

Sprawdź upnp, chociaż nie wiem czy livebox ma taka mozliwosc. Upnp umożliwia steamowanie na żywo filmów zdjęc muzyki z dysku komputera.

 

 

TU JEST program o nazwie Red Kawa File Server v1.0 For PS3

 

A file server that lets you wirelessly view and copy files from your computer to your PS3!

 

Red Kawa File Server is a free file server developed by Red Kawa. It allows you to view and copy files from your computer (where the server running) to your PlayStation 3 over your wired or wireless computer network.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko. Czy jest możliwość połączenia PS3 z Komputerem (Laptop Wi-Fi included) przez Wi-Fi ? (Coś al'a sieć LAN - wymiana plików itd.)

Jeśli tak to czy niebędzie to przeszkadzało "komunikowaniu się" Liveboxa z PS3 i z Kompem?

 

Pozdro

Sprawdź upnp, chociaż nie wiem czy livebox ma taka mozliwosc. Upnp umożliwia steamowanie na żywo filmów zdjęc muzyki z dysku komputera.

upnp to zupelnie cos innego. zeby udostepniac media trzeba uzyc funkcjonalnosci media serwer np z windows media player.

Odnośnik do komentarza
Szukam juz dosyc dlugo na forum tematu gdzie bylyby wszystkie roznice miedzy wersja PS3 z USA i europejska wersja, w tym tyg kupuje i musze wiedziec czy sie oplaca( gry, napiecie, filmy, kompatybilnosc). Jak wiecie gdzie ten temat jest to podajcie topic, albo naskrobcie cos sami.

 

Napięcie - tam mają 110 u nas jest 230, musisz kupić przetwornik - są na allegro. Wersje USA mają nałożony region 1, Europejskie zaś - region 2. Tyczy się to gier z poprzednich plejaków, filmów na DVD i BR. Gry chodzą spokojnie i tak samo.

Odnośnik do komentarza
Szukam juz dosyc dlugo na forum tematu gdzie bylyby wszystkie roznice miedzy wersja PS3 z USA i europejska wersja, w tym tyg kupuje i musze wiedziec czy sie oplaca( gry, napiecie, filmy, kompatybilnosc). Jak wiecie gdzie ten temat jest to podajcie topic, albo naskrobcie cos sami.

 

Napięcie - tam mają 110 u nas jest 230, musisz kupić przetwornik - są na allegro. Wersje USA mają nałożony region 1, Europejskie zaś - region 2. Tyczy się to gier z poprzednich plejaków, filmów na DVD i BR. Gry chodzą spokojnie i tak samo.

 

hmmm, i pewnie obesc blokade na filmy nielatwo, a niewatpliwie przydalaby sie ta funkcja. Przetwornik paredziesiat zl wysylka ze 100 i wychodzi ponad 1000( a pol konsoli czyli odtwarzacz odpada), moze warto jednak dolozyc kilka stow i brac w PL. nie wiem jeszcze jak z gwarancją?? Czy nie bylaby uznawana tylko na tamtym kontynencie??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...