Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. W zasadzie nie ja no ale nie wazne. Czy jest cos takiego ze ps3 40 gb ( i podobno ta 80) nie wspolpracuje z telewizorami SD ? koleszka mi coś takie powiedział i się zastanawiam co on wygaduje ;p ja i tak mam lcd, no ale mnie to zaciekawilo ;p

 

Ten twój koleżka jakieś bajki opowiada.

Każde PS3 współpracuje z TV SD, ale niestety komfort gry na takim TV jest niższy niż na LCD, a czasem niemal "ciężej" się gra na takim TV, bo nie widać niektórych detali (np. Last Man, gdzie prawie NIC NIE WIDAĆ na TV SD :) )

Odnośnik do komentarza
Wiec jak jest w końcu z tą wsteczną kompatybilnością?

Wyjdzie jakiś patch dodajacy taką możliwość, czy nie?

 

My tego nie wiemy, SONY wie, a może też nie :P

 

Pewne jest, że będzie, ale nie wiadomo kiedy. Ale pewnie już niedługo, tylko czekać, aż na PSS pojawią się jakieś gry z PS2, to wtedy dostaniemy tego typu update FW

Odnośnik do komentarza

Szybkie trzy pytania(moze powtórzone,ale wtedy napiszcie czy jest to na forum):

1.Czy PS3 ma wymienny dysk twardy??Jeśli tak to czy łatwo to zrobić(wymienić go)i gdzie i za ile mozna go kupić?!

2.Czy łatwo(bez żadnych patch'y)połączyć PS3 do netu??

3.Czy można "po polsku"(tzn.za złotówki i tez bez patch'y,codec'ów itd)kupować w PSN???Co trzeba mieć, aby to robić i jak,czy wystarczy "klik"i kupione??

Odnośnik do komentarza

Specem nie jestem gdyż jeszcze ps3 nie mam;] (ale juz dosłownie czekam).

 

1. tak ma. możesz to zrobić samemu pasują dyski od laptopów (2,5 cala). nie jestem pewien czy wszystkie (chodzi o ich grubość)

2. nie do końca rozumiem pytanie, ale myślę że tak, można.

3. Potrzebujesz karty kredytowej (ew. zdrapki których chyba nie ma w polsce). Ładujesz z karty na konto pss i kupujesz (jak nie masz karty kredytowej moze byc np wirtualna karta z mbanku)

 

Jak pokręciłem proszę kogoś o poprawienie mnie :)

Odnośnik do komentarza

notabene jeszcze pierwszego pytanie to nie moze jakiś firmowanych przez sony z napisem coś w stylu "special for PS3"??

A w drugim pytaniu chodziło mi o to,czy wystarczy ew.podpiąć kabel "netowy"do PS3 i jest net w PS3 lub jak jest

bezprzewodowy net to ...położe PS3 w zasiegu modemu(tu: lynkis model nie pamietam)i jest net na PS3[wszystko w duużym uproszczeniu] :P

po prostu bez wielkich komplikacji i mieszania z firmwar'em dajmy na to!!

Odnośnik do komentarza

nie ma dysków special for ps3, nawet dysk oryginalny przynajmniej w 40gb jest od fujitsu-siemens, każdy dysk sata 2,5cala będzie "special for ps3" są tylko pogłoski że lepiej nie wsadzać dysków powyżej 5400rpm bo niby za duże temp. będą. cała wymiana polega na odkręceniu 5 śrubek wsadzeniu nowego dysku i przykręceniu 5 śrubek. ot cała filozofia.a co do netu to wchodzisz w ustawienia sieci szukasz AP wpisujesz hasła jeśli takowe ustawiłeś i już, zapewne router masz ustawiony na DHCP więc adresy same się przydzielą, tyle

Edytowane przez hetros
Odnośnik do komentarza

2 szybkie pytania, pewnie było ale wcześniej nie śledziłem wątku

 

1. ściąganie w tle działa po wyjściu z ps store? moge w tym czasie grac/oglądać dvd etc czy musze mieć włączoną przeglądarkę?

2. jak wykasować tytuł z listy rzeczy do ściągnięcia jeżeli anulowałem pobieranie? jakos mało logicznie jest to rozwiązane

Odnośnik do komentarza
2 szybkie pytania, pewnie było ale wcześniej nie śledziłem wątku

 

1. ściąganie w tle działa po wyjściu z ps store? moge w tym czasie grac/oglądać dvd etc czy musze mieć włączoną przeglądarkę?

2. jak wykasować tytuł z listy rzeczy do ściągnięcia jeżeli anulowałem pobieranie? jakos mało logicznie jest to rozwiązane

 

1. pobieranie działa, jego stan możesz sprawdzać w zakladce download mangament w menu network- pauzuje sie jedynie jak grasz w gry z opcją łączenia się z netem - nawet takie głupie DMC które wysyła tylko statsy na serwer pauzuje ściąganie.

2. Mówisz o liscie która pokazuje się w PSN? Ona jak dobrze pamiętam czyści się z każdym wejściem do sklepu

Odnośnik do komentarza
notabene jeszcze pierwszego pytanie to nie moze jakiś firmowanych przez sony z napisem coś w stylu "special for PS3"??

 

 

Wyście mnie tu zrozumieli heheheh respect :good::huh::P :lol3:

A takie przy okazji jakie są najpopularniejsze(czy dużo ludu jest) gry online na PS3??

Czy Call of duty 4 byłby to dobry wybór, dużo ludu gra??

Powtarzam z tym podłączeniem neta do PS3(bardziej z sensem :spox: :co trzeba właściwie zrobic, aby go mieć na PS3 bez przewodowo??

Odnośnik do komentarza
grajac w gry z ps2(60gb), tez sciaganie sie pauzuje

Bo Cię wylogowuje z PSN. Jak wyłączasz grę z PS2 to Cię loguje ponownie automatycznie.

Grając w gry z PS2 w sieci jesteś połączony z internetem, ale nie z PlayStation Network PS3.

To samo jest chyba jak oglądasz film na DVD.

Edytowane przez BQG
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...