Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem ps3 w UK. Opłaca się ? Przesyłka odpada , rodzina będzie zjeżdżać. Znacie jakieś dobre strony sklepów z UK ? Znam tylko amazon.co.uk. Chciałbym luknąć na ceny , jakieś promocje ps3 + gra itp. Ten nowy zestaw 80 GB jest w 65 nm ?

play.com,hmv.co.uk,game.co.uk,gamestation.co.uk,dabs.com,savastore.co.uk i wiele ,wiele innych

tak ,konsole w Uk sa tansze i soe oplaca:)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie internetu:

Co zrobić jak mi wyskakuje DNS error ?? Mam wszystko dobrze podpięte do routera, a nie mam internetu ani w kompie, ani w konsoli. Wcześniej miałem tak samo wszystko podpięte i działało, a teraz niechce.Co robić ??

 

Czyli jak ? Net w konsoli działał i nagle wyskoczył taki błąd ?? Jeśli tak to zrestartuj router (w instrukcji powinno być jak, ew wyłącz z sieci na 30sec.) może to coś da. Sprawdżź czy to nie wina dostawcy (na pc net działa?)

Odnośnik do komentarza

Siema

Mam kilka pytań odnośnie PS3, z racji tego, że nie chcę mi się wertować całego tematu. Może jakiś życzliwy odpisze :P

 

1. Jaki net trzeba mieć do pełnej obsługi PSN ?? 1024 kb/s styknie ??

2. Jak wygląda sprawa z żywotnością DS3, w padzie od Xkloca trzeba wymieniać baterie, jak to wygląda w przypadku DS3 ? Gdzieś słyszałem, że jak padnie akumulator w DS3 to można go wymienić na nowy model, czy to prawda?

3. Są jakieś inforamacje o kolejniej obniżce PS3? Microsoft teraz ostro obniżył ceny, Sony chyba odpowie na ten krok M$.

4. Ile maksymalnie może kosztować gra na PS3? Kiedyś czytałem, że 59Euro.

5. Ile kosztuje gra na PS3 w platynie ?

 

Dzięki z góry za odpowiedź.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

1 styknie

2 bateria jest wbudowana więc tylko ładujesz, a baterie sa na tyle żywotne że raczej nie będziesz ich wymieniać, bo to się wiąże z rozkręcaniem pada - dragon bodajże sprzedaje wymienne baterie

3 teraz była tak naprawdę za cena 40gb dostajesz 80gb i z ds3

4 różnie w sklepach i za 250zł widziałem GH kosztuje np ok 320 - ale ma gitarę w zestawie, a taki rockband w ultimie to jakieś 8 stów

5 cena sugerowana to bodajże 99 zł ale w niektórych sklepach jest taniej

Odnośnik do komentarza
Szybko się obudziłeś :). Wersja 80 GB PAL już jest miesiąc na rynku. A wersja 80 GB w USA, od premiery w Europie, też została wykastrowana.

 

Posiadają wszystkie natomiast Dual Shocka 3.

 

Aahahaha czyli jednak da się pogubić w modelach;] Czyli najlepsza konsola to Europejska 60GB, bądź ewentualnie 80GB z US... Wyśmienicie...

A o DS3 wiem i na szczęście pie*dole bo posiadam swojego już od sporego czasu;']

oszukali...

Odnośnik do komentarza
Powtarzam z tym podłączeniem neta do PS3(bardziej z sensem :spox: :co trzeba właściwie zrobic, aby go mieć na PS3 bez przewodowo??

PS3 ma adapter Wi-Fi, więc z konsolą problemu nie ma. Do komputera musisz kupić ruter z Wi-Fi (ja mam Linksys WAG200G), podłączyć przez niego net, w ustawieniach rutera uaktywnić Wi-Fi, ustawić zabezpieczenia, potem te dane przenieść na PS3. Konsola bez problemu wykrywa nawet słaby sygnał (dwie ściany). Oczywiście szybkość nie jest tak dobra, jak po kablu.

Odnośnik do komentarza
czy da sie podlaczyc myszke i klawiature wireless do ps3? jesli tak to jakie sa obslugiwane?

 

Tak da sie. Albo klawierki bluetooth (np logitech dedykowaną ps3 wypuscił coś koło 200zł stoi) albo tredycyjnie, wpinasz odbiornik usb do konsoli i masz mysz i klawe po wi-fi. A co modeli to nie mam pojęcia, myslę że każdą da się podłączyć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
czy da sie podlaczyc myszke i klawiature wireless do ps3? jesli tak to jakie sa obslugiwane?

 

Tak da sie. Albo klawierki bluetooth (np logitech dedykowaną ps3 wypuscił coś koło 200zł stoi) albo tredycyjnie, wpinasz odbiornik usb do konsoli i masz mysz i klawe po wi-fi. A co modeli to nie mam pojęcia, myslę że każdą da się podłączyć.

 

 

 

 

ok, sprawdzilem jedna klawiature i myszke logitech i dziala. Moge pisac sobie normalnie massage, itd. Problem w tym ze np. w COD4 juz sobie z tego nie moge skorzystac... Czy to wina gry, ktora nie obsluguje myszy, czy moze ja cos popie.rdolilem?

Odnośnik do komentarza
czy da sie podlaczyc myszke i klawiature wireless do ps3? jesli tak to jakie sa obslugiwane?

 

Tak da sie. Albo klawierki bluetooth (np logitech dedykowaną ps3 wypuscił coś koło 200zł stoi) albo tredycyjnie, wpinasz odbiornik usb do konsoli i masz mysz i klawe po wi-fi. A co modeli to nie mam pojęcia, myslę że każdą da się podłączyć.

 

 

 

 

ok, sprawdzilem jedna klawiature i myszke logitech i dziala. Moge pisac sobie normalnie massage, itd. Problem w tym ze np. w COD4 juz sobie z tego nie moge skorzystac... Czy to wina gry, ktora nie obsluguje myszy, czy moze ja cos popie.rdolilem?

To wina gry :(, musi ona obsługiwac mysz i klawe inaczej sobie nie pograsz. Na razie chyba tylko UTIII daje mozliwość uzywania myszy.

 

Tez tego nie rozumiem, bluetooth konsola ma ? Tak ! Wejścia usb ? Tak ! To po kiego grzyba nie zaimplementują obsługi klawiatury i myszy ?!?! UT3 pokazał ze się da (wystarczy rózne serwery dla myszy i padów).

 

Fps to jedna para kaloszy. Dlaczego developerzy mają problemy ze stworzeniem dobrego sterowania do stretegii czy rts-ów a wystarczyło by wsadzić obsługę myszy i klawierki...

 

 

Kurna taki fajny sprzęt ta konsola a takie przedpotopowe rozwiązania.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...