Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem obudowę na dysk 2,5" SATA z myślą o włożeniu do niej starego dysku 40GB z PS3.

 

Włożyłem HDD, podłączyłem, wyskoczyła informacja o zainstalowaniu nowego sprzętu.

Dysk działa, słychać, że pracuje... Ale nie wykrywa go w komputerze. Mam Windows Viste.

 

Jakieś propozycje rozwiązania problemu?

Odnośnik do komentarza
Czy można jeszcze kupić grę Tekken 5: DR Online w podobny sposób jak na Allegro ? :D

Po prostu nie mam możliwości zapłacenia kartą... :D

 

 

Czy można jeszcze kupić grę Tekken 5: DR Online w podobny sposób jak na Allegro ? :D

Po prostu nie mam możliwości zapłacenia kartą... :D

podpisuje sie pod pytaniem

 

Pewnie tak, musicie tylko znaleźć osobę która Wam udostępni swoje konto. Dajcie pytanie w temacie o T:DR, może ktoś odpowie.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Witam Panowie...jest to pierwszy post jaki pisze na tym forum a mianowicie to dlatego, ze 2 dni temu skolowalem neta i w krotkiej przyszlosci dokupie router i bende kombinowal jak to wszystko polonczyc zeby wszystko gralo i smigalo.

Teraz tak.....konsola przyleciala do mnie z US i teraz jest pare pytan zwiazanych z ta wlasnie konsola.

Question numer one -

Nie mam 100% pewnosci, ale zasilanie tej konsoli jest chyba na 110V ???

Pytanie numer dwa -

Czy da sie ja zarejestrowac na Playstation Network EU czy jakos tak...tzn czy jako system Amerykanski nie bedzie z tym wszystkim problemu ??? (filmy Bluray mnie nie jaraja)

Moze lub napewno zadaje banalne pytania ale jak narazie to widzalem jeden raz na oczy jak sie wklada dyska do konsoli i sie odpala gre - wiec sami rozumiecie.

 

Chce krotko mowiac wiedziec jak bardzo bede ograniczony poprzez to, ze jest to system NTSC Region1, na tyle na ile sie domyslam to bedzie tylko kicha z filmami bluray...

 

Dzieki chlopy za cierpliwosc i wszelkie wypowiedzi!

 

Odnośnik do komentarza
konrado0905 Dzieki za info...mimo wszystko poczekam jeszcze na odpowiedzi innych co do tego zasilania. W Manualu znalazlem, ze zasilacz jest na 110V wiec nie wiem jak to naprawde jest.

Dobrze by bylo jak by ktos majacy Us PS3 by to potwierdzil.

O Jezus 8)

 

Zapewniamy ci, że PS3 ma uniwersalny zasilacz.

 

A jak nam nie wierzysz, to otwórz google. Poczytaj, zainteresuj się, dowiedz się :D

Odnośnik do komentarza

Pytanie z rodzaju "lame": W instrukcji pisze, żeby po każdym wyłączeniu PS3 nie przełączać wyłącznika MAIN POWER z tyłu konsoli tylko, aby zostawiać PS trójkę z zapalonym czerwonym światełkiem. Ja tam gaszę to z tyłu. Czy nic się nie stanie z tego powodu?? (Hint: PS2 zawsze wyłączałem "w pełni", czyli z tyłu i nic się nie działo). Chyba nie mam się o co martwić??

Tak głupie pytanie, wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...