Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam powazny problem,jakby nie patrzec zwiazany z PS3...Rzecz sie rozchodzi o plik opcji z licencjami.Zalatwilem sobie takowy od kumpla,skopiowalem na HDD w PS3 i wszystko bylo ok,az do komentu gdy wszedlem w "network".Mialem juz wczesniej swoj "Konami ID i "Game ID",to tez wypelnilem pieknie pola.Zaczynam sie logowai i...System mnie informuje,ze podalem zly Game ID jub haslo?!?!WTF?!?!Pozmienialem wszystko "na nowo" w "Konami ID" i nie pomoglo;/ Czyzbym musial usunac profil i zalozyc nowy?Nie sadze aby to tak dzialalo.Ze co,jeden profil przypisany do pliku opcji?Stworzylem rowniez nowy plik z samymi ustawieniami,(bo tam jest przypisany login)tak aby od zera zaczac wypelnianie Game ID i nic;/

Pomozcie gracze,wicie co moze byc nie tak?Nie za bardzo mam ochote tworzyc na nowo Konami ID...Taka opcje zostawiam na sam koniec...

Odnośnik do komentarza

moglby mi ktos dac kilka waznych porad na poczatek? tzn tak, na razie zrobilem format dysku, skonfigurowalem siec, zarejestrowalem sie na network...

 

nie wiem co dalej, co zmienic w ustawieniach, jakie tam sa wazne funkcje, co mam sciagnac (ubuntu, czy cos),...

a takie pytanka jeszcze mam:

1. jak wylaczac konsole? w instrukcji jest napisane, ze jak wylacze w systemie, czy z przodu, tak ze bedzie sie swiecic dioda na czerwono, to mam nie wylaczac przycisku main power. o co chodzi kurna? to jak mam wylaczyc?

2. jak zapisac strony w przegladarce? dalem kilka stron do bookmars, po ponownym uruchomieniu w bookmars jest pusto:/

3. czy mam cos zmieniac jeszcze w ustawieniach? widze, ze tam mozna zmieniac dzwieki- mam chyba aac 128, sa do wyboru jeszcze mp3 i acc chyba. cos mam zmieniac, np. na mp3? niewiem takze o co chodzi w game settings...

4. czy moge dema zgrac na pendrive i wgrac do konsoli?

5. jak zrobie format, to trace wszystko, nawet trofea? bo gralem w LBP, mialem moze ze 2 trofea, zrobilem format i w trofeach pusto... jak czesto mam robic format?

6. przegladarka jest troche malo ostra i za duzy zoom. jak daje trjokat, to u gory moge tylko przyblizyc albo zmnijeszyc czcionke. nie da sie zmniejszyc strony?

7. czy mozna wylaczyc to pikanie przy wlaczaniu konsoli?

Odnośnik do komentarza
moglby mi ktos dac kilka waznych porad na poczatek? tzn tak, na razie zrobilem format dysku, skonfigurowalem siec, zarejestrowalem sie na network...

1. jak wylaczac konsole? w instrukcji jest napisane, ze jak wylacze w systemie, czy z przodu, tak ze bedzie sie swiecic dioda na czerwono, to mam nie wylaczac przycisku main power. o co chodzi kurna? to jak mam wylaczyc?

Ja osobiscie wylaczam software'owo (naciskam PSbuton na padzie i klikam zeby wylaczylo). Mysle ze to jest najlepszy sposob, kompa tez w koncu raczej wylaczasz software'owo a nie bezposrednio

Odnośnik do komentarza

a juz wiem, mialem je zsynchronizowac czy cos:)

juz chyba znam odpowiedz na wszystkie pytania, ale mam jeszcze kilka:

1. gram w gta i nagle pojawil sie napisa disconnected cos tam... o co chodzi? i przy okazji- mozna wylaczyc ta muzyke w gta4?

2. jak wyjde z gry po przez PS, to juz nie moge do niej wrocic? bo jak klikne na gre, to wlacza sie od nowa:/

3. mozna wylaczyc internet? jesli mozna, to jak. bo nie gram online, ale mam wrazenie, ze net na kompie troche muli

Odnośnik do komentarza
a juz wiem, mialem je zsynchronizowac czy cos:)

juz chyba znam odpowiedz na wszystkie pytania, ale mam jeszcze kilka:

1. gram w gta i nagle pojawil sie napisa disconnected cos tam... o co chodzi? i przy okazji- mozna wylaczyc ta muzyke w gta4?

2. jak wyjde z gry po przez PS, to juz nie moge do niej wrocic? bo jak klikne na gre, to wlacza sie od nowa:/

3. mozna wylaczyc internet? jesli mozna, to jak. bo nie gram online, ale mam wrazenie, ze net na kompie troche muli

.

Ad.1 Pewnie straciłeś połączenie z siecią.

Ad.2 Jeszcze raz PS

Ad.3 Poprostu nie loguj się do PSN.

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

dzieki wielkie:)

jeszcze tylko dwa pytanka:)

1. zarejestrowalem sie na trzech ps stroe (pl, usa, uk), ale jak w menu konsoli wchodze do playstation store, to automatycznie loguje mnie do pl. mam ustawione tez, zeby mnie automatycznie logowac. wiec jak moge zmienic uzytkownika?

2. jak sciagne dodatki, to one od razu pojawia sie w grze, czy mam je jeszzce jakos instalowac?

dzieki!

 

Odnośnik do komentarza
5. jak zrobie format, to trace wszystko, nawet trofea? bo gralem w LBP, mialem moze ze 2 trofea, zrobilem format i w trofeach pusto... jak czesto mam robic format?

Jak to ?

Przecież troefa są przypisane do konta na PSN.

Hm...

Ktoś się wypowie ?

Trzeba zsynchronicować trofea, połączy i ściągnie aktualny stan pucharków (ewentualnie zagrac w jakąś gre która je obsługuje i dop potem dać synchronizuj)

 

 

Ad.1

 

Na początku wybierasz przecież  konto (PL, US albo UK właśnie). Czy te konta jako 3 osobne konta główne (master) dałeś czy przypisane ? Powinny być trzy zupełnie nowe (inne loginy [maile] inne hasła i inne dane adresowe, na początku zakładania wybierasz czy mają być subkontami czy kontami głównymi.

 

Ad.1 Czasami instalują się same zaraz po ściągnieciu a czasami musisz kliknąć w ich ikonkę, jeśli takowa pojawiła się w zakładce game.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad kupnem PS3 ale muszę to wiedzieć - czy jest już kable VGA do PS3 ? thx

 

W pewnym sensie.

Trzeba sobie kupić VGA Box'a i kabel :]

To się nie zmieni.

 

Hmm a jest jakaś utrata w jakości ? I ile by to kosztowało ? thx

 

 

Jakiś czas temu VGA BOX kosztował ok. 250ZŁ, ale lepiej kupić x2vga ( http://www.x2vga.com/ ), 60$ to nie majątek, wysyłka podobno też nie jest wysoka.

Raczej nie będzie utraty jakości, a na pewno nic zauważalnego.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad kupnem PS3 ale muszę to wiedzieć - czy jest już kable VGA do PS3 ? thx

 

W pewnym sensie.

Trzeba sobie kupić VGA Box'a i kabel :]

To się nie zmieni.

 

Hmm a jest jakaś utrata w jakości ? I ile by to kosztowało ? thx

 

 

Jakiś czas temu VGA BOX kosztował ok. 250ZŁ, ale lepiej kupić x2vga ( http://www.x2vga.com/ ), 60$ to nie majątek, wysyłka podobno też nie jest wysoka.

Raczej nie będzie utraty jakości, a na pewno nic zauważalnego.

60$ to znowu około 200 zl, więc niemało. Ale to nienajgorsze wyjście dla ludzi którzy mają niezły monitor lcd, tyle że bez hdcp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...