Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam trzy pytania

1. Dlaczego jak wyłączam konsole i pady bezprzewodowe, przychodzę na następny dzień włączam konsole i niestety na padach migają 4 diody tak jakby były rozładowane, czy on ich nie wyłącza?

2. wczoraj jeszcze działał a dzisiaj nie działa mi pilot blue ray, jak próbuje go zarejestrować wyskakuje "podczas rejestrowania wystąpił błąd. spróbuj zarejestrować ponownie... i tu jakieś numerki"

3. Mam problem z filmami hd przez dlna, nie chce mi ich płynnie odtwarzać, cały czas rwie, używam ps3 media serwer, czy winą może być podłączenie przez wi-fi a nie przez kabel?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. opisz dokladniej i/lub przeczytaj pare postow wczesniej

2. usun go w menu ps3 i sprawdz jeszcze raz. "jakies numerki" wpisz w google i zapewne dostaniesz odpowiedz na twoj problem. to zawsze dziala ;]

3. łącze nie wyrabia.

 

ad.1 poczytałem parę postów wcześniej i spróbuje popołudniu tamtego sposobu

ad.2 dziwnie się zachowuje ten pilot po restarcie konsoli zadziałał. wpisywałem te numerki w google nic mi nie znalazło

ad.3 a możesz mi powiedzieć jak zwiększyć przepustowość łącza i czy jest to w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem z PS3 - kiedy proboje sciagnac jakies demko, to pokazuje mi, ze mam za malo miejsca na dysku, mimo ze mam nadmiar.

Np. mialem ponad 2gb wolnego miejsca, probowalem sciagnac demo Bayonetty (1600mb) i pokazywalo mi, ze mam za malo miejsca.

Wiecie moze jak rozwiazac ten problem? Mam PS3 40gb, wiec jest to dla mnie lekko mowiac - niekomfortowe.

 

Ewentualny format nie wchodzi niestety w rachube - za duzo mam gierek na dysku (a skladalem sie na nie na forum, nie pamietam juz nawet dokladnie z kim, wiec nie bede mogl ich sciagnac ponownie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...