Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie gdzie jest zabierane miejsce na dysku, mam slima 120 gb, w systemie pokazuje mi uzycie 65/111GB, policzyłem wszystkie demka plus pełne gry na dysku i wyszło mi 30 GB gdzie sie podziała reszta? Sciagajac demo i je instalujac mozna przyjac ze plik exe znika i jest juz demo zainstalowane nie ma gdzies tej instalki juz na dysku? jest jakas wieksza kontrola w zarzadzaniu tego co jest na dysku? tak aby miec wiekszy podglad?

Edytowane przez Mane_TA
Odnośnik do komentarza

Bylo juz wielokrotnie.Reszte system trzyma dla siebie,zawsze zabierany jest jakis procent zawartosci dysku(co ciekawe-im wiekszy dysk,tym wiecej jest zabierane).Zawsze tak bylo i jest,ze po zainstalowaniu znika "plik exe",nic nie mozesz na to poradzic.Zreszta po co ow plik bylby ci potrzebny? Co rozumiesz poprzez "wieksza kontrole"? Nie widze potrzeby,zeby przecietny uzytkownik mial wieksza kontrole niz instalacja,kopiowanie,kasowanie.

Odnośnik do komentarza

Witam

Ktoś wie, o co chodzi z tym błędem?

Zrzuciłem się z 4 innymi ludźmi z forum na map packa K2 i Zombie apocalipse z PlayStation Store. Po zakupie dostałem login, pass i informację, że mogę się zalogować oraz ściągnąć to, co kupiliśmy. Niestety po wybraniu z listy rzeczy ściągniętych interesującego mnie contentu wyskakuje ten właśnie błąd - 80029780. Ktoś może wie co jest przyczyną? Niestety google w tej materii nie są pomocne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Grigori to mam to rozumieć tak że jak kupie z kimś grę z pss np to jak ona ją ściągnie to ja mam odczekać 24h żeby ją pobrać??

Ja nie wiem jak to jest w praktyce. Gadaj z ludźmi którzy się na gry faktycznie składają. Ja od bardzo dawna tego nie praktykowałem.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem to powodem może być:

-5 ludzi już ściągnęło grę - niektórzy jednak mówili, że mają ten błąd, mimo że są np. drudzy, wtedy może:

-2 lub więcej konsol z tym kontem jest aktywnych w sieci - tutaj chyba 2 gości pisało, że trzeba odczekać 72h z logowaniem na to konto...

 

najlepsze że obsługa techniczna ponoć nie wie o co chodzi. Albo mają nie mówić głośno, że to jakieś zaostrzone zabezpieczenia przed dzieleniem się grami...

Odnośnik do komentarza

No z tego co ja wyczytałem, to ten błąd pojawiał się dotąd przy Warhawku, a jak wiadomo, Warhawkiem nie dało się dzielić. Tutaj też pojawia się w kontekście dzielenia grami, więc ograniczyłbym swoje poszukiwania właśnie do tego.

Odnośnik do komentarza

    to ja się może wypowiem bo chyba razem składaliśmy się na ten zestaw - koleś co go kupował kupił go na konto na które wcześniej zamawiał z kimś inne gry - widać to jak sprawdzisz download i dlatego nie możemy ściągnąć bo tamci mają u siebie aktywne konta i tylko oni mogą ściągnąć nasze gry ;p 

Edytowane przez Zauborin
Odnośnik do komentarza

to kupowanie na spółke traktuje jak wersje demo za ktore placi sie 7zł +/-

dostajesz pasy sciagniesz pograsz, cos sie stanie, próbujesz jeszcze raz a tu hasło zmienione bo właściciel dokupił przykładowo Thema z kims i pozmienial hasla.

skasowałem kiedyś te konta spółkowe zeby mi nie zaśmiecały i gry przezstały działać, wpisałem od nowa i na 7 kont 4 miały zmienione hasła... musiałem kupic na główne konto te gry ktore mi sie podobały a reszte olałem...

morał z tego taki że nikt nie deaktywuje konta na swojej konsoli jesli jeszcze w te gry gra.

nauczony doświadczeniem kupuje tylko pojedyncze gry na spółkowych kontach zeby sprawdzic czy fajna.. 7 zl to piwo w barze wiec dożo sie nie traci.. ale traci na pewno.

 

Ty już nie pograsz :turned:

Odnośnik do komentarza

No ale jesli sie np stworzy jednorazowe konto na wieksza ilosc gier i da tylko tym 5 osobom,to moga sobie spokojnie grac i nie ma problemu. Jak ten sam user zechce dokupic na wspolke wiecej gier to moze przeciez zalozyc kolejne konto na nastepne 5 osob ? No chyba ze sie trafi na tlukow jakis

Odnośnik do komentarza

podlaczysz przez usb do ps3 i tyle Ci bedzie dzialac. no chyba ze masz konsole ze wsteczna kompatybilnoscia to mozesz ja wykorzystac w grach na ps2

eye pet i te pare "gierek" z pss wykorzystuja kamerke stworzona do ps3 czyli playstation eye

aha. w burnout paradise mozesz sobie dzieki starej kamerce zaliczyc trofeum i strzelic mugshot'a :teehee:

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze przewinelo sie to z miliard razy, ale ta wyszukiwarka nie wywala mi takich odpowiedzi jakich bym chcial ( wybaczcie )

 

1) jako ze dysk mam fat32 czyli max plik to 4gb a filmy bd maja po 8-12 to jak to inteligtnie podzielic aby ps3 to moglo odpalic? I odrazu scalic napisy

2) ps3 odpala mkv? jesli nie to na jakis format przerobic i jak aby dzialalo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...