Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam włączony komputer, to na PS3 w zakładce Wideo pokazuje mi się `Komputer` z ikonką Windows Media Player. Jak włączam to jest napisane, że dostęp do serwera niedozwolony, że nazwa systemu nie została zarejestrowana i żeby sprawdzić ustawienia. Co to jest i co mi to daje i jak to skonfigurować?

Odnośnik do komentarza

Zwykły Media Server udostępniany przez Windows Media Player - za pośrednictwem media server możesz bezpośrednio z kompa oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki za pomocą PS3. Można go oczywiście wyłączyć albo udostępnić zasoby w WMP - pokazuje Ci że jest niedostępny bo musisz dodać dostęp PS3. Osobiście jak chcesz się w to "bawić" to polecam PS3 Media Server.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dzięki,a pewnie to głupie pytanie,ale gdy już to podłącze do komputera,to jakoś da się seavy uratować? Jeszcze jedno,jeśli oddam zepsutą konsole (żółta dioda)na złom (bez dysku) , to ktoś będzie miał możliwość korzystania z mojego profilu (oczywiście jakby zdecydował się ją reanimować). Jak się mają online kody na nowych konsolach ? Chyba nie będę musiał kupować do fify12?

Odnośnik do komentarza

Żeby odzyskać Save'y musisz naprawić tą konsolę - inaczej nie odratuje się save'ów. W zależności od modelu konsoli profile będą albo we flash'u konsoli albo na HDD. Do CECHHxx były we flashu - potem już tylko na HDD.

 

Tutaj masz listę modeli:

http://en.wikipedia....#Configurations

 

Kody itp. będą do ściągnięcia w profilu w którym go wpisałeś / pobierałeś / kupiłeś.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem. Konsola zaliczyła zgon - YLOD. Chciałbym zrobić backup i dezaktywować konta (najbardziej zależy mi na moim - bo niestety już 5 slotów wykorzystałem) a wiem, że jak podepnę stary dysk do nowej konsoli to zostanie on sformatowany. Gdzie albo jak naprawić konsolę by wykonać te najważniejsze czynności? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

@Mejm - jak kupowałeś to nie 160/250 tylko jak już to były 120/250 - najnowsze to 160/320

 

@Psyko - wyżej miałeś listę modeli PS3 - łap jeszcze raz: http://en.wikipedia....#Configurations

 

Jak chcesz najnowszą to bierz 160 (w 2 odsłonach - ciut starsze z diodami na froncie czyli CECH-25xxA i najnowsze już bez diod CECH-30xxA). Między 160 a 320 nie ma żadnych różnic poza wielkością dysku.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Hejka,

 

Mam pytanko w kwestii parowania konsoli z padem. Otóz mam konsole 40gb starenki model. Do tej pory smiagala idealnie, właczalem ja z pada, wyłaczalem rowniez.

 

Od wczoraj konsola ma problem z wykryciem padow. Po pierwsze jak naciskam PSButton swieca sie wszystkie lampki na padzie (szybko mrygają) i konso,a nie odpala. Jedyne rozwiązanie to właczyc konsole recznie palcem, podłaczyc pada kablem usb az w koncu konsola sie kapnie ze to jej pad. Wtedy moge go odlaczyc i grac juz bezprzewodowo. Po wylaczeniu konsoli znow to samo - nie jestemw stanie jej zmusic aby "pamietala" ze to jej pady. Uzywam zwyklych sixaxis.

 

Moje pytanie brzmi: czy istnieje tajemniczy sposob parowania padow? W ustawieniach accessories mam tylko mozliwosc przepiecia pada na inny port.

 

Pady mimo ze sa naladowane, maja problem aby podlaczyc sie do konsoli. Oba tp sixaxisy kupione z konsola w tym samym terminie.

 

Łot nał?

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/nowa-sony-playstation-3-160gb-gw-24-m-ce-ps3-i1982389857.html

 

Będzie to najnowszy model? Zależy mi, żeby konsola była jak najnowsza i najtańsza. W aktualnej prawdopodobnie padł laser i muszę kupić nową, bo chyba nie ma sensu bawić się w wymiany lasera. Jak ktoś podaje, że jest gwarancja Sony tzn, że w razie problemów z konsolą mam iść do punktu Sony z dowodem zakupu?

 

PS: Ma ktoś może info o jakichś ciekawych promocjach PS3 w tym momencie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...