Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zakupiłem nową konsolę ps3 slim 320 gb wraz z kilkoma grami i niestety mam z nią pewien problem. Chodzi o jakość gier, która znacząco odbiega od tego co oglądałem dotychczas na różnych filmikach. W oczy rzuca się stale niska płynność animacji( zdecydowanie poniżej tych 30 klatek), która uniemożliwia komfortową rozgrywkę. Aktualnie zauważyłem to w grach takich jak Uncharted 2, infamous 2, AC:Brotherhood, tudzież RDR(2 ostatnie są praktycznie w ogóle niegrywalne), jedynie z god of war HD collection nie mam problemów. Konsole podłączyłem 3m kablem HDMI do monitora Benq g2420hd. Próbowałem zmieniać ustawienia ps3 jak i monitora, jednak bez większego efektu. Czy istnieje możliwość by była to wina wadliwego sprzętu? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek porady.

Odnośnik do komentarza

hmm albo masz wadliwą konsolę albo jesteś ultra przewrażliwiony na spadki animacji. Z gier które masz:

uncharted2 - działać powinien idealnie płynnie

infamous2- działa bardzo płynnie, minimalne zwolnienia przy większej zadymie

AC:Brotherhood- w tą część nie grałem ale poprzednie miały małe problemy z płynnością animacji

RDR - działa płynnie, czasem coś przytnie ale mało kiedy

 

Na pewno w żadnej z tych gier nie powinieneś mieć takich spadków animacji by były one niegrywalne.

 

Hmmm może masz problem z laserem? każda z przytoczonych przez Ciebie gier przerzuca dane cały czas w locie i cały czas doczytuje coś z płytki za wyjątkiem właśnie GoW HD

Odnośnik do komentarza

Przewrażliwienie to na pewno nie jest, gdyż jak już wspomniałem na różnych materiałach, które obejrzałem wygląda to bardzo dobrze, jedynie u mnie coś jest nie tak. Teraz jeszcze dodam, że podczas przerywników filmowych wszystko zdaje się działać dobrze(obraz jest płynny) - szczególnie kontrastuje to w takim RDR, gdzie podczas właściwej gry mam średnio około 15 fps.

Odnośnik do komentarza

Dziś albo jutro będę wymieniał dysk (w końcu), udało mi się załatwić dysk pod usb, na niego będę zgrywał wszystkie dane. Takie pytanko mam, ten zewnętrzny dysk jest w NTFS i jak go podłączyłem do konsoli to konsola go nie wykryła. Czy w związku z tym, aby był widziany przez konsolę musi być w FAT 32?

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

Skonfigurowałem PS3 z PS3 Media Server (http://www.ps3mediaserver.org/).

Mam film w mp4 o rozmiarze ponad 5gb. Do tego napisy w formacie .srt.

Chcę to otworzyć na konsoli żebym mógł sobie komfortowo obejrzeć film w HD. Prawie mi się udało, bo i film jest i napisy są. Brakuje polskich znaków językowych, zamiast nich pokazują się różne znaki w stylu _ % ^ & itp. Czy ktoś wie co zrobiłem źle, i jak to naprawić?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie

 

Chcemy ze znajomymi wyjechac na 3 dni i zabrać ze sobą ps3, jednak w hotelu nie ma telewizorów w pokojach i tu pytanie, czy mogę podłączyć jakoś ps3 za pomocą kabla hdmi do ekranu mojego laptopa?

 

 

Nie da rady. Musiałbyś mieć w lapku wejście video, a 99% laptopów posiada tylko wyjście. O takim rozwiązaniu możesz zapomnieć (my braliśmy na wyjazdy TV).

Odnośnik do komentarza

Pany potrzebuje pomocy kogoś obeznanego w temacie.

Posiadam konsolke classic 60gb szlak ją trafił jakieś pół roku temu. YLOD.

Dzisiaj kupiłem slimke 160gb ver CECH 3004A. Chciałbym odzyskać swoje konto PSN z 60ki na slimke.

Ktoś wie jak wygląda sprawa z odzyskaniem konta po 18 listopada?

Dodam że mam konto aktywowane na 5 konsolach w tym na mojej 60 tce.

Dziękuje z góry za pomoc.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem, gdyż konsola też padła mi kilka dni temu. Rozumiem, że jeśli zdezaktywuję konto to po ponownej aktywacji będzie nadal działało na 5 użytkowników? (chodzi mi o gry kupione przed 18 listopada - po prostu czy będą nadal działać na 'pięciu' czy może tylko wtedy już na 'trzech').

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem, gdyż konsola też padła mi kilka dni temu. Rozumiem, że jeśli zdezaktywuję konto to po ponownej aktywacji będzie nadal działało na 5 użytkowników? (chodzi mi o gry kupione przed 18 listopada - po prostu czy będą nadal działać na 'pięciu' czy może tylko wtedy już na 'trzech').

 

Jak już to na dwóch konsolach a nie na trzech....

 

Rzeczy kupione przez 18 będą działać na 5 konsolach.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A niech to szlag:) Już działa. Wchodzę dzisiaj w market na psn a tam Battlefield 3 za jedyne 239zł. Przecież tego nie można nawet na półce postawić, czy chociażby zagrać u kumpla, rodziny. Niech mi ktoś wytłumaczy, jaką przewagę ma to "coś" nad wersją pudełkową, bo chyba żadną? Pomijając aspekt że można kupić na dwóch, bo to na pewno nie jest celem sony. Nie wiem może są jakieś plusy tych wersji? Np. Nielimitowane save'y ...eee nie :)

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...