Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ile da sie zrobić kont PSN na PS3? Ile sie chce czy jest jakieś ograniczenie?

 

Jeśli chodzi Ci o TWORZENIE kont na PS3, to limit to bodajże 50 (po tej liczbie nie utworzysz już ze swojej konsoli ŻADNEGO więcej konta PSN), dlatego lepiej je tworzyć na stronie psn ;)

 

a jeśli Ci chodzi o ilość kont, które można mieć zapisane na swojej konsoli, to limitem jest 16 kont

Odnośnik do komentarza
czy jest mozliwosc skatalogowania swoich mediow na PS3? tzn. stworzyc foldery poukladac filmy na Trailery i Filmy? czy mozliwa jest tylko podstawowa segregacja w XBL?

Jest taka możliwość :). Wciskasz :triangle: a następnie "Information". Pierwsze pole to tytuł pliku a drugie to "folder/katalog". Taki bajer działa w PHOTO, MUSIC, VIDEO i GAME.

Edytowane przez juni8
Odnośnik do komentarza
czy jest mozliwosc skatalogowania swoich mediow na PS3? tzn. stworzyc foldery poukladac filmy na Trailery i Filmy? czy mozliwa jest tylko podstawowa segregacja w XBL?

Jest taka możliwość :) . Wciskasz :triangle: a następnie "Information". Pierwsze pole to tytuł pliku a drugie to "folder/katalog". Taki bajer działa w PHOTO, MUSIC, VIDEO i GAME.

 

Ale jest niezwykle upierdliwy, bo taki manewr należy zrobic z każdym pliczkiem. Co do katalogowania muzy to najlepiej na kompie przepuścić katalogi z muzą przez program mp3 tag editor (czy jakoś tak), wyedytowac tam tagi tak jak chcemy i po zgraniu na ps3 po kliknieciu [ ] na album name, będziemy mieli muze w albumie jaki jej w tagach ustawilismy.

Odnośnik do komentarza

Czy możecie mi powiedzieć jak się ma sprawa z nagrywaniem filmów HD na PS3 i nagrywaniem w ogóle? Mam nagrane VCD i normalnie DVD to czyta, natomiast PS3 nie.

 

A co do HD to czy film trzeba nagrać na płytce Blu Ray czy może być DVD jeśli się zmieści? Jakość będzie taka sama? Może głupie pytanie ale jeszcze nic nie nagrałem w HD.

Druga sprawa to napisy, chciałem sobie je wbudować w obraz za pomocą Virtual Dub ale program nie widzi pliku z filmem, może to format (chyba MKV), co więc zrobić w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Witam. Jak myślicie, nie będzie konsoli trochę duszno w takim miejscu? Do tej pory konsola stała gdzie indziej, ale będę musiał ją przestawić, i zastanawiam się czy to miejsce będzie ok.

 

http://img34.imageshack.us/gal.php?g=dscn4576.jpg

Ciepłe powietrze nie ma za bardzo gdzie uciekać i po kilku godz. gry (zależy od gier) może się wieszać. No chyba, że masz klimę w pokoju. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Czy wymiana pasty na wydajniejsza da lepsze rezultaty? Z tego co czytalem na zagranicznych forach pasta stosowana przez Sony nie byla/nie jest najwyzszych lotow. Po wymiane na te lepsze(oczywiscie wiaze sie z rozebraniem konsoli,wyczyszczeniem starej pasty isopropanolem,etc.) ludzie stwierdzali,ze konsola odczuwalnie mniej sie grzeje,a wiatrak wchodzi na wyzsze obroty sporadycznie. Moze jest to tez jakas forma zapobieganie "zoltej diodce"? -;)

Odnośnik do komentarza

Hmm skoro u kolegi piszecie, że raczej ok to rozumiem, że ja powinienem postawić PS3 na otwartą przestrzeń jeśli mam w prostokątnej półce od PS3 miejsca z 5 cm po bokach i ze 3 od góry?

A o co chodzi z tą pastą bo pierwsze słysze.

Odnośnik do komentarza
A o co chodzi z tą pastą bo pierwsze słysze.

 

Chodzi o wymianę pasty termo przewodzącej między procesorami a radiatorem.

 

Osobiście sam się zastanawiałem nad tym żeby wymienić na jakąś porządną. Ta dawana przez producentów elektroniki jest zazwyczaj przeciętnej jakości.

 

A kiedy trzeba kupić jakąś paste? Są jakieś oznaki? Ja mam konsole dopiero miesiąc.

 

Ale samemu trzeba rozkręcać konsole i się w to bawić? Wolałbym nie... Czy może to zrobić serwis Sony w ramach gwarancji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...