Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie XBOX360 Halo Edition, posiada dysk 120GB? bo na aukcjach allegro widze wlasnie z dyskiem 120GB, oraz czy jak zakupie Halo3 Edit, to bede mogl sobie zamowic za darmo taka przejsciowke ( o ile dysk w Halo ma 120gb )?

 

Juz znalazlem odpowiedz na to pytanie.

 

jeszcze jedno pytanie, ma ktos linka gdzie mozna zamowic taki transfer kit?

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sie zastanawiam, troche "miszmasz" ale skoro na vga "ne da se" odpalic gierek 50Hz to czy kabel HDMI-DVI i przejsciowka z DVI-VGA dala by rade? czy w ogole by to dzialalo?

( ciekawe zjawisko, za czasow x'a wszyscy cudowali zeby miec vga, teraz wszyscy cuduja zeby grac w gierki 50Hz )

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
ale kombinujecie...a czemu po prostu nie możecie włączyć gier w tym co jest najlepsze - hdmi i 1080i??????????? tylko jakieś vga i inne syfy? po co wam wybór rozdzielczości na hdtv? eeeeeeeeeeeee aj dont anderstend...

Tak jak napisał Juchy najlepsze jest 1080p i jak się ma Full HD to sprawa jest jasna. Ale przy HD ready nie jest to już takie oczywiste, generalnie użytkownicy wybierają 720p albo 1080i zależnie od modelu HDTV i ich preferencji.

A niech przykładem na jeszcze inne rozwiązanie będą niektóre HD ready Samsunga, które posiadają wejście HDMI nr. 2 przystosowane specjalnie także do DVI, co pozwala na wyświetlanie rozdzielczości 1360x768, czyli niemal natywnej rozdzielczości ekranu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
szukam kabelka do dysku coby dane przerzucic. Pani Beata powiedziala ze moze to trwac nawet 10 tygodni. Tyle mi sie nie chce czekac. Może ktoś porzyczy?

mam kabel ale niestety nie mam plyty. zestaw (HDD 120) ktory kupilem byl chyba jakiegos lewego pochodzenia, choc kupowany w sklepie. niestety bez plyty nie da sie skopiowac danych, wiec nie wiem czy bede pomocny. chyba, ze plyte jakos zalatwisz.

Odnośnik do komentarza
mam kabel ale niestety nie mam plyty. zestaw (HDD 120) ktory kupilem byl chyba jakiegos lewego pochodzenia, choc kupowany w sklepie. niestety bez plyty nie da sie skopiowac danych, wiec nie wiem czy bede pomocny. chyba, ze plyte jakos zalatwisz.

 

Dzięki za odzew jiloo - przeszperam internet popytam może znajde soft to bym się wtedy odezwał. Jak nie to pozostaje czekac na m$ sto lat... Chyba że ktoś ma może memorke to wtedy też by sie dało... ehh damn you m$

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
A niech przykładem na jeszcze inne rozwiązanie będą niektóre HD ready Samsunga, które posiadają wejście HDMI nr. 2 przystosowane specjalnie także do DVI, co pozwala na wyświetlanie rozdzielczości 1360x768, czyli niemal natywnej rozdzielczości ekranu.

 

Mógłbyś to rozwinąć? Jest jakaś różnica w jakości grafiki jak ktoś podłączy ixboxa do tego wejścia "HDMI 2"??

Odnośnik do komentarza
A niech przykładem na jeszcze inne rozwiązanie będą niektóre HD ready Samsunga, które posiadają wejście HDMI nr. 2 przystosowane specjalnie także do DVI, co pozwala na wyświetlanie rozdzielczości 1360x768, czyli niemal natywnej rozdzielczości ekranu.

 

Mógłbyś to rozwinąć? Jest jakaś różnica w jakości grafiki jak ktoś podłączy ixboxa do tego wejścia "HDMI 2"??

Tutaj o tym pisali:

http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=513376

Ostatnio jednak preferują 720p, ale nie wszyscy użytkownicy. Generalnie przy HDMI 2 było więcej rozdzielczości do wyboru.

Odnośnik do komentarza

hmm, co tu dużo mówić - mało mi tyo mówi ;) sam mam LE32R82B i właśnie dzisiaj w instrukcji też coś wycztałem, że jest w tym złaczu opcja HDMI/DVI... Ja nie mam wogóle rozdzielczosci do wybóru w stylu 1360x768 itp tylko 720p 1080i itp. Znaczy się warto przeozyc na HDMI 2? Będzie jakiś, już nie skok, a skoczek jakościowy? :pinch:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...