Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm, co tu dużo mówić - mało mi tyo mówi ;) sam mam LE32R82B i właśnie dzisiaj w instrukcji też coś wycztałem, że jest w tym złaczu opcja HDMI/DVI... Ja nie mam wogóle rozdzielczosci do wybóru w stylu 1360x768 itp tylko 720p 1080i itp. Znaczy się warto przeozyc na HDMI 2? Będzie jakiś, już nie skok, a skoczek jakościowy? :pinch:

To nie jest trudna operacja, więc przynajmniej spróbować chyba warto.

Odnośnik do komentarza

Na tamtej stronie polecali kiedyś 1360x768 przez HDMI, ślad tego pozostał w:

- Updated: Xbox 360 via HDMI (Now using 720p/Just Scan combo)
Special Note for PC Users: When using a PC, you can use a DVI to HDMI convertor on HDMI Port 2 and have 1360x768 output. This means you can do 1:1 Pixel Mapping via a 100% digital signal, this is the best signal this TV can ever recieve and display, much better than using VGA.

Wybór rozdzielczości zależy zapewne od tego, czy odbiornik uznaje sygnał za DVI, a nie HDMI.

Odnośnik do komentarza
Na tamtej stronie polecali kiedyś 1360x768 przez HDMI, ślad tego pozostał w:
- Updated: Xbox 360 via HDMI (Now using 720p/Just Scan combo)
Special Note for PC Users: When using a PC, you can use a DVI to HDMI convertor on HDMI Port 2 and have 1360x768 output. This means you can do 1:1 Pixel Mapping via a 100% digital signal, this is the best signal this TV can ever recieve and display, much better than using VGA.

Wybór rozdzielczości zależy zapewne od tego, czy odbiornik uznaje sygnał za DVI, a nie HDMI.

 

Xbox 360 po HDMI a PC po DVi to 2 rozne bajki i niestety nie wyglada to tak jak uwazasz :)

Odnośnik do komentarza
HDMI - XBOX 360 Elite - High Definition - 720p (1080i will cause motion blur):

==================================================

These settings are now prefered over the 'Optimal Resolution' dashboard setting of 1360x768. The colour depth is greater, richer and theres more options available when using the 720p resolution. Plus with the 1360 resolution you can't play 50hz only xbox games, with 720p you can.

Wcześniej polecali 1360x768 przez HDMI 2, teraz 720p. A czemu sznurek ma inaczej to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...