Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbowałem teraz. Udało mi się dodać ponownie kartę do konta. Więc połowa sukcesu za mną. Teraz jak chcę dodać 20pln na kartę [już po wyborze kwoty] to wyświetla mi komunikat:

"The credit card transaction could not be completed.

Your wallet has not been funded."

 

Pieniądze na karcie są ;\ Any suggestions?

 

PS. Karta nie jest zablokowana bo przed chwilą jej używałem w innym sklepie online

Odnośnik do komentarza

Witam czytałem na ten temat w internecie i na innych forach ale , na wszystkie pytania nie dostałem odpowiedzi .

Wczoraj kupiłem konsole i update ps3 zrobione a teraz bym chciał ps3 store

1.Czy jak zarejestruje sie na polskim koncie to będę mógł ściągać dema , trailery itd ?

2.Czy to prawda ze lepiej jest mieć dwa konta tzn pl i us bo na us jest więcej trailerów dem i pełnych gier ?

3.Na co mam zwrócić uwagę na pierwsza rejestracje konta ?

4.Czy normalnie będę mógł doładować konto np sms lub przelewem pieniędzy ?

Jeśli coś ważnego pominąłem to proszę napisać jakieś istotne informacje ,dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

1 Tak, możesz ściągać dema, trailery, gry z PSX i specjalnie tworzone na PSS, ogółem wszystko

2 Najlepiej mieć wszystkie trzy PL, USA i Jap niektóre rzeczy szybciej pojawiają się na USA czy Jap niż na PL lub też nie ma wogóle u nas.

3 Nie musisz na nic zwracać uwagi, rejestracja prowadzi za rączke, dane zawsze możesz zedytować.

4 Zasilić portfel PSS póki co możesz tylko kartą, najlepiej nadaje się ta od Inteligo, działa zarówno na PL i USA Store.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Coś jest nie tak z psstore. Próbuje dodać karte i cały czas wywala komunikat

 

Your credit card information could not be updated.

Please try again in a few minutes.

 

Nie działa ani MasterCard z DOMINET banku (przedpłacona), ani MasterCard systemu Wirecard.

 

Co się dzieje? Może ktoś wie o co im chodzi w psstore.

Odnośnik do komentarza
Też miałem problem [patrz wyżej] ale właśnie udało mi się bez problemu zasilić portfel ;) Pewnie mieli jakiś błąd.

 

Poczekałem 24 godziny i dalej jest to samo. Już zaczynam powoli tracić cierpliwość.

 

Karta przepłacona z Dominet banku nie działa z psstore

 

Karta działa bez problemowo wystarczy skorzystać raz z bankomatu aby ją aktywowac :P

 

Karta nie działa. "your credit card information could not be updated" poawia się to z kartą z dominetu i z wirecard. Karty są aktywowane. Konsola aktywowana. Wszystko jest kur.wa aktywne a i tak ich nie przyjmuje.

 

Jeżeli chcecie coś kupic z PS Store to nie musicie w ogóle zasilać konta. Macie 0zł wybieracie jakąś gre, kupujecie i z konta schodzi wam odpowiednia suma.

 

Próbowałem i tak. I dalej jest to samo.

 

Your credit card information could not be updated.

Please try again in a few minutes.

Odnośnik do komentarza
Kompletnie nie wiem co Wam radzic. Na pewno rozumiecie kazda komende? Nie macie klopotow z jezykiem i jestescie pewni ze zadnego bledu nie popelniliscie?

Język angielski zmam bardzo dobrze.

Robie tak:Account Management > Edit Billing Information > Credit Card Type (mastercard),

Cardholder’s Name ( imię i nazwisko )

Card Number ( cyfry jedna po drugiej )

Expires On ( to co na karcie )

Card Security Code ( trzy cyfry z odwrotu karty)

Potem adres jaki jest na karcie i chu.j. wyskakuje

 

Your credit card information could not be updated.

Please try again in a few minutes.

 

Nic tylko się pochlastać.

 

Poczekam do jutra do 15 bo wtedy minie 24 godziny.

 

I jeszcze jedno. Czytałem gdzieś tutaj że sony ma 7 dni na weryfikacje naszej karty. Może to to ale niewierze.

Odnośnik do komentarza
Vril-> Ja raz miałem tak że próbowałem dodać karte wirtualną do PSS i też wywalało podobny komunikat, Sony mi kase zablokowało na 7 dni potem kasa sie odblokowała, spróbowałem wtedy znowu dodać karte i sie udało za pierwszym razem.

 

Ok dzięki. To się uzbrajam w cierpliwość i czakam spokojnie do piątku. Dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
I dalej nic. CIągle to samo wyskakuje.

DO WSZYSTKICH ZNAWCÓW. JAK WIECIE JAK TO ROBIĆ TO NAPISZCZIE!!!

Już nie mam do tego siły.

 

Ch.uj wam w dupe SONY, nie chcecie pieniędzy to sie walcie na ryj!!!!!

A masz spłaconą kartę. Sama karta działa?

Jasne ze działa. Nawet wczoraj dostałem karte VISA z GEMoney Bank i sprawdzałem też działa. Jest to normalna kredytowa.

Czyli teraz mam już trzy karty. Dwie Mastercard przedpłacone z Dominet i Wirecard, oraz jedną kredytową VISA z GEMoney Bank.

Edytowane przez Vril_Dox
Odnośnik do komentarza
I dalej nic. CIągle to samo wyskakuje.

DO WSZYSTKICH ZNAWCÓW. JAK WIECIE JAK TO ROBIĆ TO NAPISZCZIE!!!

Już nie mam do tego siły.

 

Ch.uj wam w dupe SONY, nie chcecie pieniędzy to sie walcie na ryj!!!!!

A masz spłaconą kartę. Sama karta działa?

Jasne ze działa. Nawet wczoraj dostałem karte VISA z GEMoney Bank i sprawdzałem też działa. Jest to normalna kredytowa.

Czyli teraz mam już trzy karty. Dwie Mastercard przedpłacone z Dominet i Wirecard, oraz jedną kredytową VISA z GEMoney Bank.

 

starasz się je dodać przez ps3 czy przez pc?

Odnośnik do komentarza
I dalej nic. CIągle to samo wyskakuje.

DO WSZYSTKICH ZNAWCÓW. JAK WIECIE JAK TO ROBIĆ TO NAPISZCZIE!!!

Już nie mam do tego siły.

 

Ch.uj wam w dupe SONY, nie chcecie pieniędzy to sie walcie na ryj!!!!!

A masz spłaconą kartę. Sama karta działa?

Jasne ze działa. Nawet wczoraj dostałem karte VISA z GEMoney Bank i sprawdzałem też działa. Jest to normalna kredytowa.

Czyli teraz mam już trzy karty. Dwie Mastercard przedpłacone z Dominet i Wirecard, oraz jedną kredytową VISA z GEMoney Bank.

 

starasz się je dodać przez ps3 czy przez pc?

Probowalem przez PS3 i przez PC. To samo dzieje sie w obu przypadkach.

Odnośnik do komentarza
przyznam szczerze, że nie mam pomysłu co z tym zrobić... ja korzystam z eKarty w mBanku i wszystko ładnie działa (online ściaga kasę, nawet walleta nie ładuję)

pomyślę jeszcze coś nad tym, może coś mi zaświta

Powiem że wczoraj już całkowicie zgłupialem. Wieczorem przeglądałem psstore i kliknąłem na stardust hd "buy now".

Wpisałem dane VISY i zadziałało:). Oby tak dalej. A VISE mam dopiero od dwóch dni. Dziś coś znowu spróbuje kupic i zobaczymy czy przyjmie. Czyli teraz już nie będe doładowywał konta tylko odrazu kupował. Dobrze że wszystko się wyjaśniło. Oby już zawsze działało.

 

Nerwy uspokojone, a po pracy stardust, piwko i relax:) hehe

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem , juz od paru dni walcze i kupa.

Mieszkam w Irlandii i mam zalozone 3 konta : PL , US i JAP.

Mam 3 karty (VISA z AIB ,VISA laser z AIB ,Visa mbanku) i jedna wirtualna wirecard (mastercard). Chce kupic gre z PS store US i gdy klikne na buy now to przechodze to informacji o karcie (numer,imie & nazwisko,expired date, security code) zatwierdzam potem pyta o billing information ( tu "na sztywno" United States) i co bym tutaj nie wpisal ....Credit card information is not valid... no szlag mnie trafia. Zdaje mi sie ze wpisuje zle moj adress w billing information ale gdy "na sztywno" jest USA (na dole) to jaki niby mam adress podac (zreszta jaki bym nie podal to i tak jest to samo).....

Kazda z kart ma je&*ne siano na stanie (tylko wirecard ma 20euro na testy). Z kazdej z tych kart korzystalem z innych sklepow online,aukcji,bookowanie biletow itp i kazdy dziekowal za transakcje.

Probowalem tez karte kolegi.....kupa z mlynem.

Co wpisujecie podczas zkladania konta US skoro "na sztywno" jest USA na dole a przy biling adress wyskakuja mi te same dane - czy mam je wymazac i wpisac te dane z umowy(z banku) - robilem tak tez i..................nicosc.

Edytowane przez maknak
Odnośnik do komentarza

zalezy od karty, te ktore sprawdzaja adres przy transakcjach odrzucaja go jesli adres jest bledny. prawdopodobnie wszystkie twoje karty tak maja. usa wpisane jest tam na sztywno wlasnie zeby ograniczyc ilosc transakacji z drugiego konca globu ;] rozwiazaniem jest kupno przez karty, ktore nie sprawdzaja adresu przy transakcji - np ekarta mbanku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...