Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak nie jest tak różowo:(

 

Mam konta na UK, PL, JAP, US a nie moge znalesc dem UT 3, Assasin's Creed, FNR3 - akurat gier nad ktorymi zastanawiam sie czy kupic czy nie:(

 

Te demka byly/beda, jesli tak to gdzie?

 

Dzieki z gory za pomoc

Ale tych dem nigdy nie było. Licze na to, że demo UT3 się pojawi, bo w końcu na PC zrobili. Nie każda gra ma przecież demo...

Odnośnik do komentarza

Niestety PSN to lekko mówiąc... kupa. Sony nie przykłada się to tego, żeby developerzy wrzucali tam demka swoich gierek i dlatego mamy ich 20 na krzyż, a taki XLive ma ich podobno +\- 200-300. Chyba każda gra, która wyszła/ ma wyjść, ma swoje demko na XLive, a my musimy się obejść ze smakiem :(

Chętnie bym sprawdził jakąś grę zanim ją kupie, a tu nie da rady :evil:

Odnośnik do komentarza

panowie mam problem :

 

Mam problem z pobraniem gry Tekken 5 DR ONLINE, dostałem wczoraj login i hasło do konta na PSS, wieczorkiem weszłem by zassać gre wciskam download i taki komunikat wyskakuje:

 

 

The Ps3 system cannon be activated. This content cannon be used.

5 PS3 systems are already activated for your account. To activate this system, you must deactivate another PS3 system

 

 

Wie ktoś jak to zaradzić , bardzo proszę o odpowiedz.

Edytowane przez karlik147
Odnośnik do komentarza

To znaczy, że nie ma miejsca na koncie na twoją konsolę.

Jeśli ktoś Ci dał to konto i masz ten komunikat, to znaczy, że albo zapomniał, że tam miejsc nie ma, albo któraś z pozostałych osób, które korzystają z konta, udostępniły dane swojemu koledze/ koleżance, czyli po prostu podpierdzielili jeden slot z grą, który był przeznaczony dla Ciebie

Odnośnik do komentarza

A nie orientuje się ktoś jak to jest w przypadku wymiany konsoli? Jak narazie wszystko wskazuje na to że padł mi czytnik w konsoli, na dniach będe ją oddawać do serwisu, co w takim wypadku z płatnym contentem który ściągnąłem ? Wszystko pójdzie w piz.du? W dwóch przypadkach gry zostały ściągane z jednego konta na 5 konsol ( w tym oczywiście 1 moja). Teoretycznie Sony powinno umożliwić ściągnięcie stuffu na nową konsolę za który raz już zapłaciłem ale czy tak jest w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
A nie orientuje się ktoś jak to jest w przypadku wymiany konsoli? Jak narazie wszystko wskazuje na to że padł mi czytnik w konsoli, na dniach będe ją oddawać do serwisu, co w takim wypadku z płatnym contentem który ściągnąłem ? Wszystko pójdzie w piz.du? W dwóch przypadkach gry zostały ściągane z jednego konta na 5 konsol ( w tym oczywiście 1 moja). Teoretycznie Sony powinno umożliwić ściągnięcie stuffu na nową konsolę za który raz już zapłaciłem ale czy tak jest w praktyce ?

 

Jest tez tak w praktyce,przecież oficjalnie gry z ps store kupujesz tylko dla siebie,czyli masz TYLKO TY prawo do 5-krotnego ściągnięcia gry(np w przypadku wymiany konsoli,formatu dysku itp).Te kupowanie na społkę to tak naprawdę robienie sony leciutko w wała i w takim jak Twoj przypadek nic nie poradzisz

Odnośnik do komentarza

Ty konsole masz chyba od niedawna, bo jestes slabo doinformowany.

Regulamin SONY przewiduje sciagniecie gry na 5 konsol, nie 5 razy na jedna konsole (z konta moze kazda konsola sciagac... duzo razy (testowalem do 20, dalej mi sie nie chcialo) ).

 

Lukass

Jesli otrzymasz spowrotem swoja konsole, to normalnie sciagasz gry na nowo, a jesli to bedzie nowa konsoli, to niestety straciles.

Jak chcesz miec pewnosc, ze nic nie przepadnie, to zanim ja wyslesz do serwisu, to wejdz na odpowiednie konto/konta i deaktywuj swoja konsole w tych kontach.

Jak wroci Ci nowa konsola, to ta nowa aktywujesz i na nia sciagniesz gry :(

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
Dzięki za info Katana, napisałem już do serwisu z zapytaniem czy mogę im oddać konsolę bez HDD i zobaczymy co powiedzą.

Ja oddałem kiedyś PS3 bez dysku bo nie chciałem żeby mi skasowali dane np savy, elegancko oddałem bez dysku, dali mi nową konsolę wkładam ten dysk którego nie oddałem i pisze mi żebym sformatował dysk, wiec LOL, dane poszły sie j***ać, wiec nie ma co zatrzymywać dysku w domu bo nowa konsola i tak ci nie odczyta starych danych, moja rada zrób Backup'a i potem odtworzysz dane na nowej konsoli.

Edytowane przez f5k
Odnośnik do komentarza

Sony ma brzydki nawyk kradnięcia na tydzień kasy zanim karte zaakceptuje, jak zaakceptowało mi karte na Polskim PS Store to mi zeżarło 1 zł na pare dni a później mi je zwrócili, teraz chciałem dodać karte na USA PS Store i nic wyskakuje "The credit card information is not valid. Please check your entries carefully."

Potem patrze na swoje koto a tu mi znikło 16 zł, pewnie jak mi kase oddadzą to dopiero wtedy bede mógł dodać karte do USA PS Store.

Odnośnik do komentarza

Mi ten komunikat wyskakuje tylko jeśli nie mam przynajmniej 20ZŁ wrzuconych na karte (wrzucam minimalnie 21ZŁ na wszelki wypadek :P ), albo jak raz próbowałem z 15 razy dodać karte do JPN PSS, to przez dwa dni nie mogłem jej nigdzie więcej dodać :P

 

Kilka dni temu miałem zablokowane ponad 120ZŁ, więc to na pewno nie tego wina :P Ba, wcześniej miałem zablokowane 400ZŁ :D

Odnośnik do komentarza

hej, mam pytanie~prosbe. Gdzie dostane pelna street fighter hd remix? Mialem demo, ale usunalem, poniewaz chcialem spr. czy nie znika ta pozycja z PS store po zassaniu. No i nie ma, jest tylko w PS store USA, pelna wersja... Takze, czy ktos moze posiada wiedze nt. tego tytulu, ewentualnie dysponuje nim i moglby 'zapodac' ? Z gory dzieki za odpowiedz. PS : sorki, ze nie ma polskich znakow, ale pisze z konsoli i nie zawsze chce mi sie klikac dodatkowo po ogonki. Licze na wyrozumialosc w tej kwestii. :):P

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z psstore a mianowicie, nie udaje mi się nabić porfela z żadnej z kart kredytowych.(na 2 kartach są pieniądze) Obie karty to Mastercard. Wyskakuje komunikat "credit card information could not be updated" i żebym spróbował za kilka minut. Próbowałem już dziesiątki razy, sprawdzałem poprawność wpisywanych danych i zawsze to samo. Czy jest na to jakaś rada??

Odnośnik do komentarza

Moze ktos mi objasni jak wejsc w demka na ps jap, bo za cholere klikam i klikam i same arcadowe gry mi wyskakuja

 

Aha czy jest mozliwosc kupienia RE 2 - bo cos tam mi mignelo;)

 

Czy bedzie tam angielska wersja bez krzakow? Jak z grafika na hd ready v lcd? Ile to cus kosztuje? Czy ktos moglby mi kupic - zaplace te kilka zl wiecej za fatyge;)

 

Opyla sie kupic MK2? Jak sie w to pyka na ps3? Ktos gral?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Znalazłem opcje, która umożliwia automatyczne pobieranie kaski z kredytówki (bez konieczności każdorazowego dodawanie funduszy), czy przy tej opcje(automatycznej) również pobierana jest wielokrotność 5$ czy ściąga się dokładna kwota jaką mamy zabulić?? Sprawa dotyczy US store...Jeśli było takie pytanie to proszę o litość :lol:

Jeszcze jedno: jak usunąć kartę kredytową, żeby dać inną??

Edytowane przez boski_karol
Odnośnik do komentarza

Dane usuwasz w Account Managment - Billing Information

 

Nigdy nie pobiera wielokrotnosci 5$ (nigdy czegos takiego nie bylo), tylko pobiera MINIMALNIE 5$ (jak zawsze):

- Jak kupisz gre za 3$ to pobierze Ci 5$ z karty i zostaja 2$ na koncie PSS,

- Jak kupisz gre za 7$ to pobierze Ci z karty 7$ i nic nie zostaje na koncie PSS.

 

Tak to wszystko dziala :lol:

 

Co do automatycznego pobierania kasy, to nie wiem jak dziala, jak mam dodana karte i cos kupie, to samo pobiera kase i placi za gre, wiec nie wiem co ma ta opcja pomagac. Moze ona ma sluzyc w przyszlosci jak beda jakies subskrypcje na PSS (abonament za jakiegos MMORPG czy cos), to wtedy bedzie system sam pobieral kase i placil Abonament.

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...