Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Źle mnie zrozumiałeś, ale jednocześnie wyjaśniłeś :D (chyba) Jak coś kupowałem to dodawałem wielokrotność 5$ i owszem zabierało mi zawsze tyle ile powinno, i zostawała reszta. Ale znalazłem opcje automatycznego płacenia(bez konieczności dodawania kasy, domyślam się że Ty tak masz) i moje pytanie było/jest takie czy pobiera z karty akuratną kwotę, czy też wielokrotność 5$ i zostaje reszta... ? Mam nadzieje, że teraz jest w miarę jasno :lol:

Odnośnik do komentarza

To odpowiem tak:

 

PSS ZAWSZE pobiera sam kase na grę jak ją kupisz, nie musisz przelewać na PSS samemu. Oczywiście musisz mieć tylko dodaną kartę do konta i tyle :lol:

Założyłem konto na PC (oczywiście dodałem karte, podczas rejestracji) wszedłem do PSS (juz na konsoli of course :D ) wybrałem grę i kliknąłem Buy Now, gotowe, gra kupiona, bez żadnych dodatkowych ustawien i pierdółek. Wystarczyło, że miałem pieniądze na karcie. System sam pobrał odpowiednią kwotę nie zostawiając żadnej reszty na PSS (gra kosztowała 30ZŁ ). Na PSS US też mi tak działa.

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
To odpowiem tak:

 

PSS ZAWSZE pobiera sam kase na grę jak ją kupisz, nie musisz przelewać na PSS samemu. Oczywiście musisz mieć tylko dodaną kartę do konta i tyle :lol:

Założyłem konto na PC (oczywiście dodałem karte, podczas rejestracji) wszedłem do PSS (juz na konsoli of course :D ) wybrałem grę i kliknąłem Buy Now, gotowe, gra kupiona, bez żadnych dodatkowych ustawien i pierdółek. Wystarczyło, że miałem pieniądze na karcie. System sam pobrał odpowiednią kwotę nie zostawiając żadnej reszty na PSS (gra kosztowała 30ZŁ ). Na PSS US też mi tak działa.

 

dzięki, teraz już wszystko wiem... ;)

Odnośnik do komentarza

Hej, mam problem z kupnem czegośtam na US PS Store. Podałem oczywiście fikcyjny adres, ale konto zaakceptowało ładnie. Teraz pojawia się problem, jak próbuje kupić coś, wyskakuje okienko z info. dot. karty kredytowej [ mam VISA, nie electron], wpisuje ładnie, przechodzi do wpisywania adresu i zonk. Ta karta jest raczej na Polskę, więc wyskakuje mi komunikat Your card information is not valid, please check your entries carefully'. Jest to karta kredytowa Citi, provider to Visa jak już wspomniałem. Pomóżcie jak możecie, nie jeden z was kupuje na PS store US pewnie xD.

EDIT : Możecie podać dokładnie jaki schemat ma być przy wpisywaniu adresu i info o karcie? Czy mają być spacje, czy cośtam?

nr karty to XXXX XXXX XXXX XXXX, pisać razem, czy z kreskami/spacjami/gwiazdkami/buźkami? xD Ja chcę te puzzle ><'

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza
Hej, mam problem z kupnem czegośtam na US PS Store. Podałem oczywiście fikcyjny adres, ale konto zaakceptowało ładnie. Teraz pojawia się problem, jak próbuje kupić coś, wyskakuje okienko z info. dot. karty kredytowej [ mam VISA, nie electron], wpisuje ładnie, przechodzi do wpisywania adresu i zonk. Ta karta jest raczej na Polskę, więc wyskakuje mi komunikat Your card information is not valid, please check your entries carefully'. Jest to karta kredytowa Citi, provider to Visa jak już wspomniałem. Pomóżcie jak możecie, nie jeden z was kupuje na PS store US pewnie xD.

EDIT : Możecie podać dokładnie jaki schemat ma być przy wpisywaniu adresu i info o karcie? Czy mają być spacje, czy cośtam?

nr karty to XXXX XXXX XXXX XXXX, pisać razem, czy z kreskami/spacjami/gwiazdkami/buźkami? xD Ja chcę te puzzle ><'

Każdy ma problemy i nic nie działa. Kiedy miałeś wydaną karte? Mi się wydaję, że trzeba czekać aż wyjdzie polski oddział SCE.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że na Allegro znajdę, ale nie chcę mieć dodatkowych kont na PS3, taki mój fetysz xD. Karta jest dość obficie załadowana, miałem zamiar jeszcze 'cośtam' kupić. Wyjściem może byłaby wirtualna karta kredytowa, ale też nie za bardzo ufam takim rozwiązaniom xD. Tak czy inaczej zostaje mi kombinowanie xD, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Szukałem, ale nie mogłem znaleźć. Gdzie mogę zarejestrować swoją konsolę? Poproszę o adres WWW [dokładny].

 

Pozdrawiam!

 

A po co?

Przy PS3 nie ma pojęcia rejestracji konsoli, jak było przy PS2 i PSP.

Tutaj zakładasz tylko konto PSN i działasz

 

http://store.playstation.com

 

 

oczywiscie, ze jest https://www.ps3registration.com/user/ps3_re...ml?locale=en_GB

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie juz było takie pytanie ale niechce mi sie szukać ;)

Ale mam karde kredytowa Masrter Card.. wrscie ... i chce kupic MK2 na US store .. jak tam kupie za te 3 dolary to mi pobierze kase w przeliczeniu na złotówki ? Jak to wyglada ?

 

Czy mozna jednak karte przypisac do dwóch trzech kont ?

 

Z tego co doczytałem wczesniej to przy Mastercard nie sprawdza adresu.. ale i tak nie moge tej karty przypisac do US store i do angielskiego konta mimo ze na polski poszło bezproblemu. Gdy chce dodac karte do USstore to wpisuje dane karty itd. a w adresie mam ten fikcyjny adres na ktory załozyłem konto PSN - dobrze czy mam tam wpisac prawdziwy adres z polski ?

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Źle szukałeś.

 

Oczywiście, że pobierze złotówki.

 

Kartę można przypisać do nieskończonej ilości kont.

 

W danych karty musisz mieć dobrze wpisane chyba tylko imię i nazwisko (przynajmniej na mojej eKarcie tak jest, nie muszę nawet wpisywać jednej prawidłowej linijki adresu)

Upewnij się, że masz na karcie przynajmniej 20-25ZŁ jak ją dodajesz do konta, inaczej nie przyjmie.

Odnośnik do komentarza

No ja mialem 0zł na karcie ale i tak pobrało 20zł na polskim store bo mam limit do 1000 ale na us i UK nie moge dopisac tej karty bo pisze ze mam złe dane.

 

update

w tej chwili mam 30 na plus na karcie a nadal na us mipisze ze info karty jest niepoprawne. Przypominam ze na PL przyjelo karte bezproblemu.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
No ja mialem 0zł na karcie ale i tak pobrało 20zł na polskim store bo mam limit do 1000 ale na us i UK nie moge dopisac tej karty bo pisze ze mam złe dane.

 

update

w tej chwili mam 30 na plus na karcie a nadal na us mipisze ze info karty jest niepoprawne. Przypominam ze na PL przyjelo karte bezproblemu.

 

Zmień adres na koncie 'US' na własny(zgodny z kartą), pozostawiając miasto z USA i USA jako państwo. Ja tak zrobiłem i śmiga aż miło... :P

Odnośnik do komentarza
wydana 2 miesiące temu.

Nie wiem czy tobie się udało. Ja dziś zadzwoniłem do banku, żęby mi wyjaśnili o co chodzi. Okazało się ze jako karta jest ubezpieczone, marne pare złotych jest obciążane co miesiąc, ale jak tych groszy się nie spłaci to karta nie działa... Za dwa dni zdam relacje czy działa cfaniara.

Odnośnik do komentarza
Karta ogólnie działa, tylko nie na PS USA ^

Tylko, że ja od początku stycznia próbuje dodać karte i nic. Zadnego komunikatu czemu. PayPala aktywowałem odrazu po zdobyciu karty. I po tym jak naczytałem się, że inni mają problemy na PsStore myślałem, że coś jest nie halo. Wczoraj zadzwoniłem do banku z pytaniem czemu mi karta nie przechodzi, bo chciałem konto WireCard i okazało się, że przez to, że nie płaciłem im hajsu :catfight: Jutro też spróbuje na US store dodać.

Odnośnik do komentarza
Wpisuje adres na różne sposoby i nic... stan zostawiasz z usa ? (inaczej sie nie da)

 

Czym różni sie PL sotero od UK , tylko tym ze sa ceny pokazane po polsku to dlaczego tam nie przyjm,uje karty a na PL tak.. dziwne... i nie pogram sobie w MKII :D

 

Ale mam sklerozę. Tak, stan zostawiłem z USA. Wbiłem tylko Warszawę i ulicę na jakiej mieszkam... Podejrzewałbym, że masz coś z kartą ale mówisz, że na rodzimym storze Ci działa, tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...