Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa.

Przed chwila odpalilem ps3, i bez problemu dodalo mi karte na tych samych danych adresowych, ktore podawalem wczoraj i przedwczoraj.

Dzwonilem na mLinie, ale dowiedzialem sie ze paltnosci przez internet na eKarcie aktywuja sie automatycznie podczas aktywowania tej karty na stronie mBanku przy naszym koncie.

Albo "cos" potrzebowalo czasu aby ja zaakceptowac, albo zrobilem cos neiswiadomie.

Wazne ze działa.

Dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Próbowałem na USA PSS dodać karte ale mi sie nie udało po 2 próbach chyba a potem na koncie okazało mi sie że 9 zł mi brakuje ale już coś kiedyś kupowałem inną kartą na PSS USA i wiem że coś pobierają kase by zweryfikować karte wiec pytanie brzmi ile mi oni będą tą kase trzymać bo już 3 dzień jest a kasy wciąż nie widze spowrotem a chce karte dodać i kupić coś. Pomocy i z góry thx.

Edytowane przez f5k
Odnośnik do komentarza

Ja juz nie moge - powiedzcie mi jak to jest - jednego dnia karta dziala a nastepnego juz nie. Mam karte VISA CitiBanku, kupowalem juz nia w PS Store pare rzeczy, teraz zebralem ekipe na MGS Level Pack i kostium Snake'a do LBP i chyba bede musial oddac kase bo mojej karcie odechcialo sie chyba dzialania... Srodki na karcie sa, zaden limit nie przekroczony ale mimo to "The credit card information is not valid." Czemu to musi raz dzialac, raz nie...?

Odnośnik do komentarza

Witam

Założyłem konto na USA ale nie wiem jak tam płacić za gry :nie_wiem: podaje dane do karty Visa ale potem jest weryfikacja adresu i tu już (_._) bo PSN ID mam na Chicago a kartę Visa na Polskę, oczywiście mogę nią płacić za granicą. Płaciłem już nią za MAPY do KILLZONE2 w PLN.

Jaki popełniłem błąd? Jakieś porady, tricki?

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Wytłumaczycie mi jak wbić kartę kredytową zrobiłem karte VISA ale za nic nie potrafię jej wbić na moje konto macie jakiś tutorial?.Wpisuje poprawne dane i nie działa może to wina że nie ma Polskich znaczków a moje nazwisko piszę się przez Ż

Kartę mam z Pko bank

Pisze dokładnie tak:

The credit card information cannot be update

 

Check your PlayStationNetwork account information and then contcat technical support for assistance

Odnośnik do komentarza

To działa tak że jeśli np. gra kosztuje 18zł to Ci pobierze minimum 20zł więc zostaje Ci 2zł w portfelu. Jeśli natomiast coś kosztje np. 25zł to zabierze Ci z karty dokładnie 25zł.

20zł to jest minimum jakie zawsze przy zakupach pobiera z karty na PL Store.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
To działa tak że jeśli np. gra kosztuje 18zł to Ci pobierze minimum 20zł więc zostaje Ci 2zł w portfelu. Jeśli natomiast coś kosztje np. 25zł to zabierze Ci z kary dokładnie 25zł.

20zł to jest minimum jakie zawsze przy zakupach pobiera z karty na PL Store.

Ale zło. Bo chciałem kupić FF7. Mam jeszcze 32zł i ta kosztuje 36zł. No i przez to, chce mi naładować do 20zł, przez to, że po kupnie miałbym tylko 4zł. Żałość. Na US mogę kupić za 3$ i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Czy komuś udało się zarejestrować w PSN kartę kredytową Cirrus (chyba pod MasterCard ona podchodzi)? Przy miejscu na podpis nie ma tego 3/4 cyfrowego kodu. Kolega ma kartę Visa i on wpisał po prostu 3 ostatnie cyferki z numeru karty i zatrybiło. Niestety u mnie to nie działa :(. Mogę pożegnać się z kupowaniem na PSN tą kartą?

Odnośnik do komentarza
Czy komuś udało się zarejestrować w PSN kartę kredytową Cirrus (chyba pod MasterCard ona podchodzi)? Przy miejscu na podpis nie ma tego 3/4 cyfrowego kodu. Kolega ma kartę Visa i on wpisał po prostu 3 ostatnie cyferki z numeru karty i zatrybiło. Niestety u mnie to nie działa :(. Mogę pożegnać się z kupowaniem na PSN tą kartą?

Karty kredytowe wydawane przez MasterCard to:

* MasterCard Electronic - płaska karta kredytowa

* MasterCard - wypukła karta kredytowa dla osób fizycznych do której zaliczane są Classic, Silver, Gold, Platinum

* Maestro - karta kredytowa do płacenia w urządzeniach POS i ATM

* World Signia - prestiżowa karta kredytowa

* MasterCard Business - jest to karta kredytowa firmowa

* Cirrus - karta kredytowa przeznaczona do korzystania z bankomatów (może to przez to?)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam pytanie związane z VidZone na polskim PSStore.

Czy ktokolwiek ma pojęcie kiedy pojawi się u nas i czy w ogóle się pojawi???

Szlag mnie trafia jak widzę,że cała Europa ogląda sobie teledyski na konsoli a ja nie mogę.

Dodam jeszcze,że nie będę zakładała nowego konta na konsoli bo nie mam już takiej możliwości. Po prostu oczekuję poważnej odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam pytanie związane z VidZone na polskim PSStore.

Czy ktokolwiek ma pojęcie kiedy pojawi się u nas i czy w ogóle się pojawi???

Szlag mnie trafia jak widzę,że cała Europa ogląda sobie teledyski na konsoli a ja nie mogę.

Dodam jeszcze,że nie będę zakładała nowego konta na konsoli bo nie mam już takiej możliwości. Po prostu oczekuję poważnej odpowiedzi :)

 

Nawet jak zalozysz nowe konto,niewiele Ci to pomoze.Blokada na IP.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam pytanie związane z VidZone na polskim PSStore.

Czy ktokolwiek ma pojęcie kiedy pojawi się u nas i czy w ogóle się pojawi???

Szlag mnie trafia jak widzę,że cała Europa ogląda sobie teledyski na konsoli a ja nie mogę.

Dodam jeszcze,że nie będę zakładała nowego konta na konsoli bo nie mam już takiej możliwości. Po prostu oczekuję poważnej odpowiedzi :)

 

Nawet jak zalozysz nowe konto,niewiele Ci to pomoze.Blokada na IP.

 

...która teoretycznie da się obejść oszukując system. Są specjalne strony www, które przekierowują Twój ruch sieciowy na IP z wybranego kraju. Jednak nie cieszmy się zbyt szybko - ktoś już z forum tutaj z tym walczył. Próbował wejść na PSN US i ściągnąć film, ale niestety udało się tylko wejść do spisu filmów (listę). Więc Ilona niestety - póki się nie zainteresują Polską to nie podziałamy :mellow:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie ostatnie koledze z którym kupowaliśmy gry na pss padła konsola (YOLD) teraz ma zamiar kupić drugą i o ile dobrze wszystko kumam to żeby jeszcze raz mógł pobrać gry z pss musiałby dezaktywować w jakiś sposób to konto z tej padnietej, gdyż konto było dzielone już na 5 konsol.

ćI tu pytanie czy dezaktywować konsole czy tam konto można tylko na tej konkretnej konsoli ? Czy można to zrobi jakoś inaczej no bo wiadomo jak YOLD to już się nie dostanie do XMB

Odnośnik do komentarza

Mam następujący problem: dawno temu kupiłem na PSStore z Hong Kong Burnout Paradise. Zmieniłem dysk i grę chciałem pobrać ponownie, ale przy próbie ściągnięcia (PSStore sekcja Download list) wyskakuje mi komunikat: "An error occured during the download operation (80023324)". Demka mogę ściągać bez problemów. Problem mam tylko z tą grą. Jakaś blokada jest? Kiedyś nie miałem takiego problemu (grę pobierałem już dwa razy)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...