Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedys jak mowilem ludziom w szmaturnie, ze nie ma znaczenia czy kupi za 30 zl czy za 500, bo to przesyla sygnal cyfrowy to czesto doslownie mnie wysmiewali xDDD

Byla nawet baba, ktora jest "w zarzadzie w fabryce kabli" i ona sie na tym zna. Kiedy jej powiedzialem, jaka jest roznica miedzy dwoma kablami (inny wyglad; obydwa bodajze 1.3a) to wszczela awanture i wolala kierownika, bo bylem "niekompetentny" :) Jeszcze bardziej sie w(pipi)ila, ze ja bylem kierownikiem :sorcerer: Ludzie to

balwany:)

 

Korzystajac z okazji pozdrawiam Juchego,ktory 5 lat temu zmodowal mi mikroprzelacznikami pada /nadal dziala/ :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam może ktoś z Was będzie mógł mi pomóc ...Więc tak posiadam konsole
Playstation 3 slim i telewizor marki Sharp model LC-42LE320E
oczywiście do konsoli dokupiłem też orginalny kabel hdmi marki Sony .
Wszystko na początku było pięknie i fajnie aż do momentu gdy przez około
2 tygodni konsola nie była używana .... Nagle jak by nie mogła wykryć
sygnału jest informacja że widzi kabel hdmi i na tym koniec nie pomaga
dłuższe przetrzymanie przy włączaniu . Byłem sprawdzić u brata konsola i
kabel są napewno sprawne u brata wszystko działa i przełącza sygnał na
hd .... Myślałem o kupnie przewodu tzw komponent ale to nie będzie to
samo jak przez hdmi ... Może ktoś miał podobnie lub wie jak to naprawić
???

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam następujący problem: konsola PS3 działała prawidłowo. Musiałem ją odłączyć od TV i od tego czasu są ogromne problemy z obrazem. Podłączyłem tym samym sprawnym kablem HDMI. Najczęściej konsola po prostu nie wyświetla mi obrazu, wywalając komunikat "Nieobsługiwana rozdzielczość". Czasami pomaga brutalne wyjęcie kabla HDMI z konsoli bez jej wyłączania i podłączenie ponowne. Czasami jednak to nie działa.

 

Jeśli działa, mogę normalnie użytkować konsolę aż do czasu kiedy zmieni się rozdzielczość danego materiału video, na przykład wejście do sklepu PSN, uruchomienie gry, gdy zamiast full HD jest HD Ready itp. Wtedy konsola wywala mi znowu komunikat o nieobsługiwanej rozdzielczości. Czasami nawet w trakcie wyświetlania menu potrafi się wywalić z takim komunikatem.

 

Co mam zrobić? Zrestartowałem ustawienia konsoli do fabrycznych, ustawiłem na automatyczne wykrywanie HDMI, wszystko jest chyba ok. Próbowałem restartować ustawienia fabryczne przez 5-sekundowe przytrzymanie przycisku power, też nic nie działa. Poza tym, że odłączyłem wcześniej konsolę kablem HDMI od telewizora, nic nie było ruszane. Wyłączyłem w TV nawet funkcję Anynet+, też nic. Podłączony innym złączem HDMI Xbox 360 działa bez zarzutu. Tutaj są teraz wieczne problemy.

Odnośnik do komentarza

Konsola była wyłączona przy odłączaniu od TV. Pełny komunikat brzmi tak: "Tryb niedostępny. Nieobsługiwana rozdzielczość. Zmień rozdzielczość urządzenia zewnętrznego". Żeby było śmieszniej, mam 3 złącza HDMI w tv, na 2 i 3 konsola działa z problemami takimi jak opisałem, na złączu 1 na razie działa bez problemu. Xbox 360 działa natomiast na wszystkich trzech prawidłowo. Co tu jest grane? :(

Edytowane przez vish
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z konsolą na moim tv - telewizor to Bravia 32 - calowa. Na 40 - calowej piętro wyżej wszystko śmiga.

 

Na czinczach działa bez problemu, jak podłączam Xboxa tym samym kablem HDMI też jest ok. Problem dotyczy rozdzielczości - ekran miga, śnieży itd. Chcę ustawić rozdziałkę 720p - tyle mi wystarczy, to mi  wypisuje na tv - brak zakresu obrazu (?) potem miga, próbuje przełączyć na tę rozdziałkę, czasem pojawi się dashboard PS3, znowu miga, śnieży - o co chodzi?

 

Tamta Bravia jest trochę lepsza i nowsza - nawet na 1080p śmiga, ale czemu na tej 32 - calowej nie działa nawet 720p? Miałem dwie konsoloe PS3 - obie slim i działały bez problemu, więc co się dzieje z tą? Może coś w telewizorze muszę ustawić?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...