Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak dawno stałem się nabywcą slimki. Czas nadrobić zaległości i tak już na pierwszy strzał poszedł God Of War III [Platyna + Chaos Mode], później odświeżona wersja God Of War: Chains Of Olympus HD [Platyna + God Mode] (btw: wg mnie najłatwiejszy GoW nawet na najwyższym poziomie przeciwnicy nie są specjalnie wymagający - tak samo było na PSP tylko teraz doszło wygodniejsze sterowanie na padzie), do kolekcji God Of War: Duch Sparty HD [Platyna + God Mode]. Wczoraj rozpocząłem juz po raz n-ty (PS2) God Of War HD. Fajnie da się zauważyć jak seria ewuolowała (jedynka odbiegała troszkę designem od reszty - chociażby innym wyglądem poszczególnych bogów i jak dla mnie słabszym wyglądem poziomów). Na deser zostanie God Of War II (tę część chyba lubię najbardziej z całej serii) i God Of War: Wstąpienie. Wielki szacun dla Santa Monica za te "małe mistrzostwa świata" (chociaż 3-cia część prezentuje się znakomicie to i tak nigdy nie zapomnę odpalenia 1-wszej części na PS2 i opadu "szczęki").

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Brothers_A_Tale_of_Two_Sons_cover_art.jp

 

Brothers: A Tale of Two Sons. Świetny, niedoceniony, niszowy tytuł. Jeśli zachwyciło cię ICO, jeśli Limbo wspominasz dobrze, ta gra jest dla ciebie. Sterowanie dwoma braćmi jednocześnie może na początku sprawić kłopoty, ale z czasem jest tylko lepiej. Historyjka wzrusza i zaskakuje zwrotem wydarzeń.

Naprawdę warto zagrać, bo to prawdziwa perełka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Beyond, Fifa14, GTAV obecnie. Zaraz będzie nowy Batman a potem nadrabiam zaległości w postaci Bioshock Infinite, DMC i może L.A. Noire (tylko nie wiem jak to będzie wyglądać po GTAV) i koniecznie chcę drugi raz przed kupnem PS4 ograć Shadow of the Colossus i MGS4 (trochę dla trofeów, trochę dla pożegnania i trochę dla chrapki przed MGSV). Niestety nie zdążę już ruszyć serii Mass Effect :(

 

No to tyle :)

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Normalnie gram w GTA V, ale obecnie mam o niego chwile przerwy bo.... kupilem Diablo 3.

Od dawna interesowala mnie ta gra i tylko czekalem az ukaze sie na konsole - bardzo mi sie podoba, najlepsze jest to, ze mozna grac w trybie cooperative przy jednym TV.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist. Nie jest dobrze. Grafa fajna, ale fabuła naiwna, gadzety to zabawki, a wrogowie głupi jak but. Dodali oczywiście tryb online, który każdy ma gdzieś:) Później się dziwią, że gra sprzedała się poniżej oczekiwań.

 

Dobrze,że pożyczone bo dać za to więcej niż 100 PLN to żart.

 

Odnośnik do komentarza

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist. Nie jest dobrze. Grafa fajna, ale fabuła naiwna, gadzety to zabawki, a wrogowie głupi jak but. Dodali oczywiście tryb online, który każdy ma gdzieś :) Później się dziwią, że gra sprzedała się poniżej oczekiwań. Dobrze,że pożyczone bo dać za to więcej niż 100 PLN to żart.

Gramy razem, właśnie dorwałem swoją kopie. Jest jakiś co-op? Multi zboostujemy :P

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś co-op, ale nie wiem ile trzeba koniecznie misji razem przejsc, by zaliczyc to czy tamto. Kampania oczywiście single player, ale widziałem, że są misje dodatkowe gdzie koniecznie trzeba zagrac we dwóch. Dam ci znać kiedy bym miał czas dłużej się z tym pobawić :)

Edytowane przez Ken Marinaris
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niedawno zrobiłem sobie przerwę od GTA V na rzecz Diablo III, które już skończyłem i nie chce mi się przechodzić drugi raz. Próbowałem wrócić do Los Santos, ale jakoś nie chce mi się jakoś w to gierczyć. Zagrałbym sobie w fifę, ale że na jakiś czas zamieniłem się z bratem konsolami to muszę grać w coś co mam na płycie. Z kilku tytułów, które zalegają na półce traf padł na KILLZONE 2. Gierka przez którą uzależniłem się od PS3. Premiera miała cztery lata temu i grafika nieco się postarzała i już nie robi tego niesamowitego wrażenia jak kiedyś, ale to nadal kilka klas wyżej od crap of duty. Może uda się przysiąść w tym świecie na dłużej i postaram się o platynę. Martwi tylko sterowanie do którego trzeba się przyzwyczaić. Zostały cztery rozdziały do zaliczenia na weteranie, póki co nawet nie próbuję grać na tym poziomie żeby zbytnio się nie załamać. Do tego kilka pierdół i jeden trofik w multi, trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza

a no tak mój błąd, pomyliły mi się nazwy. mam zrobioną więkkszą częśc kampanii na elite. głupi byłem, że nie wbiłem skończyłem całości jak umiałem jeszcze w to grać :/ ale co się dziwić jak wolałem grać w multi :D później próbowałem coś ugrać jeszcze, ale wydawało mi się, że sterowanie w multi i singlu było zupełnie inne i sobie odpuściłem

Odnośnik do komentarza

a no tak mój błąd, pomyliły mi się nazwy. mam zrobioną więkkszą częśc kampanii na elite. głupi byłem, że nie wbiłem skończyłem całości jak umiałem jeszcze w to grać :confused: ale co się dziwić jak wolałem grać w multi :D później próbowałem coś ugrać jeszcze, ale wydawało mi się, że sterowanie w multi i singlu było zupełnie inne i sobie odpuściłem

 

Przejscie gry to jeszcze nic przy totalnie hardcore'owym i przegietym na maxa ostatnim szefie. Do dzisiaj pamietam jak sie z nim meczylem do samego rana, nie chce tego przechodzic po raz kolejny - nie ma szans.

 

Robię Diablo 3 .

Po gtav żadna gra nie będzie oceniona wyzej , niz 8)10 ...

Diablo to dobry tytuł, ale momentami nuży .

Wlasnie z tym Diablo 3 jest tak, ze jest teraz chyba troche z boku wlasnie przez GTA V, ktore pojawilo sie co prawda troche pozniej, ale i tak oczy branzy byly bardziej skierowane w strone produkcji Rockstar, a szkoda bo Diablo 3 to bardzo dobra gra. Dwie takie duze premiery obok siebie to niezbyt dobry pomysl, moze inaczej - premiera jakiejkolwiek gry przy GTA to niezbyt dobry pomysl.

Ja wlasnie sie zagrywam w przerwie od GTA V, poki co zasluguje na znacznie lepsza ocene niz 8/10, ale zobacze jak przejde bo dopiero ukonczylem akt 1.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

God of War: Wstąpienie (wiedziałem, żeby w marcu za 250 PLN nie brać), od jutra wrzucam na ruszt kolejno The Last of Us (survival do platynki), Far Cry 3 (resztka do platynki), Spec Ops: The Line (najwyższy poziom do platynki) oraz Beyond.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...