Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie:

Gran Turismo 5:)

 

Wyścigi w klasie ekstremalnej. Ale sie wku****am. Jadę jadę, Mistrzostwa Formula Gran Turismo, 20 okrążeń. Tor Nationalemonza, bardzo podoba mi się, ponieważ jest szybki, mało skomplikowany, aczkolwiek posiada dwa miejsca, gdzie można wywinąć orzełka do góry jajkami:) hihi

 

Mniejsza o większość, nie zauważyłam, że pad jest rozładowany, tzn migała już dioda. Na 18 okrążeniu miałam 6 sekund przewagi, i na jednej z szykan, bach! Auto przestaje reagować, zanim połapałam się o co chodzi, byłam na pozycji 12... no wku***ć się idzie.. Aż po tym trefnym wyścigu został mi ostatni tor, Suzuka, tylko teraz już pad nie padnie, ale nawet jak przegram, ogólnie mistrzostwa na złoto :) Musiałam się wyżalić, a co! :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Niestety nikt z Polyphony Digital nie wpadl na pomysl zeby automatycznie pauzowac gre w przypadku rozladowania pada tak jak to robia inne gry. Tez mi sie to przytrafilo - jade, jade, a tu nagle przed zakretem okazuje sie, ze samochod nie reaguje na wychylenia analoga i hamowanie co skonczylo sie oczywiscie konkretnym dzwonem w bariere.

 

Jak mozna nie dac tej opcji w takiej grze ?! Wiedza to chyba tylko producenci gry z autami standard wygladajacymi jak z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza

God of War: Wstąpienie (wiedziałem, żeby w marcu za 250 PLN nie brać), od jutra wrzucam na ruszt kolejno The Last of Us (survival do platynki), Far Cry 3 (resztka do platynki), Spec Ops: The Line (najwyższy poziom do platynki) oraz Beyond.

FC3 splatynowane, Spec Ops rowniez platynka, czas na TlOU. Po godzinach Rayman Legends z dziewczyna

Odnośnik do komentarza

Batman AO - nie mogę pojąć jak można było wypuścić tak zabugowaną grę, która formułą od nie różni się od genialnej poprzedniczki niczym (przechodzę grę po raz trzeci w trybie Noc to Ja i muszę kombinować, bo co jakiś czas znikają mi gadżety - wczytanie kontynuacji gry na normalu pomaga średnio co drugie załadowanie gry). Jutro pobiorę patche, może pomogą.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ostatnio tutaj na topie jest Uncharted: Drake's Fortune i też spieszę donieść, że wczoraj ukończyłem ten tytuł na poziomie Crushing - tym samym wpadła kolejna Platynka :D Nie ma co genialny tytuł (kapitalna mechanika gry przez co nawet granie na najwyższym poziomie trudności nie frustruje - mi szpilało się miodnie), aż się boję pomyśleć co to dziać się musi w drugiej (ponoć najlepszej) części z serii.
 

 

Zaskoczyła mnie jedynie końcówka gry, gdzie przychodzi nam się zmierzyć z istotami rodem z filmu Zejście - odbiegało to dość od "poważnego/przygodowego" klimatu gry.


Ostatnio zaliczyłem też Heavenly Sword - dość dobrze zapowiadający się tytuł - liczne combosy i ciekawe wykorzystanie sixaxisa - szkoda tylko, że frame rate i długość leveli kuleje (wszystkie glify zdobyte - glyphs, to słowo zaraz przywodzi mi na myśl Legacy Of Kain: Soul Reaver).
 
Teraz przymierzam się do DLC Epilogue dla Prince Of Persia (2008) - wersja podstawowa ukończona z Platyną za pierwszym podejściem :)

Albo wezmę się za Enslaved: Odyssey To The West - jednak odtrąca mnie niestabilny frame rate.
 
(z drugiej strony ciekaw jestem czy wszystkie pozycje od Ninja Theory na PS3 cierpią na tę przypadłość? Nawet DmC, gdzie płynność animacji jest wskazana?)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Castelvania : Lords of Shadow - alez klimacik ,ze tez nie gralem wczesniej w zadne czesci ,muzyczka robi robote strasznie ,w czasie czekania miedzy poziomami głos tego narratora miazga ,conajmniej jakbym sarumana w wp właczył :) narazie kilka h gralem a z tego co popatrzylem do krotkich ta gra nie nalezy ,super pozycja i czekam na 2 czesc ktora gdzies poczatkiem przyszlego roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...