Skocz do zawartości

Pokemony na NDSa


papi

Rekomendowane odpowiedzi

od miesiąca poluję na hg i teraz dopiero na allegro ktoś wystawił. Wersja amerykańska, bez pokewalkera za 119 :/ może jeszcze poczekam. A te poki dostępne tylko na pokewalkerze to jakieś fajne, dużo ich i dostępne we wczesnych etapach gry czy tylko jakieś pionki jak np. Togepi czy inny Jigglypuff?

Odnośnik do komentarza

Drogo O_O. Ja swoje SoulSilver z PokeWalkerem i zaje,bistym etui z Lugią upolowałem za nieco ponad 100 zł jeśli dobrze pamiętam. A z PokeWalkera prawie wcale nie korzystam, nic specjalnego. Raczej dla kolekcjonerów.

 

Tu masz spis poksów z Pokewalkera: http://www.serebii.net/heartgoldsoulsilver/pokewalker-area.shtml

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Platinum zmeczone, podobalo mi sie duzo bardziej od poprzedniej generacji. Jednak startery byly biedne i musialem sobie wrzucic charmandera i squirtle. Teraz się zabieram za White, a White 2 już zamówione z amazona :D

W white przynajmniej ten grass starter calkiem niezly, szczegolnie ostatnia forma. Dobra zmiana na plus ze TM nie sa jednorazowe. Jaram sie jak za czasow red/blue i nie moge sie doczekac XY.

Edytowane przez Traktorzysta
Odnośnik do komentarza

Pewnie troche mi zejdzie bo kupilem dragon quest ix za 25zl.

 

http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Pok%C3%A9mon_Black_and_White_Versions_2#Changes_from_Pok.C3.A9mon_Black_.26_White

 

widac ze dopakowana wersja, szczegolnie ten Pokémon World Tournament brzmi ciekawie.

 

Nadal uwazam ze poki od 4 generacji to masakra jakaś, ale kilka mi się nawet spodobało. Ciekawe co dowalą w XY.

150px-638Cobalion.png

250px-628Braviary.png

260px-586Sawsbuck-Autumn.png

220px-454Toxicroak.png

200px-497Serperior.png

Edytowane przez Traktorzysta
Odnośnik do komentarza

szsukam dobrego teamu na heart gold. jak narazie mam wodnego korokodyla-startera, elektryczną owce, i flyin - zubata (daje mu szanse) , mam 3 wolne miejsca, z czego napewno potrzbuje ognia, i... hm no pewna swoboda na 2 ostatnie, narazie kiruje sie w strone arcanine (chciałem hounddoom ale dosyc pozno jest dostępny), i mamoswine jako ground-ice, , ostatniego nie mam pomysłu, normalnie wziął bym kadabre jako ulubionego poka, ale psyhic nie jest aż tak dobry w kwestii słabości wrogów

 

ma ktoś dobrą wyrównaną ekipe na heart gold?

tzn - team zbalansowany, dobry na różne okazje

Odnośnik do komentarza

Zubat jest calkiem dobry po ewolucji w crobata.

Arcanine tez dobra opcja, ale nie mozna go szybko ewoluowac bo sie atakow nie nauczy. Lepszy bedzie Entei ale go dosc pozno sie lapie.

Jakiegos psychica bym dorzucil, osobiscie uzywalem espeona a potem mewtwo. Scizora uzywalem, ale trade pewnie odpada, to wez tyranitara, pseudo legenda, bardzo dobre staty.

 

Z tego co pamietam moj team w silver wygladal jakos tak, suicune, umbreon, scizor, charizard, mewtwo i pidgeot.

Edytowane przez Traktorzysta
Odnośnik do komentarza

mój team, którym przeszedłem ligę johto w Heart Gold: Dragonite, Red Gyarados, Feraligatr, Nidoking, Rhyhorn (jestem teraz w kanto i za 3 poziomy będę mieć Rhydona), Ho-oh, - tym teamem za pierwszym podejściem pokonałem Elite Four i Lance'a. Najważniejszy jest mocny Dragonite z atakiem Dragon rush - jego smoki szły na 'jednego strzała'

Odnośnik do komentarza

Zubat jest calkiem dobry po ewolucji w crobata.

Arcanine tez dobra opcja, ale nie mozna go szybko ewoluowac bo sie atakow nie nauczy. Lepszy bedzie Entei ale go dosc pozno sie lapie.

Jakiegos psychica bym dorzucil, osobiscie uzywalem espeona a potem mewtwo. Scizora uzywalem, ale trade pewnie odpada, to wez tyranitara, pseudo legenda, bardzo dobre staty.

 

Z tego co pamietam moj team w silver wygladal jakos tak, suicune, umbreon, scizor, charizard, mewtwo i pidgeot.

 

no nie wiem czy Arcanine to dobra opcja, Growlithe mi zepsuł całą grę w HG :/. Na ognistego poka nie ma zbyt wielu zastosowań, dodatkowo tak jak mówisz trzeba go późno ewoluować, więc starałem się jak mogłem trzymać go na podobnym poziomie co reszta drużyny. Z powodu tylko jednej ewolucji każdy level to dużo więcej exp niż u normalniejszych poksów, więc ten gnojek dosłownie pożarł lwią część expa którą powinny mieć inne poksy z drużyny, skutkiem czego zatrzymałem się na siódmej odznace i za ch,uja nie mam jak pokonać tego gym leadera.

Odnośnik do komentarza

a w jakiej fazie gry przechodzi sie do drugiej lokacji? w sensie drugiej krainy? po zdobyciu 8 odznak?

ja dopiero zbliżam sie do national park, i chyba jednak wezme arcanina jesli chodzi o fire, mialem ochote na houndooma ale nie bede na niego czekal , a dla arcanina mam już plan - dam mu własnie zdobyty flamethrower i pare innych ataków i eweoluuje go odrazu po zdobyciu , nie czkeając aż sam sie czegoś nauczy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...