Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

oferta Play

Na razie tylko hipotetycznie się pytam, ale który z tamtych telefonów od 1 do 100 zł jest warty uwagi?

Nokia C5? Samsung Galaxy? HTC Wildfire?

W sumie fajnie jakby aparat był w miarę dobry, a darmowa nawigacja to byłby też spory plus. Bo telefon mógłbym zmienić, W200i nie jest taki zły i choć ma ponad 3 lata dalej działa, ale skoro wydaję i tak pewnie niewiele mniej niż kosztuje tan abonament 69, to czemu nie wziąć czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy. Amoled, nagrywanie w HD, niezłe materiały, wariacja Androida na pokładzie (Bada). Kiedyś powiedziałbym że właśnie Bada to minus, ale dziś brałbym w ciemno, w dobrej cenie.

 

Kupno telefonu z Bada OS w wypadku jesli ma on sluzyc dosyc dlugo i bedzie sie chcialo cos madrego na niego wgrac to strzal do wlasnej bramki. Wystarczy przejrzec ipmart i porownac ile jest tematow i informacji dotyczacych Androida a ile Bada. Jesli natomiast ktos bedzie chcial tylko dzwonic i pisac esemeski to Wave jest naprawde fajnym telefonem i dobrze lezy w dloni.

Odnośnik do komentarza

Też podzielałem podobne zdanie gdy kupowałem i5700, Bada ? A cóż to w porównaniu do Andka ? Jednak z perspektywy czasu widać że Samsung inwestuje w Badę, a i sam system jest bardziej stabilny od Androida. Jak dla mnie nie jest to żaden argument - że nic sensownego wgrać nie można, bądźmy szczerzy - ilu userów będzie modować swój telefon, same zasoby appów udostępnione przez Samsunga są wystarczające dla 90% klientów. I mówienie że to telefon wyłącznie do dzwonienia i esemesowania to jakiś żart. To tak jakby powiedzieć, że iPhone nie nadaje się do niczego, ani do dzwonienia, ani do fotografowania, może do smsowania. Owszem wyjęty prosto z pudełka jak najbardziej. Wave jest zacny i za te pieniądze nie ma nic lepszego.

Odnośnik do komentarza

Z iphonem tak jest jesli nie korzysta sie z appstore i platnym lub darmowych aplikacji. Ratuje go wlasnie support w postaci tych programikow no i Cydii. Android ma swoj market + mozliwosc roota i wgrywania swoich smieci, natomiast pada zostalo olane bo samsung skupia sie juz na Androidzie. Bada i Market wypada slabo, nawigacje sa az >dwie< na Bade tak jak na lekarstwo jest chocby programow do obslugi maila. Jesli ktos nie lubi grzebac to tak jak napisalem, wave to swietny telefon. Klopot bedzie tylko jak najdzie ochota poszerzenia jego mozliwosci bo wtedy to klops.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie trudno się z tym co mówisz nie zgodzić. Tyle tylko, że ilu z użytkowników dostrzeże owe ograniczenia Bady, będzie korzystać z Wave'a i jego systemu chociażby w 50% możliwości ? I co ważniejsze, co w tej cenie z takim hardwarem można zaproponować jako alternatywę dla Fali ?

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie trudno się z tym co mówisz nie zgodzić. Tyle tylko, że ilu z użytkowników dostrzeże owe ograniczenia Bady, będzie korzystać z Wave'a i jego systemu chociażby w 50% możliwości ? I co ważniejsze, co w tej cenie z takim hardwarem można zaproponować jako alternatywę dla Fali ?

Z tymi alternatywami bywa roznie - ja osobiscie chcialbym Galaxy S w obudowie Wave'a i bylo by pieknie. Mam SGSa na biurku i jest to nie dosc, ze duza busola, to jezcze jego plastikowosc i skrzypiace spasowanie wypada naprawde slabo. Jakby nie mozna bylo zrobic solidnego telefonu jak HTC HD2.

Odnośnik do komentarza

@Yacek - dzięki za szybką odpowiedź. Jak wiadomo, zawsze cena jest tym czynnikiem, który decyduje, ale już wiele dobrego usłyszałem o Iphonie, także jeszcze się wstrzymam przed kupnem jakiegokolwiek telefonu. Gdybyś miał wymienić największe minusy telefonu od Apple, to co to by było?

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...