Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej mamie kupiłem Lumię, nie wiem jaką, generalnie czerwoną. Jest zadowolona. Zadzwonić potrafi, wysłac smsa też, nawet jej się qwerty spodobało i Lumie są jednak proste w obsłudze i w dodatku te ich ekrany można obsługiwać w rękawiczkach. Super sprawa dla kobiety. No i moja mama nauczyła się już obsługiwać sklep z aplikacjami i nawet najnowsze gazetki Biedronki na tym microsoftowym szmelcu może sobie przejrzeć, no po prostu Ameryka w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Ale Waldek, taki telefon dla biedoty? Bierz IP przecież...

No niestety moi drodzy, moja mama ma poniżej średniej krajowej wiec musi nacieszyć sie mobilnymi ochlapami. Jeżeli ktoś kiedyś cos z tą Lumią to byłbym wdzięczny za dwa słowa.

 

Qjot boje sie ze miałeś np Lumię 900-ileś tam to wtedy podobno jakis dobry model jest

Odnośnik do komentarza

No co ty. W Playu na karte mi za 300 zł dali. 525, czy 625 sam nie wiem, nie ogarniam tych modeli. Jakiś tani, nawet szybki nie ma tylko plexi. Moja mama by iPhone nie ogarnęła, a ta Lumia to prosta do bólu i w sumie to dobry wybór był. Zastanawiałem się jeszcze nad Blackberry dla niej, jakimś starym z fizycznymi przyciskami. Androida nie bierz, my jednak inaczej patrzymy na technologię i próbujemy odkrywać interfejs, moja mama chce mieć wszystko na tacy i Lumia jest spoko. Sam bym tego na pewno do kieszeni nie włożył, ale kobiecie w sam raz.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem tak - tą funkcję będą miały też inne fony oraz już to ma najnowszy HTC który wylazł wczoraj oraz Nexus na customowym kernelu. 

 

Natomiast powiem wam, że Xperia Z2 wyglada ZACNIE

 

http://www.redmondpie.com/htc-one-m8-vs-galaxy-s5-vs-xperia-z2-specs-showdown/

 

Już Z1 jest fajna, ekran jest MOCNO poprawiony. Teraz ta Z2 wygląda na HIT.

Mam podobne zdanie o z2 i chyba się na niego zdecyduje w zamian za htc one.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Jakość wykonania obudowy jest lepsza w One i firmowy soft również. Ale bebechy z goła te same, wersje Google Play są + SGS4 ma lepszą baterię i aparat dla 90% osób (niby One ma lepszy w niskim świetle ale szczegółowość jest też mniejsza dużo) + SD. Także wybór przy 500zł jest dla mnie jasny. Szczególnie, że mam S4 i jest ok. Zmieniony mam oczywiście rom na Google Play Edition, po tej operacji to najlepszy telefon na świecie ;-)

Odnośnik do komentarza

W Europie da się wykłucić. Poza tym można zostawić stary bootloader i nie ma napisu Knox Warranty Void. Na GPE telefon chodzi jak nexus, miałem oba w ręku i nie czuć różnicy. Jest w tym sofcie w wersji która mam Davlik z Moto X optymalizowany przez Qualcomm, chodzi naprawdę szybciej niż zwykła wersja. Rewelacja, polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...