Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale może po dłuższym użytkowaniu pojawiło się coś nowego ;-)

Nadal genialny, chyba najlepszy telefon jaki mialem;-)

 

jeszcze apropo baterii. Telefon ladowalem w czwartek wieczorem, teraz mam jeszcze 10%. HTC one od leżenia w dwa dni padal

Odnośnik do komentarza

No to ładnie. Jeszcze muszę gdzieś przymierzyć w sklepie jak w łapie mi będzie leżeć i może zmienię. Muszę tylko decyzję podjąć czy spylić S4. Po zmianie softu na Google Play Edition generalnie ciężko wrócić do czegoś innego ;-) Myślałem o OnePlus One ale... kot w worku w sumie, nie wiadomo jak się będzie sprawdzał.

Odnośnik do komentarza

Za 1200 używki SGS4 i czasem (czasem) LG G2. Nexus 4 ze wszystkich tu wypisanych telefonów ma najkrótsze czasu działania na baterii i wiele ludzi na to narzekało.

 

Wielkość fizyczna S3 i N5 jest praktycznie taka sama. N5 ma mniejsze ramki i dlatego większy ekran. Jak z tymi nie będzie problemu to i S3 i N5 nie ma znaczenia szczególnie.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

To fakt. S3 dzięki rozdzialce 720p z reguły z dniem nie ma problemu. I jest w miarę tania bateria 3000mah tylko lekko powiększająca telefon, z klapką w zestawie.

 

Cholera, topowe modele jakoś tam niespecjalnie się zmieniają za to Motorola pod ręką Lenovo robi postępu na rynku low/mid. Zapowiedzieli niewiele droższą wersję Moto G z wejściem na karty SD i wsparciem LTE (ciekawe, czy taki DualSim też wyjdzie? Jak tak to będzie chyba najlepszy na rynku bo nie naa Mediateku tylko Snapdragonie (budżetowym ale zawsze ma otwarte drivery z kodem źródłowym) oraz Moto E - nowy jeszcze tańszy fon. 4.3" + SD (4gb normalnie), czysty andek praktycznie, 1gb ramu rodziałka niższa ale na 4.3 styka. Brak przedniej kamerki. Za to cena 89 funtów/129 euro brutto z ulicy. Cena super, jak ktoś potrzebuje dla żony, dziewczyny albo zapasowy fon to spoko rzecz. Ma wyjść też dual sim. Procek to Snapdragon dual-core. Budżetowy Quad z Moto G chodzi super, przy MTK z mojego tabletu który ma rozdziałkę pierwszego ipada wypada znakomicie, system zapierdziela ale może to też zasługa KitKata, bo ma MTK (Mediatek) nie widziałem nic ponad 4.2.2 andka. Dodatkwo MTK to chiński producent króry olewa licencje GPL i nie wypuszcza kodu driverów więc nie ma też szans na sensowne customy, w tym Cyanogenmoda. A tu wszystko mamy. Moto G mojej kobitki dalej jest więcej niż zadowalający, jedna z lepszych inwestycji dla świętego spokoju :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Tak propo abonamentów, jesli dzwonią z sieci to najlepiej odrazu prosić o rozmowe z działem utrzymania klienta, oni mają wtedy zupełnie inne lepsze umowy, dostosowane do klienta, do tego jak ktos dlugo siedzi w sieci lub ile placi abonamentu.

Na 100% taki dzial ma Tmobile, telewizja N, tez (ale oni dzwonią w ostatni dzien umowy)

Odnośnik do komentarza

27-ego maja premiera LG G3, wczoraj pojawił się oficjalny teaser i wyciekło kilka fotek telefonu, dla mnie ideał - przynajmniej z wyglądu :P Bardzo poważnie będę po premierze myślał czy swojego HTC One również nie popchnąć. G2 zebrała bardzo dobre opinie no i miała świetny aparat z optyczną stabilizacją, mam nadzieję, że tu będzie tylko lepiej.

 

 

2zi62pw.jpg
280nywm.jpg
24fagcn.jpg
 
Liczę że będzie to faktycznie jakieś szczotkowane aluminium, a nie plastik dobrze go imitujący na zdjęciach.
Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Gość osiol

Kupiłem Lumię 520. Za pomoc w wyborze dziękuję użytkownikowi "ragus".

 

Potrafię już zrobić "ł" i inne polskie znaki, umiem także ustawić pogodę i sprawdzić stan konta (aplikacja BZWBK jest genialna). Kafelki są śliczne. Jakość wykonania telefonu może nie powala, ale za te pieniądze to chyba standard. Ściągnąłem mapy do Nokia Maps, ale jakoś nie wydają się aktualne. Zainstalowałem także Tapatalk (do forumka) i Endomondo (bo wszyscy mają). Są jeszcze jakieś aplikacje, które ułatwią mi życie? Z gier i portali społecznościowych nie korzystam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...