Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no, tutaj nie ma się co oszukiwać. Design telefonów z zaokrąglonymi brzegami jest bez sensu kompletnie. Ładnie wygląda itd, ale jest kompletnie nie praktyczne no. Nawet te futerały dziwnie wyglądają. Także designem htc bije na głowę samsunga. Kurde, bateria mówisz jest ok, tak? Bo na tym polu jednak ten galaxy dobrze sobie radzi, no i sporo większą ją ma... 600mAh więcej..

I na co się zdecydowałeś? 

 

Też zastanawiam się nad Galaxy s7 edge, obecnie mam iphone 6, umowa się kończy i zmieniłbym na coś innego, ale tym razem chyba nie od Apple'a. Ktoś posiada tego Samsunga i może go polecić? Czytałem że ma bardzo dobrą baterie (2-3 dni), świetny ekran, super bebechy i największą wadą jest to że palce się odbijają na szklanych pleckach.

 

 

No ja mam nadal S7 Edge i iPhone 7 Plus. Bardzo polecam Edge'a. Telefon szybki, bateria dobra, aparat niezly, super ekran, szybkie ladowanie (tego mi brakuje w iP7 Plus). 

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadal S7 Edge i iPhone 7 Plus. Bardzo polecam Edge'a. Telefon szybki, bateria dobra, aparat niezly, super ekran, szybkie ladowanie (tego mi brakuje w iP7 Plus). 

 

A jak się ma jego szybkość w porównaniu z iphonem? Nic nie przycina, zwiesza się, wszystko śmiga stabilnie itd? :D

Te pytania trochę dziwnie wyglądają w odniesieniu do jednego z droższych telefonów na rynku, ale od dłuższego czasu nie śledzę kompletnie rynku telefonów, a 2 lata temu gdy brałem iphone'a Android nie miał najlepszych opinii jeżeli chodzi o płynność i stabilność działania, szczególnie w porównaniu od iOS'a.

Odnośnik do komentarza

 

No ja mam nadal S7 Edge i iPhone 7 Plus. Bardzo polecam Edge'a. Telefon szybki, bateria dobra, aparat niezly, super ekran, szybkie ladowanie (tego mi brakuje w iP7 Plus). 

 

A jak się ma jego szybkość w porównaniu z iphonem? Nic nie przycina, zwiesza się, wszystko śmiga stabilnie itd? :D

Te pytania trochę dziwnie wyglądają w odniesieniu do jednego z droższych telefonów na rynku, ale od dłuższego czasu nie śledzę kompletnie rynku telefonów, a 2 lata temu gdy brałem iphone'a Android nie miał najlepszych opinii jeżeli chodzi o płynność i stabilność działania, szczególnie w porównaniu od iOS'a.

 

 

Oba urzadzenia dzialaja swietnie i nie zbyt duzej roznicy jesli chodzi o szybkosc. iPhone ma leciutka przewage i to tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam takie pytanko. A mianowicie czy ktoś użytkuje/ował Huawei p8lite (2gbram) albo Xiaomi Redmi 3s 32gb (2gb ram) i mógłby napisać jak wrażenia z użytkowania tych telefonów. Tak się zastanawiam nad jakimś nowym fonem,a przy tym nie chcę wywalać na to jakiejś kosmicznej sumy. Widziałem teraz owe modele w ofercie Play  z dopłatą ok350zł i się tak zastanawiam nad tym. Brat mówi,że te 2gb ramu to troszkę mało i kom może mulić. Sam nie wiem bo się tymi zabawkami zbytnio nie interesuję więc wolałbym zasięgnąć opinii bardziej rozeznanych ludzi.

Odnośnik do komentarza

Pochwal się jeszcze nowymi butkami z lumpa za milion euro i będzie sztosik

 

 

 

@Banny, a to? https://ultragsm.pl/product-pol-1082-Xiaomi-Redmi-Note-3-16GB-Dual-Sim-Szary-uniw.googleshoppingpl.html?gclid=Cj0KEQiAtK3DBRCBxt-Yxduq5p4BEiQAbFiaPQu7lnxUuJ_akESW_cUrZy_rn1ri__LJp4LPUjepKJEaAklB8P8HAQ

 

Jest gwarancja.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Pochwal się jeszcze nowymi butkami z lumpa za milion euro i będzie sztosik

 

 

 

@Banny, a to? https://ultragsm.pl/product-pol-1082-Xiaomi-Redmi-Note-3-16GB-Dual-Sim-Szary-uniw.googleshoppingpl.html?gclid=Cj0KEQiAtK3DBRCBxt-Yxduq5p4BEiQAbFiaPQu7lnxUuJ_akESW_cUrZy_rn1ri__LJp4LPUjepKJEaAklB8P8HAQ

 

Jest gwarancja. I nie ma czegoś takiego jak "oficjalna dystrybucja", tym bardziej z allegro. 

 

wysyłka z azji, nie posiadają telefonów na stanie. to samo co janusze na allegro, omijać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to nawet jeśli to i tak ma w x-komie za 999 zeta i  301 zł będzie mógł dołożyć do butów jakiegoś rapera z USA

 

http://www.x-kom.pl/p/301524-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-16gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

Odnośnik do komentarza

Polecam Moto X Play ale cena strasznie skoczyła (pewnie przez tą słabą złotówkę). Przed świętami zakupiłem drugi dla teściowej - pierwszy ma żona i śmiga świetnie. Aparat - jest dobry (nie najlepszy, ale dobry), telefon ma niezły procesor (też nie topowy, ale wystarcza do 99% rzeczy oprócz najbardziej wymagających gier i emulatorów), 2gb ramu, 16gb pamięci, slot SD, obecnie śmiga na Marshmallow (Android 6), obiecano aktualizację do 7, nie ma nakładki (2gb bez nakładki spokojnie wystarcza). Tylko nie wiem, przy obecnej cenie 1200 to już nie taki sztos jak za 999 a za tyle kupiłem ostatnio. Za 1200 kupiłem pierwszy ok rok temu. Dziwna sprawa ale spójrz sobie na oceny, bardzo sobie ludzie chwalą. Bateria jest duża, telefon 2 dni chodzi, obsługuje Quick Charge 2 (ale ładowarka w zestawie nie obsługuje tej technologii, ale nie jest dużym kosztem dokupienie odpowiedniej). 

Jak znajdziesz taniej to polecam, bardzo dobry telefonik bez bajerów. Te chińskie softy są bardzo zmodyfikowane, jakoś po Samsungu i LG nie ufam takim rozwiązaniom.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, nawet Samsung sporo przerzuca na Google ostatnio, oficjalnie w dokumentach piszą, że obsługę wszystkiego co się da będą robić na czystym Andku (np. rysika). Samsung + LG mi się po prostu nie podobają - za dużo jest rzeczy które nie są aż tak potrzebne a kiedyś nie można było ich ukryć itp (np 2 paski w LG które zasłaniają pół ekranu razem z przełącznikami jak belkę ściągałem).

MIUI to naprawdę zupełnie inny Android niż większość, podobnie jak HUAWEI. Trzeba mieć na uwadze, że w Chinach chyba do dziś usług Google nie ma, przez co chińskie firmy mocno musiały inwestować w programistów, więc miał kto Androida przerabiać. OnePlus na inny rom na rynek chiński (Hydrogen bodajże) który również inaczej wygląda bo podobno chiński klient tego chce. Mi się to nie podoba a i jak czytam o tym na XDA to trafiają się duże problemy z modyfikacjami. Potem czytam, że żeby wrzucić na chiński model polski rom, muszę otworzyć bootloader (dla mnie nie problem ale to już spora modyfikacja). Potem sobie czytam, że na rzeczonym polskim romie (MIUI Polska) download jak wyłączysz ekran spada do 100 kb w sieci, gdzie przed chwilą chodziło sobie 1-2mb ściąganie jakiejś aplikacji (np dużej gry czy mapy). Czytam dalej, że nikt tego nie poprawi bo "ten typ tak ma", itp, itd. Nie dla mnie osobiście takie zabawy. Pytanie czy nie ma takich kwiatków w telefonach w EU itd. Nie wszystkie obsługują też wszystkie pasma LTE które są w EU - nawet telefony sprzedawane w EU.

 

Jest trochę producentów którzy mają lżejsze romy od Xiaomi i Huawei - Asus, HTC, nawet na upartego Lenovo (inne ich marki niż kupiona Moto). Przy zabawach w sklepie Huawei Mate 7 potrafił tak konkretnie chrupać, że poważnie się zastanawiałem za co mam dać prawie 2500 zł wtedy.

Odnośnik do komentarza

 

No to nawet jeśli to i tak ma w x-komie za 999 zeta i  301 zł będzie mógł dołożyć do butów jakiegoś rapera z USA

 

http://www.x-kom.pl/p/301524-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-16gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

 

dzięki, dawno widziałem. Szukam raczej wersji 3gb ram i 32 gb pamięci

 

Spoko, ja tylko mówię, że  swego czasu brałem 5 redmi 3s (właśnie 3 32) jako fony służbowe na firmę za 400zł sztuka. Zawsze możesz zostać frajerem jak mroku. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

 

 

No to nawet jeśli to i tak ma w x-komie za 999 zeta i  301 zł będzie mógł dołożyć do butów jakiegoś rapera z USA

 

http://www.x-kom.pl/p/301524-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-16gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

 

 

dzięki, dawno widziałem. Szukam raczej wersji 3gb ram i 32 gb pamięci

Spoko, ja tylko mówię, że  swego czasu brałem 5 redmi 3s (właśnie 3 32) jako fony służbowe na firmę za 400zł sztuka. Zawsze możesz zostać frajerem jak mroku.

Kupujac najnowszego flagowca od Apple i Samsunga? Nigdy nie bawie sie w chinczyki i niskobudzetowe smartfony jak zwierze i nie zamawiam ubran z Aliexpress jak ty chwalac sie tym zlamany chlopaku : )

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No to nawet jeśli to i tak ma w x-komie za 999 zeta i  301 zł będzie mógł dołożyć do butów jakiegoś rapera z USA

 

http://www.x-kom.pl/p/301524-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-16gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

 

dzięki, dawno widziałem. Szukam raczej wersji 3gb ram i 32 gb pamięci

Spoko, ja tylko mówię, że  swego czasu brałem 5 redmi 3s (właśnie 3 32) jako fony służbowe na firmę za 400zł sztuka. Zawsze możesz zostać frajerem jak mroku.

Kupujac najnowszego flagowca od Apple i Samsunga? Nigdy nie bawie sie w chinczyki i niskobudzetowe smartfony jak zwierze i nie zamawiam ubran z Aliexpress jak ty chwalac sie tym zlamany chlopaku : )

 

sory, ale nie muszę się chwalić żadnymi zakupami

 

jak ty, bezbeku, który nawet w  temacie o gotowaniu pewnie pochwaliłeś się, że jakie to masz piękne buty ze słomy za ileś euro i kilka telefonów z... Chin i Korei 

Odnośnik do komentarza

sory, ale nie muszę się chwalić żadnymi zakupami jak ty, bezbeku, który nawet w  temacie o gotowaniu pewnie pochwaliłeś się, że jakie to masz piękne buty ze słomy za ileś euro i kilka telefonów z... Chin i Korei

Nie przepraszaj mnie. 

 

Ok, chodzę w podróbach :(
 
 
nie wierzę, że istnieją spodnie za 300 zł (słownie trzysta złotych), to muszą być chyba ze złota. Gratuluję ich posiadania. Sam chciałbym je mieć.
 
 
Cos jeszcze masz do powiedzenia Stasiu? Nie masz prawa glosu i startu do mnie. Koniec ; )
 
TERAZ DO TEMATU,ZEBY NIE BYLO OFFTOPU. 
 
NemoKOF dobrze wyjasnil. On to spec od Androida, wiec wiecej moze powiedziec na ten temat. 
Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...