Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

No to może Nexus 6P? Ostatni Nexus, tylko karta żadna nie włazi więc lepiej szukać wersji 64GB minimum. Są jeszcze Xiaomi ale nie do końca wiem który jest teraz dobry. Cenowo są rewelacyjne, taki Redmi Note 3 ma świetny stosunek parametrów do ceny: https://www.x-kom.pl/p/331541-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-32gb-dual-sim-lte-dark-grey.html karta SD wchodzi, bateria potwór 4000mah.

 

Jakaś polska recka: https://www.tabletowo.pl/2016/10/26/recenzja-test-xiaomi-redmi-note-3-pro/4/

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Myślałem o tym te mi max i mi mix za(pipi)iste ale 6.5 cali to juz potwory takie ze nie ma opcji jak to nosic.

Redmi troche słabe bebechy ma ten na nasz rynek, wiem że są też wersje z 4gb ramu także chyba jednak na razie się przemęczę z S6 i poczekam aż s7 edge stanieje, może w miedzyczasie cos wyjdzie sensownego.

Odnośnik do komentarza

Kupujesz z ich strony, towar leci z UK. Gwarancję masz, jak będzie wada to odsyłasz do UK. Lepsze to nic aliexpress

Ja się na jedynce zawiódłem, ale ten Wszyscy chwalą, ma go paru moich znajomych. Soft też obecnie najnowszy, czysty andek plus parę fajnych ficzerow dodatkowych. Jak cię twój denerwuje to można się zastanowić. Na gwarancję w Samsungu też chwilkę poczekasz. Tu będzie dłużej ale dramatu raczej nie będzie.

 

Natomiast powyżej 5.5 jest lipa. Sam szukam. Jeśli chodzi o OP to masz tam jeszcze fizyczne przyciski, więc cały ekran jest na wyświetlanie. Teraz już nawet samsung w s8 robi ekranowe. Jak lubisz takie to ostatnia szansa cokolwiek z fizycznymi kupić :-) Samsung albo OP.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Gdzie brałeś? Jeżeli w sklepie to korzystaj z rękojmi, a nóż chwyci.

 

Tylko dobrze byłoby mieć w zanadrzu jakiegoś jokera w stylu raportu, że pękające ekrany to znana przypadłość, gdyby sklep odbił paletkę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W orange (w sensie kupiłem od ziomka, który bral go w orange). Akurat teraz gdy remontuje mieszkanie musiało mi się to przytrafić.

 

Rękojmia>roszczenie gwarancyjne. Jesteśmy z tej samej branży, tylko ja siedzę w egzekucji. Jutro napiszę pisemko o niezgodności z umową i skorzystaniu z rekojmi, tylko teraz szukanko po necie aby to jakoś udowodnić. Wiele ludów narzekalo na problemy z jakością wykonania tego LG, ale ja do tej pory nic. Krwa wiedziałem aby zostać przy iphonie.

 

No i zapomniałem o jednym małym problemie związanym ogólnie z operatorem i rękojmi q takim przypadkua... Człowiek zmeczony, pisze jednak głupoty.

Edit:

Właśnie miałem to na myśli;/

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak nie minął rok od odebrania telefonu z Orange, to oni muszą udowadniać. Znając życie ekspert z Orange w ciągu 14 dni napisze ci, że uszkodzenie mechaniczne i chvj, no ale spróbować można. Dopiero potem można się martwić szukaniem dowodów na internetach.

 

Ja już też nie bawię się w inne telefony niż jabłka, tutaj chociaż serwis jest wzorowy jakby co.

 

edit:

 

tylko nie wiem czy w orange nie będą chcieli papierku, że pierwszy kupujący przelał na ciebie uprawnienia z rękojmi :/ no ale może aż tak domyślni nie są

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Polećcie coś do 800-1000 zł dla żony. Ma teraz Lumię 630. Jednak chcemy coś na Androidzie ok 5". Windows odpada bo wlasnie wczoraj przestał działać Messenger na Win 8.1 a do 10 nie ma update. iPhone odpada z uwagi na budżet. Na celu jest Xiaomi Redmi 3S, jakieś Moto G4... Może być też coś lepszej marki ale Szajsungi odpadają - za dużo razy się naciąłem. Pewnie kupimy coś w połowie kwietnia ale zaczynam się orientować.

Wymogi, solidna bateria i aparat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...