Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

http://komorkomania.pl/2009/03/18/cellna-r...00-xpressmusic/

 

warto brać? ogólnie jaki telefon pod względem muzycznym warto kupić? Nie chcę już Ericssonów "W", bo mnie znudziły te telefony "ogólnie".

 

Ja pier.dole, sorry za dubla :/

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza
(diesvindu @ 30 05 2009, 22:54) *

Panowie proszę o doradzenie.

 

Ojciec chce sobie kupić telefon do 350zł. (nie więcej) Obecnie posiada K750i. Chce, aby telefon miał aparat 2mbpix, mp3 i mało zawodny, najlepiej ze stajni SE/Nokia.

 

Co możecie polecić?

 

Polecam Samsung SGH-L700. Kozacki wygląd, no i ma "wszystko". Z duzych zalet na pewno otwieranie PDF, plikow z excela worda itp (dla mnie przydatne) ,lampe do aparatu, jest bezproblemowy w obsludze. Ma takze wady- samsung jak samsung czyli zasieg gorszy niz nokia, bateria slabsza chociaz nie narzekam(4 dni przy normalnym uzytkowaniu), no i trzeba sie odrobine pobawic aby wgrac jakas aplikacje java.

 

Odnośnik do komentarza
Ciekawe za ile zobaczymy Twój post w temacie "co cię denerwuje" ;) . Kupiłeś podwójnego bękarta - od strony programistycznej soft kuleje, od strony jakościowej HTC też się nie popisało. Jak chciałeś tak bardzo Androida to mogłe poczekać na Magic.

troche odczekalem zeby odpisać bo nie chcialem pisać w ciemno , ale troche czasu mineło i moge coś powiedziec :P

 

na szczescie nie pluje sobie w brode, G1 mi sie podoba, ma pełno opcji bardzo przydatnych dla mnie, i sporo fajnych ktorych pewnie zadko bede uzywal, najlepsza jest jego internetowość - wlasnie do internetu chcialem telefonu a on jest świetny (w dodatku 500mb a abonamencie wiec nie musze sie ograniczac , moge śmigać :D)

kilka drobiazgów moze nie jest szczytem wygody ale w sumie nie przychodzi mi nic do glowy na co bym mogl jakos bardzo nazekać (jak sobie rpzypomne to powiem) , w sumie jedyna rzecz to bateria- rzeczywiscie potrafi szybko sie wyczerpac, chociaz przy tak wielkim ekranie i tylu opcjach ktore tam dzialaja to czego sie spodziewac (psp tez nie wytrzyma 2 dni grania;p) , w sumie z baterią jest tak - takiego ciągłego używania to z trudem wytrzyma 1 dzień (dosłownie ciągłego) czyli z 7-10h (ale w sumie ciezko jest 7 godizn siedziec na komorce bez przerwy xD), ale jak sie uzywa od czasu do czasu to nawet wytrzymała mi 6 dni :P zazwyczaj laduje co 2 dni przy takim zwyklym uzywaniu

 

co do kulawego oprogramowania to czysty telefon ma pare brakow, ale kilka minut w "markecie" i mam wszystkie programy jakich mi potrzeba

 

co do htc magic - nie posiada on prawdziwej klawiatury, tylko ekranową, dla mnie to brak nie do przeskoczenia, na zwyklej klawie moge nawet robic notatki w szkole, pisze sie bardzo szybko (mimo ze nie pisalem wiele a i tak szybko mi idzie, po wiekszym przwyczajeniu powinno byc jeszcze lepiej), za to ekranowa klawiatura jednak jest o wieeeele mniej wygodna a na taką człowiek jest skazany w magicu , uzywam jej tylko jesli chce wpsiac jakies 1 słowo i nie chce mi sie otwierac klawiatury, i serio jest o wiele mniej wygodnie

 

ogolnie nie powiem "omg super telefon! brac!!!!" bo pewnie nie kazdemu przypasi, ale na szczescie mi przypasił i jestem zadowolony a miejscami nawet pod sporym wrazeniem :D

 

 

btw htc magic wlasnie wchodzi do orange (chociaz jak mowilem mi to zwisa)

 

 

edit: sory za chaorycznego posta (jak zwykle) , jesli sa jakies pytania to odpowiem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@ Nitrom

 

Ojciec jednak zdecydował się na poczciwego k800i i jest zadowolony :)

 

---------------

 

Obecnie ja szukam telefonu. Mam już 3-letniego w300i. Chciałbym coś używanego do 300zł. Aparat 2mbpix, mp3 (dobra jakość), dzwonki mp3, najlepiej slider. Co możecie polecić?

 

Znajomy ma na sprzedaż w bdb stanie Nokia 6288. Chce za nią 200zł. Warto wziąć?

Odnośnik do komentarza

Prawda, ale jesli nie bedziesz instalował wszystkich pierdól i nie zapełnisz pamięci jakimiś śmietkami to wszystko bedzie git. Co prawda zdarzy się czasem, że troche zamuli na jakies 10-15 sekund, ale idzie przezyc i nie jest to jakieś mega uciążliwe.

 

Tylko Michau zastanow sie serio czy potrzebujesz taki telefon. Ja na poczatku załowalem, ze nie sprawiłem sobie jakiegoś o połowe mniejszego, bez symbiana. Ale pogrzebałem troche w sofcie, zainstalowalem chrono trigger, wifi sie nie raz poprzydawało, 8 gb miejsca tez sie przydaje chocby do przenoszenia filmow/mp3, tak samo aparat bardzo dobry i koniec koncow jestem sto % usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam pytanie

 

potrzebuje nawigacji gps i chcialbym ja miec w telefonie, myslalem o jakims pda tylko ze pda jest troche duze :) jak sie sprawuje gps w nokii ? moze jakies konkretne modele ? myslalem o noki e66 lub cos z seri navigator ktos ma sprawdzaja sie te mapy ? czy jednak lepiej palmfon z windowsem ? lub zwykla nawigacja ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Szukam telefonu do 1300zl

Musi posiadać mp3,radio i Gps najlepiej z budowana pamięcią lub z możliwością obsługi karty pamięci.Nie chce iphona miałem i sprzedałem

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Szukam BARDZO TANIEGO telefonu do muzyki (taniego to znaczy 1-50 zł kosztuje aparat przy abonamencie ok 50 zl)

Myslę o SE, ale nie wiem który:

-C510

-W595/W595s

-W910i - ten najbardziej mi pasuje ale czytałem na necie i od kumpla słyszałem ze ten telefon lubi się czasem wylączyc tak o.

 

Który wybrać? Albo jakiś inny model/firma? Najchętniej zostałbym przy moim poczciwym k750i, ale nie mam do niego pojemnej karty ani słuchawek takich jak te. A inwestowanie 160zł w taki stary telefon mija się z celem.

Móglbym zostać przy nokii 6300 (po mamie :P) ale tam nie list odtwarzania a jak ktoś napisał

nie lubie jak mi się szatany wbijają pomiędzy spokojne kawałki

 

Jak się komuś chce, to niech mi odpowie! ;)

 

e: zapomniałem jeszcze o nokii 5310, ale jest tam to 'katalogowanie' utworów?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Też mam W910 i się restartuje czasem, poza tym okej, szybko wszystko chodzi, można fajne bajerki wgrać itepe, itd ale mnie to nie jara i nawet akustyki nie zmieniłem bo mi pasuje oryginalna (daleko mi do audiofila czy innego pedofila).

 

Ale w595 to chyba nowszy więc brałbym go, tym bardziej ze cena zbliżona wg. allegro.

Odnośnik do komentarza

Poczytaj fora - http://w910i.pl/index.php?redir=1 | http://se-center.info/

 

Sprawa prosta.

 

http://w910i.pl/viewtopic.php?t=270

 

tutoriale - progs potrzebny - http://w910i.pl/viewtopic.php?t=478 czyli - a2uploader oraz stery akustyki stąd - http://w910i.pl/viewtopic.php?t=270

 

podmieniasz pliki w tym programie, w menu fona - Akustyka: IFS/SETTINGS/ACOUSTIC/ - tam podrzucasz pliki metodą przeciągnij i upuść w pi.zdu. Wszycho ale najpierw odpal z powodzeniem a2uploader. Proste, załapiesz. Sam dzieki tutkom dałem rade odj.ebać fona do granic możliwości.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...