Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Sony montuje chu.jowe ekrany w swoich telefonach. Nie wiem, czy psuje to twój komfort psychiczny, ale mimo wszystko warto o tym wiedzieć.

 

Nie wiem, może komuś to wisi, ale dla mnie popier.dolonym jest wydawać co pół roku kolejne telefony z ekranami, które przekłamują kolory po lekkim odchyleniu dłoni.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Obczaiłem sobie tą T i faktycznie zachodu warta. Tylko, że tak można w nieskończoność po stóweczce dokładać kolejny model, ale te 1200 to byłby pułap. 

 

Też chciałem ale wybrałem LG. Parametry o wiele lepsze od Xperii. Jedyne Xperie jakie chciałem to T oraz Z ale T brak, a Z cenowo zabija. Swift 4x HD majac lepsze parametry kosztował 100 zikos w abo 89zł z netem 2,5GB. Zaś sam tel to świetna sprawa, dobrze, że nie dałem się w Sony, bo płaci się za "Sony". Nie brać modelu J, bawiłem się, bo kumpel ma w robocie - zwykła, lipnej jakości zabawka, imo.

Wiem, że to fanbojstwem zalatuje na kilometr, ale poprostu lubię Sony i jeśli chodzi o elektronikę to właśnie preferuję i zbieram Japończyków. Poza tym jakby poprzedniej generacji miałem telefony innych producentów i nigdy z nich nie byłem zadowolony. Może to jakaś bariera umysłowa, ale napis "Sony" zapewnie mi komfort psychiczny i świadomość, że jednak porządny sprzęt kupiłem. Dobra, chyba się kiedyś przyznam do fanbojstwa :P dzięki za rady, chyba właśnie wybiorę tą T. Ale będzie musiała poczekać, bo samochód się upomniał o troskę...  

 

no to sobie kup tipo i zobacz siłe marki xD

po 5 minutach miałem ochote ja zniszczyc, trzeszczacy bzyczacy głosnik rulez, od nowosci.

Odnośnik do komentarza

Widzieliście?

 

Xperia-Z-Ultra-%281%29_610x407.jpg

 

Xperia Z Ultra

 

 

 

6.4 inch 1080p Triluminos display
Snapdragon 800 processor 2.2ghz
2GB RAM
3000mAh battery
212 gram
6.5mm body
IP58 water and dustproof
Will work with a stylus

 

13_xperia_z_ultra_black_group.jpg?w=640&

 

5KbORw4.jpg

 

XD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

       HTC Desire X                  Samsung I8190 Galaxy S III mini

 

htc-desire-x-ofic.jpg OR samsung-galaxy-s-iii-mini-i8190.jpg =   ?

 

specyfikacje przekonują mnie do Samsunga, ale to nie wszystko. prawda jest taka, ze niewiele wiem o tych smart fonach, stad moje zapytanie.

co o nich sadzicie? proszę opinie z własnego doświadczenia. z góry thx :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Zależy do czego będziesz używać. Porównać tych smartfonów nie ma po co, s3 to najwyższa swego czasu półka a ten HTC to low end albo mid, tu niech się wypowie reszta.

Osobiście brał bym s3 gdyby to była opcja w abonamencie ale jeśli kupujesz za gotówkę, praktycznie w cenie s3 masz sporo lepszego Nexus 4. No chyba że zależy ci na większej pamięci bo 14 GB nie wystarcza i chcesz wymieniać baterie.

Za rozsądne minimum uważam na ten czas android 4, 2 rdzenie, 1 GB RAM oraz ekran 4,3" przynajmniej z rozdzielczością qHD. Czyli coś pokroju starego HTC Evo 3D.

A przepraszam, nie zauważyłem że s3 mini. Ale cenowo podobnie do wyżej wspomnianego Evo, nowa 1100 zł a na aukcjach zapewne taniej, i rozdzielczość przynajmniej ok. S3 mini to taki nowszy galaxy s advance ze zwiększoną minimalnie pamięcią RAM i tyle. :-)

Moja żona narzeka na szybkość przeglądania www na SGSA, na S3mini powinno być troszkę szybciej ale nie dużo.

 

Edytowane przez ziobrovski
Odnośnik do komentarza

Mevek - celuj w LG Swift 4x HD - świetna zabawka, zapomnij o HTC, bo to tylko HTC ;) a mini nie warto.

 

bylem w swojej sieci, gdzie złożyli mi następująca ofertę:

  • 99 €  za Samsunga S4 ?

or

  • 55 €  za HTC one  ?

ostatnim moim telefonem byla Nokia C7, ktora oddalem w dobre rece. co proponujecie na następce?

lubię czasem pograć w Machinarium, przeglądać forum PSXE itp. chociaz raz chciałbym byc na czasie, ale gubie sie w tym wszystkim, heh..

Odnośnik do komentarza

moja zonka nie wytrzymala i dzis wziela sobie Samsunga S4

http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php

 

ja na szczescie nie jestem taki napalony i sie wstrzymam z wyborem, ale musze przyznac, ze ten Samsung robi wrazenie.

jest piękny, lekki i wszystko w nim smiga, jak nalezy:  internet, nawigacja, muzyka, kamerka, rewelka po porstu. zaraz bede instalowal Machinarium, by obcykac, jak dziala w praniu ;)

mam tylko wrazenie, ze ten phon jest  wprost dla kobiet, nie wiem skad, tak jakos mi sie wydaje.

 

ja celuje w HTC one:

http://www.gsmarena.com/htc_one-5313.php

 

mam jeszcze kilka dni urlopu, potem lece do sklepu.

Odnośnik do komentarza

Z tego co słyszałem to moc S4 będzie na dzień dzisiejszy niewykorzystywalna. Obecnie najlepszym wyborem jest S3 a i s2 spokojnie wystarczy. Ale to mogło być gadanie pseudoznawcy więc trzeba brać na to poprawkę.

 

Do gier/apek s2 starczy jeszcze na dlugo, s3 tez. Kto chce miec najnowszego andka musi inwestowac w nowe telefony, na s3 juz sa obsuwy z oficjalnym 4.2.2. Wyciek jest ale malo stabilny choc zdolni polscy programisci fajnie moduja ten soft i daje rade po fixach. Jest JB 4.2.2 wyciek na s3 i chodzi dobrze juz we wczesnej fazie, sa nadzieje. S4 piekny sprzet ale pospieszyli sie z premiera IMO. Obecnie na rynku debesciak dla mnie to note 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...