Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

moze pytanie nie do tego dzialu ale.. za 70zl idzie kupoc nowke z pewnego sklepu na wyspach i sie zastanawiam czy warto kupic. cena obowiazywac bedzie pewnie tylko dzis wiec jesli ktos gral to prosilbym o opinie. ogladalem gameplay i dosyc oryginalny, podoba mi sie. demo sie sciaga ale cos baaardzo powoli i nie wiem czy dzis zdaze sciagnac. to podobno polaczenie rpg ze strategia. boje sie bo taki FF XIII lekko mnie zawiodl i jestem sceptycznie nastawiony do rpg na konsoli teraz mimo ze ogolnie lubie ten gatunek. ktos gral w Valkyrie? brac czy sie wstrzymac?

Odnośnik do komentarza

Ktos gral 150 godzin w Valkyrie. NIEPOWTARZALNE przezycie !

Demo nie ukaze ci piekna tej gry, jest krotkie i nierozbudowane. Sega wydala swietne DLC do0 Valkyrii, a majaca sie ukzac na dniach czesc druga bedzie mocno nawiazywac do poprzedniczki z PS3 (Behind Her Blue Flame i Exhard mode naucza cie pokory:).

Nie spotkalem sie jeszcze ze zla opinia na temat Valkyrii. Bierz, nie czekaj.

Edytowane przez Ken Marinaris
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

God of War 3, czy Red Dead Redemption, czy Killzone 2? Wasze propozycje gier mile widziane.

 

Możesz wyrzucić z tego zestawienia Killzone 2. Dobra grafika tej gry nie ratuje, pierwsze dwie gry na pewno wywołają u Ciebie większe emocje.

Odnośnik do komentarza

Gry które posiadam i przeszedłem Uncharted 1 i 2 M.Edgge Killzone 2, GTA 4, Wipeout HD fury, Heavy Rain, AC2, GOW3, Modern Warfare 1 i 2. Co byście polecili. Jak widzicie gram w gry różne. Czekać na Gran Turismo 5 czy zakupić jakąś samochodówkę? Może Bad Company 2???

 

Jak grasz w różne gry to możesz spróbować LittleBigPlanet, dobra platformówka która troszkę frustruje poziomem trudności na końcowych poziomach i stawia dość mocno na aspekt społecznościowy. Możesz sobie ściągnąć demo. Od siebie też polecę Burnout Paradise.

Odnośnik do komentarza

Cześć proszę o pomoc:

 

-Wipeout HD Fury czy need for speed shift ? ( W Shifta grałem w demo, bardzo mi się podobało, ale oglądałem też filmiki z Wipeout'a i tez to nieźle wyglądało)

 

-Sacred 2 czy ewentualnie Dragon Age ? ( Bardziej się skłaniam do pierwszej pozycji, bo można we dwóch na jednej konsoli, ale jak czytałem na tym forum , o tej grze, to było wiele negatywnych opinii.)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Burnout to kupa. Bierz inFamous.

Nie ma to jak profesjonalna pomoc. Tak można powiedzieć o każdej grze.

 

 

 

Cześć proszę o pomoc:

 

-Wipeout HD Fury czy need for speed shift ? ( W Shifta grałem w demo, bardzo mi się podobało, ale oglądałem też filmiki z Wipeout'a i tez to nieźle wyglądało)

Wipeout też ma demo, polecam sprawdzić. W Shifta grałem tylko w demo i mi się nie spodobało, co innego wipek, no i cena WHD jest o wiele bardziej korzystniejsza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...