Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mnie naszla okropna ochota na jakies nowe wyscigi - w oko wpadl mi Midnight Club (w moim miescie comlete edition z DLC jest za 75zl nowka w folii). Oplaca sie brac ta gre? Czytalem rozne opinie i sam juz nie wiem czy sie zdecydowac.

Weź tez jedną dla mnie :P

Żartowałem nie mam PS3:P

Ale opłaca ci się. Brałbym bez zastanowienia za taką ceną. :thumbsup:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Ostatnio mnie naszla okropna ochota na jakies nowe wyscigi - w oko wpadl mi Midnight Club (w moim miescie comlete edition z DLC jest za 75zl nowka w folii). Oplaca sie brac ta gre? Czytalem rozne opinie i sam juz nie wiem czy sie zdecydowac.

Bierz, bo za(pipi)isty racer, ale pamiętaj, że może być (pipi) ciężki momentami (nawet posiadając dopasioną furę).

Odnośnik do komentarza

owszem, zdarzało się i to dość często. mimo wszystko jechałem dalej, walczyłem i wygrywałem. jeżeli jednak się nie udawało to restart raz drugi trzeci aż do skutku. nie było natomiast lamentu że "(pipi) ciężko". zresztą jak już pisałem wyżej wyszedł patch, po nim ta gra stała się wręcz banalna. można pomylić trasę, zatrzymać się na latarni, spaść kilka razy z motocykla a i tak się wygra ;]

Odnośnik do komentarza

owszem, zdarzało się i to dość często. mimo wszystko jechałem dalej, walczyłem i wygrywałem. jeżeli jednak się nie udawało to restart raz drugi trzeci aż do skutku. nie było natomiast lamentu że "(pipi) ciężko"

O tym patchu to nie wiedziałem :) Co do tego to napisałeś, to jest to co uważam za trudność, bo nie znoszę restartować 15 minutowej serii wyścigów :{ Czyli chodziło o to samo tylko inaczej powiedziane ;d

Odnośnik do komentarza

Zależy co lubisz. Nowy FN to tylko boks, a UFC to mieszanka wielu stylów walki. Ja osobiście spędziłem około 60h przy UFC 2010 i muszę przyznać, że gierka jest niezła :thumbsup:

 

Fajnie się trochę z kobietą sparzyć przed spaniem :) Szukam gierki którą kobieta będzie jakoś ogarniać, FN się jej spodobał ze względu na sterowanie - analogami zamiast przycisków bo nie męczą się jej palce jak w MK :)

Nie grałem w ufc dlatego z ciekawości pytam jak się sprawuje - myślę nad kupnem.

Odnośnik do komentarza

O nie o nie. Jeżeli chcesz, żeby Twoja żona grała to na pewno nie kupuj UFC 10 :)

 

System walki jest strasznie rozbudowany i na początku prawie nic się nie ogarnia. Trzeba przynajmniej ze 4 razy przejść Tutoriala żeby coś załapać. Ale za to potem jaka przyjemność ze zrobienia jakiejś fajniej akcji :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No właśnie o to mi chodziło... denerwuje się że ją rozkładam z gierce... nawet w (pipi)anego Little Biga jej się grać odechciewa. Jak się staram podkładać i dawać fory to po 15 minutach mi się nudzi :(

Dzięki za pomoc - jeszcze dobrze przemyślę zakup - niebawem ponoć ma być demko nowego ufc to będę miał jak cokolwiek porównać.

Odnośnik do komentarza

Prototype jest po mojemu z(pipi)ane jeszcze bardziej niż infamous - choć w P grałem tylko na pc. Osobiście nie polecam.

 

 

 

---

Fuel Czy Motorstorm ? Chyba że jakaś inna ściganka... split second myślałem albo... nie znam się i nie jestem fanem ale do pogrania sobie na dwa pady w domu jakieś autka muszą być - najlepiej coś właśnie z klimatem. Ogrywałem demka fuel i motorstorm i obie wypadają świetnie.

Odnośnik do komentarza

Za dużo rzeczy które by się chciało. Koleś na allegro ma motorstorma i Fight Nighta ale 3 za 50 zl.

niby fajnie ale w tego FN3 i tak grał nie będę zapewne ( szykuję się na 4 ) a samego motorstorma można wyrwać za jakieś 40 zl ( wliczona poczta ). Chyba na to się zdecyduję. Z ostatnich udanych zakupów... Shank :)

Odnośnik do komentarza

Za dużo rzeczy które by się chciało. Koleś na allegro ma motorstorma i Fight Nighta ale 3 za 50 zl.

niby fajnie ale w tego FN3 i tak grał nie będę zapewne ( szykuję się na 4 ) a samego motorstorma można wyrwać za jakieś 40 zl ( wliczona poczta ). Chyba na to się zdecyduję. Z ostatnich udanych zakupów... Shank :)

 

Tylko pamiętaj, że tylko Motorstorm Pacific Rift ma split-screena, pierwsza część go nie posiada.

Odnośnik do komentarza

Za dużo rzeczy które by się chciało. Koleś na allegro ma motorstorma i Fight Nighta ale 3 za 50 zl.

niby fajnie ale w tego FN3 i tak grał nie będę zapewne ( szykuję się na 4 ) a samego motorstorma można wyrwać za jakieś 40 zl ( wliczona poczta ). Chyba na to się zdecyduję. Z ostatnich udanych zakupów... Shank :)

 

Tylko pamiętaj, że tylko Motorstorm Pacific Rift ma split-screena, pierwsza część go nie posiada.

 

O, za(pipi)iście że doradziłeś. Na allegro gościu jeden ma i już do niego napisałem. Poza tym na gametrade znalazłem tekkena 6 za 80 zł w swoim mieście. Wypasy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...