Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką grę wybrać?

Czego w tym pytaniu nie rozumiesz? :whistling:

Masz mu pomoc przy wyborze jednej z dwoch (lub wiecej) gier. Twoja odpowiedz nie ma sensu, mozna w ten sposob odpowiedziec na kazde pytanie w tym temacie.

 

-MGS4, Uncharted 2 czy God of War 3?????

-Kup wszystkie trzy i po problemie. Przy wszystkich trzech powinienes bawic sie znakomicie.

Odnośnik do komentarza

Infamous to dla mnie jedna z bardziej z(pipi)anych gier ostatnich czasów jakie miałem przyjemność widzieć. Nie polecam nikomu, nuda, nuda, żenada, nuda.

Są gusta i guściki, to po prostu moje zdanie. Cienizna.

 

 

infamous to jedna z lepszych gier tej generacji jak dla mnie.nudne to gta4 i klony -bleeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Jaką grę wybrać?

Czego w tym pytaniu nie rozumiesz? :whistling:

Masz mu pomoc przy wyborze jednej z dwoch (lub wiecej) gier. Twoja odpowiedz nie ma sensu, mozna w ten sposob odpowiedziec na kazde pytanie w tym temacie.

Zauważ że kolega Siwy pyta o gry, które mają ze sobą wspolną jedną kwestie. Cięzko jest doradzić jedną pozycję z dwóch całkiem różnych gatunków, a że obie gry są jednymi z najlepszych w swoim gatunku, to odpowiedź nasuwa się sama.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

ze mną jest ten problem że strasznie wybredny do fpsów jestem.... właściwie z "nowszych" produkcji tylko kz2 mi się podobał a kiedyś bardzo pierwszy moh, stąd to pytanie.

Najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest chyba te które zaproponował Major. Kup najpierw MOH'a a jak Ci się nie spodoba to szybko sprzedaj. A dopiero potem poczekaj na kz 3 ;)

Odnośnik do komentarza

Może nie jaką grę ale jakie PSP kupić... ponoć GO! to jest jakiś niewypał. Teraz biorę nowy abonament i w PLAY jest możliwość zamiast telefonu wychapać Psp. Doradźcie coś Pany !

Warto mając ps3 w domu ? Nie podróżuje za dużo a jak już to samochodem więc odpada. Przyda się w domu dla młodej pary ? :)

Moja zdecydowanie woli telefon z bajerami i gadgetami w stylu "Motorola Flipout: czy "HTC". Ja Psp i tu problem... pytam ogólnie o radę bo tu się ludzie powinni znać ;)

pozdrawiam ponownie

 

 

---

aha i mam okazję nabycia Ratcheta Quest for za 20 zl... warto ?

Edytowane przez 77rpm
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No Psp dostajesz tak samo jak dostajesz telefon podpisując umowę z jakąś firmą dzięki której możesz zadzwonić np. do pracy by się migać chorobą i do niej nie iść :)

W "pleju" masz do wyboru zamiast telefonu albo ps3 i move za doplata 350 zł chyba przy abonamencie za 60 zł i psp za złotówkę przy abonamencie za 50 - szukam własnie czegoś w takiej granicy - moja się upiera na wypasiony telefon dla niej ale ja jestem na konsolką...

Wiem że te starsze wersje 2000 są do rpzerobienia ale ten temat mnie zupełnie nie interesuje i tym bardziej chcę ten model którego piracić się nie da:)

A pytam czy warto bo nigdy nie miałem tej zabaweczki w łapkach. Nie wiem czy nie lepiej np zakupić sobie ps2 dla starych i dobrych gier ( miałem tylko psx ale to już kult :) ).

Odnośnik do komentarza

najlepiej weź ps3 za 350 , zatrzymaj sobie move, a konsolę opchnij za 1100-1200 (w zależności od dysku) i kup jakie tam ps2, psp, ds, wii czy 360 będziesz chciał :) (bodajże najlepszy na tym interes a move to ciekawa zabawka.... psp jest spoko ale jakoś się juz wypaliłem na tej konsolce(nawet nie mam siły chodź zakupilem na nowego mgsa)....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

GT już raczej w 2010 nie zobaczysz... ale zostaje Ci żyć nadzieją stycznia 2011 :)

Mnie ten temat w ogóle nie interesuje. Zagrywam w RDR na zmianę z Assasynem 2 i świetnie się bawię przez cały czas...

W RDR mam ok 20 godzin i nawet NIE MYŚLĘ by włączać multi, w samego singla mam jeszcze baaaardzo dużo do zrobienia. Gra jest GODNA i bardzo ładnie wydana. Nawet taka mapa która jest w pudełku jakoś do mnie przemawia i plusuje.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Żona chce mi kupić prezent na imieniny... oczywiście padło na grę ;) Cena to maks. 130zł, w grę wchodzą tytuły używane jak i nowe. Zastanawiam się nad Heavy Rain Move Ed. bo ma dodatki i jest w przyzwoitej cenie, niestety Move nie posiadam, ale czytałem, że można również grać na padzie.

Również czekam na GT5, ale do tego czasu wolałbym w coś innego zagrać. Myślę jeszcze nad CoD Modern Warfare2 i Bad Company 2, ale z racji tego, że nie kręci mnie multi, który lepiej tytuł byłoby wybrać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...