Skocz do zawartości

Condemned 2: Bloodshot


f5k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbyt krzykliwy, dosłowny i wybajerowany. Taki styl przy konfrontacji z jedynką to śmiech na sali. Było do przewidzenia w sumie.

 

grałes wogóle w pierwszą cześć ? dlaczego oceniasz grę która nawet jeszcze nie wyszła? ja napewno tytuł kupię, jedynka sprawiła że pokochałem ten tytuł, wiec tak czy owak do dwójki muszę podejść :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Gdzie oceniłem grę? Trailer jest w młodzieżowej konwencji gdzie wszystko musi być mocne i widowiskowe. Teraz bohater to kawał twardego skur.wysyna, w jedynce miał minę jakby dopiero co wyszedł z kibla i próbował sobie przypomnieć czy oby na pewno podtarł du.pę - to właśnie miało jakąś atmosferę.

 

Nie lubię jak coś po drugiej stronie wali w kineskop z całych sił by mi pokazać jakie jest szokujące i zaje.biste.

 

Ten tekst z podcieraniem w jakiejś książce zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza

Grafika nie zmieniła się chyba nic przez te dwa lata ;) Jest w stylu Monolithu - sterylna i bardzo sztuczna.

Jednak to dla fanów takich gier nie jest ważne. Pierwsza część była grywalna, momenty straszenia także bywały ( chyba nawet raz podskoczyłem na fotelu )

Trzeba będzie zagrać, ocenić i zobaczyć, jak dla mnie must have, ale na pewno nie w pełnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Beta test Condemned 2

http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=47

Naprawde zanosi sie na to że 2 część będzie jeszcze lepsza niż 1 :^^:

Jedyny mankament to to że grafa została bez zmian no i że tym razem zbieranie dowodów będzie wymagało kombinowania i myślenia, ale i tak gre kupie bo już sie nie moge doczekać :^^:

Edytowane przez f5k
Odnośnik do komentarza

Yyyy... trochę dziwne, że grafika się nie zmieni... Już na line-upie trzystasześćdziesiątki były narzekania pod adresem oprawy, a ona się jeszcze nie zmieniła lol :D Multi mnie podłamało. Na prawdę nie wypada, by w tak bądź co bądź głębokiej grze jak Condemned dać taki płytki multi. Liczyłem na czajenie się w cieniu, nagły atak i byczą dawkę adrenaliny a tu dostajemy napieprzanie się deskami :D

Odnośnik do komentarza

dzisiaj obacziłem trailer z marketplace'a i zrobił na mnie ogromne wrażenie. kiepskie mam porównanie w stosunku do jedynki bo pamietam jedynie strzępki trailerów jeszcze z przed premiery konsoli, ale w każdym razie dla mnie pozycja obowiązkowa ze straszydeł obok "dead space" na ten rok.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zwłaszcza, że gra ma być podobna :) Jeśli chodzi o ten trailer @2up to zbierałem szczękę z podłogi jak to zobaczyłem :) Boję się, że klimat zaszczucia zniknie. Twórcy przy dwójce stawiają bardziej na broń palną. A sytuacji, gdzie klimat umykał za sprawą pukawek jest dość dużo np. Call of Cthulhu Dark Cornes of the Earth...

Odnośnik do komentarza

Nie chodziło mi o to, że broń palna będzie często decydować kto umrze, a kto nie. Mam na myśli to, że w niektórych sekwencjach będzie zdecydowanie więcej strzelania niż w jedynce.

 

Aha, żeby OT nie było. Boję się jeszcze, że z thillera zrobi się horror. Po tym co w PE przeczytałem nabrałem pewnych obaw.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość maciek88

na gametrailers gierka dostala 8.0 choc nie wiem czy to cokolwiek znaczy. nie polecam tej videorecenzji bo imo zdenia za duzo pokazuje (jak kazde vr?). ja jednak obejrzalem i chyba wylapie gre w okolicach premiery jesli fundusze pozwola bo horrorow na 360tce ani widu ani slychu, a jaka by ta dwojka wzgledem jedynki nie byla to raczej panike zapewni pierwszorzedna...

 

ign tez dal "ósemkę"

Odnośnik do komentarza
elementy horroru były i w jedynce. boisz się że co się stanie? bo nie kapuję

 

Przeszedłem prawie całą jedynkę (chyba właściciel powiedział "oddaj mi już", gdy do końca miałem 1 lvl :P) i z tego, co zdążyłem zaobserwować, dominował tutaj klimat rodem z thillerów. Jak przeczytałem o tym, że w dwójce ma z oczu lecieć jakaś czarna maź, to zmartwiłem się, że ze świetnego thillera z ELEMENTAMI horroru zrobią horror.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...