Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do konta bn przypisanego triala US, bede mogl normalnie przypisac do niego SC2 EU jak kupie?

Na moje - tak. Prawdę mówiąc nie widze powodu dla którego nie mógłbyś dodać CD keya w odpowiedniej zakładce. To tak na logikę.

Jednak jak klikam 'Buy Digital Game' to stronka mi odmawia, twierdząc, ze już wyczerpałem limit kopii na ten region.

License limit reached

You already have the maximum number of StarCraft II licenses for this game region.

 

 

 

Jesli jest tak jak z wowem to nie. Wersja EU bedzie nowa.

Co znaczy że wersja EU będzie nowa? Bo nie mogę się znaczenia tego zdania doszukać.

Odnośnik do komentarza

Jesli jest tak jak z wowem to nie. Wersja EU bedzie nowa.

Co znaczy że wersja EU będzie nowa? Bo nie mogę się znaczenia tego zdania doszukać.

pewnie chodzi mu o to ze jego profil sie nie przeniesie z triala na full czyli nie bedzie replayi achievow i savow ktore zdobyl na trial.

a co do trial usa i full eu na jednym koncie to nie wiem jak ale bete mialem usa na tym samym koncie co teraz mam eu full. w wow jednak napewno sie tak nie dalo kiedys bo konta sie zakladalo oddzielnie dla tych regionow. teraz gdy sa bnet konta moze z tym tez byc inaczej.

Odnośnik do komentarza

Znajomy ma SC2 i w ogole nie gra online. Moze oddac mi swoj klucz, z ktorego ja sciagne gre z serwa Blizzarda i na ktorym bede gral a i on bedzie mogl grac w singla na swojej kopii?

klucza oddac raczej nie moze jesli juz go dodal do swojego konta bn. w tej sytuacji chyba musi ci dac login i pass. tylko chyba obaj rownoczesnie nie mozecie grac tak czy siak. ale na zmiany juz jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Kampania ukończona, więc pora na marudzenie. Dla zainteresowanych/znudzonych - http://ja.gram.pl/SuavekS/29

 

Może nie tyle marudzenie, co czepianie się szczegółów. Zawiedziony jestem tylko końcówką i niektórymi rozwiązaniami jeśli chodzi o jednostki, gdyż kampania jako ogół była naprawdę przyjemna. Multi to osobna historia.

Odnośnik do komentarza

- HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p1/4

- HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p2/4

-HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p3/4

-HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p4/4

 

Co za gra, jedna z najlepszych jakie widziałem. Niesamowity rozwój wydarzeń :D Polecam wszystkim.

BTW, nie czytajcie komentarzy ze względu na spoilery.

 

Edit: Sygnatura już ok?

Edytowane przez Hiki
Odnośnik do komentarza

- HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p1/4

- HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p2/4

-HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p3/4

-HD Starcraft 2 TT1 v MasterAsia p4/4

 

Co za gra, jedna z najlepszych jakie widziałem. Niesamowity rozwój wydarzeń :D Polecam wszystkim.

BTW, nie czytajcie komentarzy ze względu na spoilery.

Sikam ze śmiechu xDDDDDDD

W momencie jak Zealot bił Spire i Pool jednocześnie myślałem, że gra będzie jego.... a tu taki lol na koniec! xD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

ehh powinni cos wymyslec na draw... tez mnie raz spotkala sytuacja patowa gdzie przeciwnik zrobil mi cannon rush ktory skontrowalem i poszlismy na base trade ktory sie skonczyl tym ze on mial sporo cannonow w mojej bazie i 2 proby a ja zealota pilnujacego mojego proxy pylona. rozwiazanie ktore ja zastosowalem: zaczolem czytac ksiazke az przeciwnik wyszedl ("Pod kopuła" S. Kinga wiec dobre 900 stron na czekanie)

ale pierwszy raz widze cos takiego w pro grze. koles spalil ze nie patrzyl na mini mapke jak niszczyl budynki. imo albo niech dodadza draw w ladderach albo niech powtarzaja mecz zakonczony patem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...