Skocz do zawartości

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena


bebbop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie widziałem Riddicka pierwszej części, ale wypowiem się co nieco :)

 

Już na pierwszym przeciwniku się zaciąłem :lol: Demo jest bez tutoriala, prawie jak jest sytuacja z Skate i Skate2. Gra jest ciekawa, zajęło mi demo 20 minut. Nie czuć do końca tego, że się strzela (tak jak jest to w FEAR, a może to złudzenie). Graficznie może być. Latarka? Zbędny bajer, w miejscach jasnych ekran świeci się jak psu jajca, zaś w ciemnych lekko oddalonych tunelach tak, czy tak nic nie widać.

 

Zobaczymy jak będzie stał pre-order cenowo.

Odnośnik do komentarza

A ja po sprawdzeniu demka uczucia mam mieszane...Niby jest Riddick, bronie, jego IMO genialny flegmatyczny głos itp. Jednak klimatu nie czuje tego co przy starej wersji na X1, którą uważam za jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji. Dalej - grafika proporcjonalnie do mocy sprzętu słabsza niż na starej platformie. Zbyt dużo strzelania, za mało skradania i kombinowania jak dla mnie. Może to tylko ten fragment ujęty w demo, jednak nie czuję się zachwycony..niestety..Na dobitke ten filmik na końcu dema o tematyce muliplayerowej. Nędzna zrzynka z Quake`a i innych podobnych sieczek. Jak dla mnie można całkowicie wywalić ten tryb z gry kosztem dłuższego/lepszego singla. Ale to nie te czasy...Obym jednak się mylił, ponieważ nadal liczę na ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
Zassalem demko i spodziwalem sie mega graficzki. Odrazu co rzucilo mi sie w oczy jak to zobaczylem to praktycznie xboxowy stary riddick w wyzszej rozdzialce , ehh chyba liczili na latwa kase tanim kosztem.

Na starym xboxie bylem w szoku tak tu zupelnie odwrotna reakcja .

Wpis.

Zero podniety i rozczarowanie. Stary Riddick, stający na palcach, żeby dosięgnąć półki HD co i tak średnio mu wychodzi.

Strzelanie bez powera, ogólna jakość poniżej aktualnych standardów.

Na Xa to było coś świeżego, aktualnie już mnie nie grzeje...

Odnośnik do komentarza

ponoć nowy projekt powstaje i ma się ukazać za kilka lat.........

http://www.gram.pl/news_8g7gGeu3_Prawdziwa..._kilka_lat.html

demo ogólnie szału graficznego nie zrobiło, niestety jest to xbox'owy Riddick w wyższej rozdziałce :/ Aczkolwiek Ucieczka z butcher bay była tak świetna, że z miłą chęcią przejdę ją jeszcze raz a do tego skatuje nowe misje :D

 

Odnośnik do komentarza
Wpis.

Zero podniety i rozczarowanie. Stary Riddick, stający na palcach, żeby dosięgnąć półki HD co i tak średnio mu wychodzi.

Strzelanie bez powera, ogólna jakość poniżej aktualnych standardów.

Na Xa to było coś świeżego, aktualnie już mnie nie grzeje...

 

Dobrze, że Halo3 nie stawało na palcach, żeby dosięgnąć półki HD ;) Mimo to dałeś 9 za grafikę...Grafika to nie wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Dobrze, że Halo3 nie stawało na palcach, żeby dosięgnąć półki HD ;) Mimo to dałeś 9 za grafikę...Grafika to nie wszystko :P

Przestań pieprzyć dla samego pieprzenia - posty nabijasz? :P

Halo 3 to wrzesień 2007 - Riddick to kwiecień 2009, a imo i tak wygląda gorzej...

I oczywiście, że grafika to nie wszystko - jeszcze trzeba umiec jej używać, żeby wywołać właściwy efekt u odbiorcy. Pokaż mi taki rozmach w Riddicku jak miało H3, przestrzenie i środowiska, a nie szaro-bure korytarze, które w 2009 roku mało kogo podniecą. Zresztą takie porównania i tak nie mają sensu i robi się OT.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Przeszedłem wczoraj demo i muszę powiedzieć że zaostrzyło mi apetyt na ten tytuł.

Jako że Riddicka z Xboxa wspominam bardzo miło, w związku z tym ten tytul ma u mnie duży kredyt zaufania.

W demku mieliśmy krótki fragment, gdzie skradanie nie było konieczne, ale jeśli ma być cała poprzednia część, skradania będzie dosyć.

Jeśli chodzi o grafikę, to mnie w pełni zadowala.

 

Ta gra zdecydowanie ma coś w sobie.

Odnośnik do komentarza

wam się na mózgi rzuciło z tym halo3? wszystko będziecie do tego porównywać?

skradanka vs strzelanka, weźcie się leczcie, mniejsi lub więksi recenzenci z bożej łaski

 

pierwszy Riddick ma 4 lata, więc jest starszy od halosralo3 o 2 lata, wielki dramat bo zrobili reedycję starusieńkiej gry która nadal wygląda za(pipi)iście

 

jeszcze trochę i przyjedzie mistrz ciętej riposty

Odnośnik do komentarza
Po demie wiem jedno: nie kupię. Grafa robi na mnie o wiele mniejsze wrażenie niż Xbox'owa wersja. Co do wcześniejszych wypowiedzi to Halo 3 robi imo o wiele lepsze wrażenie w singlu jeśli o wizualiach mowa: kolory, przestrzeń, architektura terenu. Pozdro

Niech se robi Halo3 lepsze wrażenie, ale oświetlenia na poziomie starego Xa, braku AA, braku standardowej rozdzielczości HD się nie zatuszuje.''Nowy-Stary'' Riddick ma te wszystkie podstawowe elementy a nawet trochę ponad to, więc nie rozumiem o co chodzi z tym narzekaniem na grafikę w tym Riddicku...

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
Dla tych co oceniają gry przez pryzmat grafiki - krzyżyk na drogę.

A porównywanie ChoR do Halo3 to śmiech na sali. Inne gry, inne środowisko, inny gameplay, inne czasy, inny hype, inne środki na produkcję...

 

A Halo3 to gniot jakich mało i Majster Czif może grzybki z nóg wyjadać Riddicowi

Haha padłem zaraz Cie Zeratul i Butcher opier.. za Chiefa. Chodź racja racja.

 

Jednej rzeczy nie kumam ci co narzekają że, to odgrzewany kotlet przecież od początku zapowiedzi tej produkcji była mowa o remaku jedynki i dodatkowej wątku Dark Athena. Więc skąd teraz to ździwko że to było itd. Jedynka była tak świetną grą że, z miłą chęcią znowu w nią zarżnę plus DA. Tym bardziej w pierwszą część grałem na piecu, co nie było zbyt wygodne.

Co do samego Vin-a D. człowiek urodził się by zagrać Riddicka. Jedna z najlepiej odegranych ról w kinie. A jeszcze może w tym roku zobaczymy go po raz trzeci na konsolach, bo chyba w tym roku wychodzą "Szybcy i Wściekli 4" z Dieselem.

Odnośnik do komentarza

A niech mnie opierdalają, mam swoje zdanie i tyle. wierzcie mi, starałem się, ale kompletnie nie rozumiem hajpu serii halo, nie trafia do mnie

 

Słupek. Szybkie Ścieki 4? ja cię proszę, toż to kino kategorii Z, to że robią 4tą część nie oznacza że poprzednie były dobre tylko to że mamy plastikowy świat i do takich ludzi jest to kierowane

a jak chcę fajnych bryczek i pościgów to włączam Bullita, jak dla mnie nie ma lepszego filmu z zajebistymi samochodami i rewelacyjnym pościgiem

 

Tru Rabbit.

 

Czekam bo jedynkę zaliczyłem klika razy na starym klocku. Mocna pozycja, zwłaszcza jak się jest zajarany filmem i samym Dieslem. Dla mnie moc w czystej postaci. Obie produkcje - Riddick i Wheelman to moje prio na najbliższy czas.

Ja się Dieslem nie jaram, jestem hetero, ale fakt że te dwa filmy wyszły mu wyjebiście dobrze

no i mordę ma zakapiora z pod biedronki po godz. 22

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...