Skocz do zawartości

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena


bebbop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dostałem od żony;] okazja jak ch..

 

powtarzam sobie zatokę rzeźników (od razu Hard, a co tam, niektóre lokacje po naście razy robiłem)

wizualnie jest dobrze a do tego mamy kapitalną stronę audio (na słuchaweczkach jest bueno), jedyne co irytuje/śmieszy to kwaśna fizyka ciał

łysy dalej ma paraliż mordy i przepity wokal i zabija skondensowanym strumieniem myśli - każdego można utłuc z kontry - nawet Abbotta

 

 

jak wjadę na Athenę to może zdam relację

Odnośnik do komentarza

czesc,wlasnie skonczylem ta gierke czas przejscia na hardzie okolo 9 godzin, wedlug mnie 8/5-10 ,9 godzin to czas przejscia tylko dark ateny ,jest to jedna z lepszych gierek jakie w tym roku dotychczas gralem, przydalby sie wyzszy poziom niz hard bo ten jest troche za prosty, w sumie 12 godzin czesci pierwszej + 9 drugiej daje duzo zabawy i jeszcze multi ale w niego jeszcze nie gralem, kto sie waha polecam :good:

Odnośnik do komentarza

2 DLC w tym 1 za FREE!

 

Studio Starbreeze opublikowało na łamach Xbox Live Marketplace dwa DLC do swojej najnowszej produkcji â strzelaniny FPP The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Pierwszym jest darmowy Commentary Mode (do przyszłego tygodnia mogą go pobrać jedynie posiadacze złotego abonamentu Xbox Live), w którym developerzy przez cztery i pół godziny komentują zmagania Riddicka w odnowionej kampanii Escape from Butcher Bay. Drugi składa się natomiast z pięciu nowych map do poszczególnych trybów opcji multiplayer: Munity (Butcher Bay Riot), Sneerock (Deathmatch), Tracker Star (Capture the Flag), Viper Run (Butcher Bay Riot) oraz The Tangle (Pitch Black). Jego cena ustalona została na poziomie 800 punktów MS. Nie wiemy, kiedy dodatki udostępnione zostaną dla pecetowców i posiadaczy PlayStation 3. Być może stanie się to już w przyszłym tygodniu.

gry-online

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Postucha w temacie jak nic ale nieważne do tej gry akurat nie są mi potrzebne opinie. Jako że, miałem brać Riddicka już 2 tygodnie temu ale akurat padła mi konsola. Rzecz w tym że, zastanawia mnie jak sprawuje się multi? Do tych co grają są lagi? Dużo osób gra? Daję radę ten multi czy raczej jest to dodatek na siłę? No i jak sprawuje się ten tryb Pitch Black bo w zapowiedziach zapowiadał się całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza

Osiągnięcia w opisywanej produkcji rozłożone zostały pomiędzy trzy elementy składowe dość nierówno. Najmniej GS zarobimy zaliczając Escape From Butcher Bay, ciut więcej za Assault on Dark Athena i bardzo dużo za multiplayer. Mocno to dziwi, bo tryb wieloosobowy dużą popularnością się nie cieszy. Innymi słowy, zdobycie 1000 GS w tej grze będzie niezwykle czasochłonne. -onlinecenter

 

moze pomoze ;)

Odnośnik do komentarza
Osiągnięcia w opisywanej produkcji rozłożone zostały pomiędzy trzy elementy składowe dość nierówno. Najmniej GS zarobimy zaliczając Escape From Butcher Bay, ciut więcej za Assault on Dark Athena i bardzo dużo za multiplayer. Mocno to dziwi, bo tryb wieloosobowy dużą popularnością się nie cieszy. Innymi słowy, zdobycie 1000 GS w tej grze będzie niezwykle czasochłonne. -onlinecenter

 

moze pomoze ;)

Czyli raczej kaszanka wrzucona z trendy "multi w każdej grze" szkoda. Liczyłem na coś więcej, szczególnie ten tryb PB zapowiadał się smakowicie.

Odnośnik do komentarza
jak wchodzisz do tego pomieszczanie gdzie on zjezdza idziesz od razu na prawo rozwalasz straznikow, wlazisz na skrzynki i mozesz przeskoczyc u gory na platforme tam - z gory powinno pojsc na luzie

 

ja tam skitrałem się za skrzyniami i jak tylko był tyłem do mnie to wypaliłem mu z shotguna w plecy kilka pocisków z odległości metra - padł od razu

 

co do multi to nie badałem jeszcze, po tym co od(pipi)ali w Darkness to nie ciągnie mnie zbytnio

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...