Skocz do zawartości

Eye of Judgement


Shadow864

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć geerz :) No ja powoli z usenetu też będę uciekał. Będę tutaj i na Polygamii, bo tam mam możliwośc publikowania, na czym mi bardzo zależy. Co do pojedynku, chętnie bym zagrał, ale daj mi troszkę czasu, bo muszę oswoić się z Setem3 i poznac go lepiej. No i teraz mam cel nadrzędny w zdobyciu wszystkich trofeów, a pewnie mi z tydzień na tym zejdzie :) Ostatnie trofeum złote jest przechlapane, trzeba wygrać 100 razy :( Co do tego czy wygram, czy przegram, to wszystko się może zdarzyć. Nie jestem wcale silny, bo zbyt mało gram online i zbyt mało strategii podpatruję (brak czasu), ale grę kocham i uważam, że jest to najlepsza gra Ever, która przebiła w moim prywatnym rankingu nawet FF Tactics i FF 7 :)

 

Osobiście postaram się nieco ożywic ten temat. Od nowego roku będę tez organizował serię 12 turniejow Grand Prix ogólnopolskich online ze wspaniałymi nagrodami. Liczę na Wasze uczestnictwo. Sam nie będę brał udziału, z mojej konsoli będzie grał mój młodszy brat Kuba.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć geerz :) No ja powoli z usenetu też będę uciekał. Będę tutaj i na Polygamii, bo tam mam możliwośc publikowania, na czym mi bardzo zależy. Co do pojedynku, chętnie bym zagrał, ale daj mi troszkę czasu, bo muszę oswoić się z Setem3 i poznac go lepiej. No i teraz mam cel nadrzędny w zdobyciu wszystkich trofeów, a pewnie mi z tydzień na tym zejdzie :) Ostatnie trofeum złote jest przechlapane, trzeba wygrać 100 razy :( Co do tego czy wygram, czy przegram, to wszystko się może zdarzyć. Nie jestem wcale silny, bo zbyt mało gram online i zbyt mało strategii podpatruję (brak czasu), ale grę kocham i uważam, że jest to najlepsza gra Ever, która przebiła w moim prywatnym rankingu nawet FF Tactics i FF 7 :)

 

Osobiście postaram się nieco ożywic ten temat. Od nowego roku będę tez organizował serię 12 turniejow Grand Prix ogólnopolskich online ze wspaniałymi nagrodami. Liczę na Wasze uczestnictwo. Sam nie będę brał udziału, z mojej konsoli będzie grał mój młodszy brat Kuba.

Trzeba wygrac około 40 gier a nie 100 z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza

[Konkurs] Grand Prix EoJ 2009 - stwórz logo/grafikę

 

W pocie czoła pracujemy nad stworzeniem zasad przyszłorocznego cyklu turniejów Grand Prix w Eye of Judgment, które odbywać się będą co miesiąc, a Polygamia będzie patronem medialnym tego przedsięwzięcia. Najprawdopodobniej już na przełomie listopada/grudnia wszystkie szczegóły dotyczące tych zawodów zostaną Wam przedstawione. Niemniej, potrzebujemy logo/grafiki pod banderą której, całe przedsięwzięcie będzie mogło być przedstawiane i ogłaszane w internecie.

 

Dlatego, aby choć niewielki wkład w ten pomysł mieli sami gracze, ogłaszam konkurs. Konkurs na stworzenie właśnie takiego logo/grafiki. Technika dowolna, byle tylko zachować pewne wymagania.

 

[czytaj więcej ...]

 

http://polygamia.pl/konkurs-eye-of-judgmen...orz-logografike

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
[Konkurs] Grand Prix EoJ 2009 - stwórz logo/grafikę

 

W pocie czoła pracujemy nad stworzeniem zasad przyszłorocznego cyklu turniejów Grand Prix w Eye of Judgment, które odbywać się będą co miesiąc, a Polygamia będzie patronem medialnym tego przedsięwzięcia. Najprawdopodobniej już na przełomie listopada/grudnia wszystkie szczegóły dotyczące tych zawodów zostaną Wam przedstawione. Niemniej, potrzebujemy logo/grafiki pod banderą której, całe przedsięwzięcie będzie mogło być przedstawiane i ogłaszane w internecie.

 

http://polygamia.pl/konkurs-eye-of-judgmen...orz-logografike

 

 

[Konkurs] Grand Prix EoJ 2009 - stwórz logo/grafikę

 

No i sa wyniki. Dwie prace nagrodzone, resztę pokażemy niebawem :) Przyszło 46 prac O.o Masakra !!!

 

http://polygamia.pl/eye-of-judgment-stworz...ynikow-konkursu

 

Odnośnik do komentarza

Eye of Judgment - Kilka porad aby zdobyć wszystkie trofea

 

W momencie, kiedy udało nam się z bratem osiągnąć 100% trofeów w Eye of Judgment, postanowiłem napisać krótki poradnik dla mniej doświadczonych graczy, którzy również chcieliby tego dokonać. Wprawdzie trofea brązowe są banalnie proste i można je zdobyć podstawowymi kartami z Starer Deck, ale już zdobycie srebrnych pucharków wymaga nieco wiedzy i większej ilości kart. Nie martwcie się, banalnie prosty trik na zdobycie złota wynagrodzi Wam z nawiązką mozolnie zdobywane srebra. Ale o tym sposobie na końcu. Zapraszam do tej krótkiej lektury, mam nadzieję, że będzie pomocna. Sposobów i strategii na poszczególne wyzwania pewnie jest multum, u nas sprawdziły się następujące …

 

Zacznijmy od tego, że aby zdobyć wszystkie trofea, trzeba mieć wykupione dodatki Set2 i Set3 z PlayStation Store. Bez nich zdobędziemy zaledwie 35% wszystkich osiągnięć.

 

[czytaj więcej ...]

 

http://polygamia.pl/eye-of-judgment-kilka-...szystkie-trofea

 

.

Odnośnik do komentarza

30 listopada kolejny turniej online w Eye of Judgment :)

 

Sklep Gamelord, po długiej przerwie w organizowaniu turniejów online w Eye of Judgment, już w przyszłą niedzielę (30 listopada) przeprowadzi kolejny. Każdy będzie mógł spróbować sił. Zapraszamy starych wyjadaczy oraz nowych graczy, którzy jeszcze nie mieli szansy rywalizować w tego typu imprezie. Zaszło nieco zmian w porównaniu do ostatniej edycji. W skrócie opiszę te główne, resztę będziecie mogli się dowiedzieć od organizatora podczas rejestracji.

 

[czytaj więcej ...]

 

http://polygamia.pl/turniej-eye-of-judgment-powraca

Odnośnik do komentarza

Ktoś kto potrafi PHP pomoże w przygotowaniu stronki turnieju EoJ ?

 

Mam ogromną prośbę do biegłych w PHP :) Muszę do końca grudnia uruchomić stronę, która będzie dynamicznie liczyć, przypisywać, sortować i losować zawodników podczas turniejów Grand Prix w EoJ. Niestety nie znam nikogo, kto by mógł coś takiego napisać, ale pomyślałem, że może ktoś z Was by się podjął temtu? Pomysł i schemat mam, tylko napisanie kodu to dla mnie męczarnia. Nie mogę też zaoferować zbyt dużej gratyfikacji, gdyż turniej będę organizował sam, a Polygamia będzie tylko patronem medialnym. Jestem w stanie wyłożyć na ten cel 100zł :)

 

Będzie ktoś chętny? Jeśli nie znajdę do końca listopada tutaj, to będę musiał szukać na innych forach. Chciałbym tylko, by ktoś kto się tego podejmie, podszedł do tematu poważnie, gdyż bez tej strony leżę i kwiczę :) Liczenie wyników, losowanie i przypisywanie ręczne zajmie zbyt długo, a turniej to 5 rund kwalifikacyjnych oraz finały, więc trzeba się szybko uwijać, bo każda gra to około 30-40 minut w porywach do godziny jeśli gracze będą prezentowali wyrównany poziom.

Odnośnik do komentarza

Jak grać Starter Deckiem?

 

Ponieważ wielu z Was posiada tylko karty z Set1, a znaczna część tylko talię startową (Starter Deck) połączoną z jednym boosterem, postanowiłem pomóc Wam w nierównej walce przeciw siłom ciemności … eee, zagalopowałem się. Chodzi o to, byście nie poddawali się zbyt szybko, bo, że jest ciężko grać tymi kartami to ja wiem, ale takie granie może też sprawić frajdę.

 

 

Talia startowa jest pomyślana tak, by nie być zbyt efektywną. Założenie jest bardzo proste - gracz ma się zaznajomić z mechaniką gry, nauczyć podstaw, zagrać przeciw konsoli, może nawet wygrać (raz), ale po wejściu w tryb online, ma dostać bęcki i natychmiast lecieć do sklepu, po nowe talie tematyczne i boostery. Założenie oczywiście słuszne, bo na tym polega między innymi gra karciana-kolekcjonerska. Jednak sporo graczy nie ma zamiaru wydawać kasy na karty, czy to dla zasady, czy z innych powodów. Dla licznej grupy, Eye of Judgment potrzebny był tylko dla kamery, a gra i karty są dodatkiem, czasem niechcianym, od tak “z ciekawości, może się spodoba”. Dlatego powstał ten tekst. Przeczytajcie uważnie, spróbujcie zastosować te proste rady i sprawdźcie się online. Jest szansa, że pokonacie przeciwnika. Jeśli nie pierwszego, to może drugiego lub trzeciego, to zależy też od szczęścia i jego umiejętności.

 

[czytaj więcej ...]

 

http://polygamia.pl/eye-of-judgment-jak-grac-starter-deckiem

 

.

Odnośnik do komentarza

szukalem tanio Playstation eye na ebayu i natrafilem na ciekawa aukcje, gdzie w cenie playstation eye dawali caly nowy zestaw Eye of Judgement z kartami i kamerka, dlugo nie myslac kupilem... mozecie mi napisac czy gra jest trudna i czy musze dokupic karty? Czy te standardowe powinny starczyc? I jak trophies? Trudne?

Odnośnik do komentarza

Inne karty przydadza sie zdecydowanie. Czasem mozna przewazyc wlasnie wyciagajac asa z rekawa ;). Jednak kluczem jest umiejetnosc zrownowazenia talii. Dla mnie to wciaz jest zagadka. Wygralem pare gier nie majac ich prawa wygrac. Pare przegralem zdajac sobie sprawe dlaczego - wciaz jednak nie potrafie naprawde ocenic wlasnej strategii.

 

Sa rozne rankingi popularnosci kart w taliach rankingowych i tam dosc latwo mozna wyciagnac wnioski, ze jednak warto zainwestowac.

 

Wracajac jednak do bycia poczatkujacym. Najpierw pobaw sie tym co masz i stwierdz czy gra Cie wciagnie. Wtedy sam juz dobrze bedziesz wiedzial czy wydasz $$$ na kolejne zestawy kart.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

mi się udało pozdobywać trofea za pomocą dwóch talii - podstawowej i biolithów pierwszego setu, oraz z dokupionymi pięcioma boosterami. na wszystkie trophies wystarczy (nie wliczając ceny samej gry) ok. 120zł. Oczywiście niektórzy to by zrobili z samą talią podstawową ale jak dopiero co kupiłeś grę to trochę by trwało zanim byś się stał takim wymiataczem. Lepiej wydać tę stówkę i mieć kilka dobrych kart, niż się męczyć starter deckiem.

Odnośnik do komentarza

2599 plikow do update... juz godzine siedze, mam 46%... _-_ mam nadzieje, ze nie pojawia sie to czesto... dobrze, ze chociaz nie wywala mnie z sieci jak przy kazdym up...

 

pytanie odnosnie kart. Nie mozna ich po prostu znalezc na necie w dobrej jakosci i wydrukowac?

 

Jest jakis sklep gdzie mozna te karty z set 2 i 3 kupic czy musze na ebayu? Ile musze miec na oko kart z tych setow zeby sobie dac rade?

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Sorry za reakcje w takim razie.

 

EoJ jest typowa karcianka - dazy do bycia karcianka kolekcjonerska (jak na przyklad Magic). Od innych rozni go tylko fakt ze mozna grac nie widzac konkurenta, tylko jego karty. Co wiecej konsola pilnuje by nie oszukiwal, znaczy - tasuje karty za graczy tak ze z gory karte wybiera za gracza.

 

Niestety jest troche oszustow z zeskanowanymi i wydrukowanymi kartami nad czym ubolewam.

Rozumiem ze nastolatkowie moga w swojej naiwnosci (i malej zasobnosci) w ten sposob "naciagac" system, jednak u doroslych jest to dosc smutne... Zeby chociaz oszukiwali w grach nierankingowych.

 

Wszystko w tej grze polega na tym by zbudowac talie takim sumptem na jaki nas stac i opracowac wlasne strategie. Wbrew pozorom super rzadkie karty nie gwarantuja wygranej. Tutaj sporo do powiedzenia (z racji doswiadczenia i fascynacji) ma Katanka ktory rozne poradniki prowadzi i chyba na forum Poligamii sie udziela.

 

 

Odnośnik do komentarza

sprawa wyglada tak, ze jak w koncu odpalilem EoJ to dostalem dwukrotnie lanie na pierwszej misji oczywiscie. Cóz nie przypuszczalem nawet, ze bedzie mi szlo w karcianke bez zadnego doswiadczenia. Anyway... gra jest naprawde ciekawa... lepsza od culdcept saga (gdzie swoja droga tez baty dostawalem). No nic zobaczymy czy sie przekonam i naucze czegos. Nie widzi mi sie z pewnoscia wykladanie $600 by miec dwa sety kart... Ale moze kupie pare jak sie dowiem gdzie mozna je kupic... wiekszy problem to znalezc czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...