Skocz do zawartości

Eye of Judgement


Shadow864

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1)Czy są organizowane jakieś inne nieoficjalne turnieje oprócz tego w GameLord?

2)Gdzie można kupić boostery i decki po niższych cenach? (booster<10zł)

 

W dziale "online" jest osobny temat na ustawki itp. Znajdziecie tam listę polskich graczy.

link: http://www.psxextreme.info/The-Eye-of-Judgment-t56641.html

 

Gdzie jest największa lista graczy w Polsce? Wszyscy są rozstrzeleni na różnych forach. Może jest jakaś najpopularniejsza strona tylko o Eye of Judgment.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam. Widzę żę temat trochę zastygł więc postaram się go ożywić.

Od jakiegoś czasu dostępny jest już dodatek "SET2" - karty można dopaść m.innymi w Gamelordzie.

Na allegro także pojawiają się karty (sam wystawiłem dużo kart zestawami - co by ułatwić zbiory kolekcjonerom)

Rozpocząłem także opis działania każdej z kart dla SET2 - dostępny w wersji "beta" na ps3info (jak go ukończe to zamieszcze także tutaj).

 

No i mała uwaga dla grajacych:

Jeżeli macie grę z USA / HK to nie nacieszycie się Update kupionym w polskim PS Store

ale jest na to mały sposób.

w HK ciągle można założyć konto posiadając wirecard (mnie sie udało - sposób jak to zrobić znajdziecie na forum ps3info) - najważniejsze że ten PS Store ma duży asortyment gier (coś jakby PSS USA + PSS Japan) i jest dość tani

najgorzej dla ludzi posiadajacych kopię z USA - chociaż nie powiem - ostatnio udało mi się dodać tam karte (inteligo o dziwo).

 

Pozdrawiam i zapraszam grających do uaktualniania, robienia talii i brania udziału w turniejach!

Odnośnik do komentarza

No witam, właśnie zakupilem niedawno dodatek oraz nowe karty i mam problem, mianowicie chodzi mi o karte GOBLIN FORT (167), który posiada taką zdolność: "Each time an allied Green Bandits creatures is summoned, switch the printed HP and Atack of that creature". Znam język i wydaje mi się, że wiem o co chodzi ale gdy przywołuje jakiegokolwiek stworka z Green Bandits to nic kompletnie się nie dzieje, nawet podczas gry. Może jest ktoś kto się zna i wie o co w tym biega. Będe wdzieczny za pomoc :/

 

Teraz jeszcze coś chciałem napisać o czterech kartach, które są bardzo ciekawe i probuje je zrozumieć.

 

Otóż z każdej rasy jest po jednym stworku (prócz Mechanicznych i nowych nie nalezących do żadnej z ras), które wzajemnie się wymieniają znolnościami:

 

Aluhja Zealot(137, woda)

rasa: Missionary

 

Magiczny atak,

Kradnie manę jeśli zostanie zabita przeciwna ogniowa jednostka,

Dodaje 1 punkt do kosztu zaklęcia przeciwnikowi za każdą jednostkę z rasy zielonej

Koszt przywołania jednostki Missionary z rasy zielonej jest mniejszy o 2 (minimum 1)

 

Tolicore Zealot(169, zielony)

rasa: Missionary

 

Kradnie manę jeśli zostanie zabita przeciwna ziemna jednostka,

Podczas kończenia swojej tury, przeciwnik musi odddac tyle kart ile ogniowych jednostek Missionary

Koszt przywołania jednostki Missionary z rasy ogniowej jest mniejszy o 2 (minimum 1)

 

Noram Zealot(121, ogniowy)

rasa: Missionary

 

Kradnie manę jeśli zostanie zabita przeciwna wodna jednostka,

Odbiera jeden punkt ataku przeciwnym jednostkom stojącym na polach obok Noram Zealot tyle ile sprzymierzonych ziemnych Missionary jednostek

Koszt przywołania jednostki Missionary z rasy ziemnej jest mniejszy o 2 (minimum 1)

 

Visvas Vaas Zealot(153, ziemia)

rasa: Missionary

 

 

Kradnie manę jeśli zostanie zabita przeciwna zielona jednostka,

Podczas kończenia swojej tury, przeciwnik traci tyle punktów many ile wodnych Missionary jednostek na stole

Koszt przywołania jednostki Missionary z rasy wodnej jest mniejszy o 2 (minimum 1)

 

Mam nadzieje ze wmiare czytelnie to napisalem i ze sie komus sprzyda bo mozna nimi niezle mieszać jeśli sie ma po 3 kazdej z nich w decku

Odnośnik do komentarza

"Each time an allied Green Bandits creatures is summoned, switch the printed HP and Atack of that creature"

Zamieniasz jednostki energii z jednostkami ataku. Powinny być w kolorze zielonym a nie białym jak za zwyczaj. Nie ma żadnych wizualnych znaczników po to by zmylić przeciwnika, jeśli nie sprawdza statusu. Jest również karta, która ma koszt aktywacji równy pięć ale w opisie jest napisane żeby odjąć od kosztu aktywacji 4 punkty. Taka zmyłka po prostu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gra jest świetna. Genialna w swojej prostocie. Na soundtrack składa się tylko 7 utworów ale warto je usłyszeć. Praktycznie można grać w nieskończoność. Jedyny wada, i to bardzo poważna, to dokupywanie kart. Ludzie, którzy nie mieli wcześniej pojęcia o grach karcianych szybko się zniechęcają. Nikt nie kupował konsoli, żeby regularnie wydawać kasę na jakieś karty. Gdyby sety były sprzedawane w całości w jakichś przystępnych cenach to nie byłoby problemu. Szkoda bo gra się świetnie. W polskich realiach nie pozostaje nic innego jak drukowanie kart lub wrócenie do "starych" gier.

Odnośnik do komentarza
Nikt nie kupował konsoli, żeby regularnie wydawać kasę na jakieś karty. Gdyby sety były sprzedawane w całości w jakichś przystępnych cenach to nie byłoby problemu. Szkoda bo gra się świetnie. W polskich realiach nie pozostaje nic innego jak drukowanie kart lub wrócenie do "starych" gier.

 

 

Sugerujesz ze polskie realia to glupota kupujacego, ktory nie wie co kupuje i oszustwo/zlodziejstwo?

 

Na pewno przemyslales to co napisales?

 

Sety sa sprzedawane z przystepnych cenach. Gra nie pasuje to nie kupuj i nie namawiaj do oszustw. Za same takie teksty bym banowal.

Odnośnik do komentarza
Nikt nie kupował konsoli, żeby regularnie wydawać kasę na jakieś karty. Gdyby sety były sprzedawane w całości w jakichś przystępnych cenach to nie byłoby problemu. Szkoda bo gra się świetnie. W polskich realiach nie pozostaje nic innego jak drukowanie kart lub wrócenie do "starych" gier.

Sety sa sprzedawane z przystepnych cenach. Gra nie pasuje to nie kupuj i nie namawiaj do oszustw. Za same takie teksty bym banowal.

Ja tam jestem podobnego zdania co rkBrain. Karty nie są sprzedawane w przystępnych cenach, przynajmniej patrząc na polskie realia. Porównując ceny ze Stanami Zjednoczonymi oraz zarobki ludzi tam mieszkających, śmiem stwierdzić, że ceny podchodzą pod bardzo nieprzystępne.

 

Choć zdarzają się w naszym kraju osoby, dla których kupno konsoli nie jest wielkim wydatkiem, ale to pojedyncze przypadki. :/

Odnośnik do komentarza

Czyli nalezy krasc i oszukiwac innych graczy?

Pytanie po co? Rozumiem ze to Wasz cel w grze. Nie wazne jak - grunt to wygrac, byc najgorszym mozliwym s.k.u.r.w.y.synem?

 

Cena nieprzystepna - 12 pln za booster dla goscia co kupil konsole za co najmniej 1600 i gre za 300. Jestescie co najmniej zalosni.

 

Ja jakos nie mam problemu z wygrywaniem meczu na 3 boosterach i qpodstawowych kartach z gry.

Nie pasuje sprzedaj synku NIE OSZUKUJ.

 

Jeszcze ktos? Chetnie sie dowiem kogo omijac w ewentualnych meczach.

Odnośnik do komentarza
Cena nieprzystepna - 12 pln za booster dla goscia co kupil konsole za co najmniej 1600 i gre za 300. Jestescie co najmniej zalosni.

 

zalosne to jest podawanie tego samego argumentu przy kazdej okazji. ludzie, zaczynacie sie robic monotematyczni

 

@ziolo69: poprostu zal dupe sciska jak widze caly czas te schematy. "kupiles samochod to powinno Cie stac na paliwo". kupilem samochod, kupilem paliwo (gre), a karty to co?? podtlenek azotu??

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza
Pytanie po co? Rozumiem ze to Wasz cel w grze. Nie wazne jak - grunt to wygrac, byc najgorszym mozliwym s.k.u.r.w.y.synem?

 

Tekstami typu "s.k.u.r.w.y.syn", to Ty sobie w domku rzucaj.

 

Cena nieprzystepna - 12 pln za booster dla goscia co kupil konsole za co najmniej 1600 i gre za 300. Jestescie co najmniej zalosni.

Marny argument. Ja swoją konsolę kupiłem zaraz po premierze i powiem Ci szczerze, że do burżujów nie należę, a na swój sprzęt muszę ciężko zapracować, jak większość graczy. Kupienie jednego booster pack'a nie stwarza dla mnie problemu. Dwóch też nie, ale gdybym miał stawić czoła komuś w grze online lub po prostu pograć sobie z przyjacielem, na jednym Pack'u by się nie skończyło. Sory, ale kupienie kilkudziesięciu kart za cenę, której (moim zdaniem) nie są do końca warte mija się z celem.

 

Ja jakos nie mam problemu z wygrywaniem meczu na 3 boosterach i qpodstawowych kartach z gry.

I 'chwała Ci za to'. Tylko, co to ma do tematu? :ermm:

 

Nie pasuje sprzedaj synku NIE OSZUKUJ.

A Ty nigdy nie oglądałeś skopiowanego lub zassanego filmu, nie grałeś na swoim komputerku w przegraną od kumpla grę i nigdy nie oszukiwałeś, gdy naszła Cię chęć na zwycięstwo? No popatrz, a myślałem, że nie ma ludzi idealnych.

 

Myślałem, że taki wiek zobowiązuje już do nieco bardziej przemyślanych wypowiedzi. Kurde, znowu się pomyliłem...

 

Konrado, nie uogólniaj. ;)

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Ja zastanawiam się nad rezygnacją, granie karteczkami nie umywa się do gry oryginalnymi kartami. Nawet z żywym przeciwnikiem przy stole. Cena 60 zł za jednego ultra-rare trochę odstrasza, poza tym nie miałem nawet jeszcze ostatnio okazji kupić rozszerzenia do gry z set 2, a to wiąże się z kolejnymi wydatkami...

 

Trochę szkoda, że polska scena EoJ nieco przycichła, ta gra miała wielki potencjał :(

Odnośnik do komentarza
A mnie zastanawia jaki procent graczy korzysta z wydruków grając online? Proceder jest niewykrywalny, więc pewnie sporo...

 

 

 

Ja używałem a co,źle?? Jestem przekonany,że multum ludzi drukuje karty. Wiadomo,jeśli bierzesz udział w oficjalnych turniejach to musisz mieć orginałki,ale ja grałem dla zabawy i karty drukowałem;) Ale gierke już sprzedałem, szybko odechciało mi się w nią grać;)

Odnośnik do komentarza
Chodziło mi o to, że gracze nie są przyzwyczajeni do wydawania pół tysiąca na jedną grę. Wolę kupić sobie GTAIV i mieć 300zł w kieszeni. Boostery są tanie ale pojedyncze karty już nie.

rkBrain, to co napisałem nie było kierowane do Ciebie. Tak gwoli ścisłości.

 

PS. Wypowiadacie się a nie graliście w tą grę.

I po raz 'enty' zadam to samo pytanie Jak ma się to do tematu? :catfight:

Odnośnik do komentarza

Moje zdanie jest takie, że tak gra jest z zupełnie innej beczki. Fani gier karcianych ominą ją szerokim łukiem bo kasę, którą mieliby wydać na konsolę wolą wydać na karty. Z drugiej strony gracze konsolowi nie są przyzwyczajeni do wydawania grubej kasy na jedną tylko grę. Prawda jest taka, że jest to ogromny pochłaniacz pieniędzy i czasu.

Większość osób sprzedaję tą grę po miesiącu. Żaden zdrowy na umyśle Polak nie kupi kawałka kartonu za ponad 50zł.

A jakbyś nie wiedział Grzesiek tak gra opiera się na trzech rzeczach: zbieraniu kart, składaniu decka, grze właściwej.

Niestety ty nie zbierasz kart więc nie możesz złożyć nowego decka. A jeśli grasz ciągle tymi samymi kartami to za jakiś czas odechce Ci się grać.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

A dlaczego wypowiadasz sie za innych ? Nie rozumiem waszych sporow , nie chcecie grac , nie macie pieniedzy itp to nie grajcie . Ja gram i swietnie sie przy tym bawie. I kupilem juz nie jedna karte za wiecej niz 50 zl i nie uwazam zebym nie byl przy zdrowych zmyslach.

 

A co do drukowania kart , sam nie drukuje , ale nie przeszkadza mi ze inni drukuja , dla mnie to nie jest oszustwo . Karty same nie graja , wiec majac nawet same ultrarare w decku mozna latwo przegrac. Ten kto mowi ze majac drukoane karty itp ma sie wieksze szanse na wygrana , albo ze to oszustwo , tak naprawde nie poznal tej gry do konca.

 

Kazda gra karciana ma to do siebie ze pochlania czas i pieniadze . Koszt licencji tez rozumiem , trzeba bylo zatrudnic programistow , grafikow itp aby powstalo to za pomoca czego mozemy grac. Za dodatki do innych gier tez w wiekszosci przypadkow trzeba placic i nikt nie narzeka. Dla mnie ta gra jest jedna z najlepszych na ps3 i nie zapowiada sie aby to sie zmienilo.

 

 

Peace

Odnośnik do komentarza

Świetnie bawiłem sie w EOY nie wydając wcale fortuny,a miałem jakieś 90 kart.Wszyscy sugerują sie cenami Rare-ów i Ultrarare-ów,a przecież kazdy kto grał wie że nie wygra sie takimi kartami tylko dlatego ze sa drogie-co wiecej posiadanie zbyt wielu takich kart w talii to "samobój" ze wzgledu na wysoki koszt many koniecznej do aktywacji czy akcji.

Jest wiele dobrych kart które kosztuja po ....1 czy 1.5 pln -taki majatek? tylko trzeba pomysleć jak ich uzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Świetnie bawiłem sie w EOY nie wydając wcale fortuny,a miałem jakieś 90 kart.Wszyscy sugerują sie cenami Rare-ów i Ultrarare-ów,a przecież kazdy kto grał wie że nie wygra sie takimi kartami tylko dlatego ze sa drogie-co wiecej posiadanie zbyt wielu takich kart w talii to "samobój" ze wzgledu na wysoki koszt many koniecznej do aktywacji czy akcji.

Jest wiele dobrych kart które kosztuja po ....1 czy 1.5 pln -taki majatek? tylko trzeba pomysleć jak ich uzyc ;)

Grałeś w jakimś turnieju? Widziałes jakie karty maja zwyciezcy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...