Skocz do zawartości

[VF4-VF5]Kim gracie? Jak gracie?


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

November.jpg

 

Popularność postaci na japońskich turniejach i statystyczna skuteczność w eliminacjach, półfinałach i finałach.

 

 

Ciekawie wygląda Aoi jako low-tier i Pai jako A-tier.

Lei jako top też trochę nisko.

 

W Japonii króluje Kage.

 

 

Ja osobiście trzymam się Jeffriego.

Ostatnio jakiś turniej w USA wygrał adamYuki nim grający.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dopiszę się do listy. Gram Uriene...ekhm...Vanessą. Ale posysam/dopiero się uczę i mam za sobą kilkadziesiąt przegranych fajtów ze Stasiowym wilkiem i Lei Feiem jego kolegi. Ale experience rośnieee ;) . BTW wyszły jakieś dobre sticki do Ps3? Bo dzięki Sedze nie mogę grać na swoim, bo VF5 (przynajmniej na tej konsoli) nie obsługuje anal(og)a, na którym to opiera się moje boskie Seimitsu ;)

Odnośnik do komentarza

z ciebie tez niezly kozak yaczes :) nie dziwie sie ze z konradinho nie chcesz grac lol :) mam dwa reaplaye zapisane jak cie krecilem wokol wlasnej osi hehe :P

 

co do uczenia akiry to sam sie caly czas ucze, tzzn znam troche patentow ale inna sprawa je robic na czlowieku niz na kompie albo w dojo :P zawsze moge cos podpowiedziec ale headset musze kupic :P

Odnośnik do komentarza

SiuSiu:

Kostium D spoko, obecnie go nosze z portkami ze stroju B (to wyciecie w bluzce na cycuszki :*). Od siebie polecam Cos B - dobrze scustomizowany wyglada super.

 

Ghetto:

Tez headseta musze kupic... Moze sam sie za niego (Akire) zabiore. I czekam na upload naszych replay'ow na youtube !!! :P

Edytowane przez konradinho16
Odnośnik do komentarza

ile mam lat hehe :) wstyd sie przyznawac :P

 

rocznik 85 reszte mozesz policzyc

 

ogolnie to w mordoklepy gram juz ladne pare lat zaczynajac od street fightera 2 na automacie za gowniaza ,

potem byl alpha 2 na callusa (pamietam ze jakis lewy rom mialem i kilku obrazow w tlach nie bylo, dobre czasy) na 4przyciskowym padzie podpinanym do karty muzycznej ^^

 

potem byly inne 2d, psx i tekken 3 (king i jin oraz heniek), dreamcast i soulcalibur(nightmare) , ps2 i tekken 4(crap) potem STREETFIGHTER III THIRD STRIKE (KOCHAM TA GRE!!! moj ryu i setupy od sciany sa zabojcze)vf4(akira lol ) tekken 5(jin i heniek - jak zobaczylem jak gra mainstreet ryu to juz tylko heniek^^) no i tak gralem na stancji z kumplami w tego tekkena 5 przez ostani rok z mysla ze juz niedlugo kupie xa i pogram w vf5, przez jakies 2 tyg ogladalem walki homestaya a nawet konsoli nie mialem :)

 

mam nadzieje ze sie kiedys pojawie na jakims turnieju vf5 oficjalnym i moze cos uwalcze :P

 

a tym czasem bede zapisywal dobre reaplaye z walk na live i co jakis czas uploadowal na youtube

 

eazy ^^

Odnośnik do komentarza
Wow, to niezly kozak z Ciebie.

Jak już mówiłem gram rekreacyjnie i w wolnych chwilach ;] Nie chcę tu z nikim konkurować czy coś, po prostu poinformowałem ;-) Pozdrawiam

 

PS. Co do stroju Pai to fajnie wygląda w czarnym, z wycięciem na cycuszki ofcourse jak to już ktoś zauważył ( ;-) ) i długie, proste włosy z dwoma kosmykami z przodu twarzy ;]

Odnośnik do komentarza

A moja kombinacja na B stroj:

-Brown Twin Buns/Brown Long Hair

-Heavy Makeup/ Blond Coloring

-White & Red Crop Top

-Wine Red Sash

-Blue Flare Pants

-Silver Sandals

 

W takim stroju Pai jest sexy!!! :P Ale lepiej i tak byloby z tymi krotkimi gatkami z Costume C :D

 

Konradinho (...)

Edytowane przez Gonzitto
Odnośnik do komentarza
Hehe - widzę, że wszyscy lubią Pai :DA jak wygląda Wasza idealna Vanessa? :P

Ps. W poście o mojej randze zapomniałem jednego dodać - gram jedynie offline, więc nabiłem ją przez walkę z konsolowymi opponentami ;]

Jak Cobretti grany przez Sly'a. OFFTOP: Dziwnie się poczułem kiedy w Queście spotkałem Pai o imieniu...Di :P

Odnośnik do komentarza
OFFTOP: Dziwnie się poczułem kiedy w Queście spotkałem Pai o imieniu...Di :P

O, spotkałeś ją :smile: To jest moja Pai. Przed premierą gry można było wysłać kilka informacji w formularzu no i... miałem szczęście :biggrin: Szkoda tylko, że ma niską rangę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.