Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Taa to jeden z lepszych odcinków szóstego sezonu, a nawet całego serialu.

 

Co do zakończenia 7 seonu

 

ostatni odcinek trochę rozczarowuje ale ostatnia scena robi nadzieję na ciekawy sezon. Jeszcze malwersacje Crowley'a i jego plany wobec proroka (po cichu liczę na powrót Chucka). Ciekaw jestem jaki będzie 8 sezon. Bracia już powoli nie mają sprzymierzeńców i miejsc do odwiedzenia (było piekło, niebo teraz czyściec).

 

Odnośnik do komentarza

Obecnie zostało mi 4 odcinki żeby zaliczyć całość (dotychczasową).

7my sezon jest momentami słaby, ale wciąż lepszy niz sezon nr 1.

Podobało mi się, ze w kwestii monster of the week nieźle popuścili wodze fantazji (jak chociażby jednorożec z tęczą z tyłka, o którym Dean wspominał już w sezonie 2im XD). Zaszły pewne konkretne zmiany jak śmierć Bobbiego, brak Impali i prawie brak Castiela.

No cóż, ja tam nie będę tego hejtował, ale w następnym sezonie już by Cass mógł wrócić na stałe i samochód też.

Z ożywieniem Bobby'ego zapewne też nie byłoby większego problemu.

Motyw Lewiatanów zapowiadał się ciekawie, ale został chamsko olany w sumie, jakaś informacja raz na parę odcinków i evil Dick Roman to dla mnie za mało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zobczymy co w tym sezonie wymysla. Gdyby nie humor w tym przeza(pipi)istym serialu to na 5 sezonie moglby sie skonczyc. Mam nadzieje, ze w 8 bedzie jakis fajny watek glowny, ktory to zepnie w calosc( cytuje kolege wyzej), bo ani brak duszy Sama, ani DICK:) nie dali rady. Ja bede napewno to do konca ogladal w przeciwienstwie do innych seriali. Jednak humor( dean, castiel miota!), muza, Impala przekot! http://m.youtube.com/index?gl=PL&hl=pl&desktop_uri=%2F%3Fgl%3DPL%26hl%3Dpl#/watch?v=u1EzU9sLQ6I a to chyba mowi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy kiedykolwiek rozwinął motyw Boga. Kilka odcinków na przestrzeni całego serialu torszkę się otarło o temat, ale to wciąż za mało. Dodać do tego Pana Śmierć ścierającego się z Panem Bogiem i mamy przynajmniej b. dobry sezon. Ale rozumiem, że prościej dać japońca czytającego kamyki, lub potworki wrażliwe na

produkty.png

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie rozwiną. Spójrz, że większość filmów,seriali raczej pokazuję jak wygląda Diabeł i go się trzymają. Nie pokazują Boga, rzadko kiedy w ogóle uczestniczy w akcji.Z reguły jest wspominany albo ktoś od niego ma wieści Nie liczyłbym , że akurat tu się pojawi. Choć

ten pierwszy prorok, który pisał o nich książki. Na sam koniec jego wątku po prostu zniknął, a nie był przecież Aniołem.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Były spekulacje, że to właśnie Chuck jest Bogiem. Przetrwał jatkę z aniołami i archaniołami i do tego wie wszystko o wszystkich. Tylko pytanie co na to wierni, że Bóg ma na imię Chuck i jest chorobliwie uzależniony od wpadania w kłopoty i dziwek. To byłby dopiero test wiary hłe hłe.

Odnośnik do komentarza

Zapychacz... Przed nami jeszcze 20 odcinków tego sezonu. Zatem dostaniemy około 17 usypiających zapchajdziur jak ten obecny. Gdzieś w połowie ponownie okaże się, że Castiel żyje. Ostatnie dwa epy to konfrontacja z Crowleyem w której Dean ginie i trafia do nieba, a Sam wraca do weterynarki. Koniec serialu.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dean był już w niebie i mu się nie podobało. Może i zapychacz ale przecież są łowcami, a z braku info nt proroka chwytają się nowej sprawy czyli tego co robią od ośmiu sezonów. Mnie on nie przeszkadzał no i lepiej mieć 20 odcinków z kilkoma misjami pobocznymi niż kilkanaście odcinków trzymających się tylko wątku głównego. Za szybko by się skończyło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...