Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

1496_10_pl_ddcbb1597893b412747d68ad4428b

No takie miałem odczucia tuż po 22 odcinku 10 sezonu. To co twórcy wyrabiali woła o pomstę do nieba :reggie: . Sami nie wiedzą co chcą zrobić z serialem. Na początku sezonu było jasne, że 10 sezon ma być ostatnim. Pokazywali to w specjalu (ten z miusicalem) gdzie

pojawił się Chuck

, pokazywali to w kolejnych odcinkach gdzie jasno dawali do zrozumienia, że spieprzyli sporo spraw i chcą to wszystko zamknąć. No i nadszedł feralny dzień odcinka do spinoffu. Singer chyba nie spodziewał się takiej krytyki bo został bez kontynuacji i pomysłu na zarobki. Doszedł chyba do wniosku, że zmieni zakończenie finału i wciśnie jeszcze jeden sezon. Moment zmian nadszedł chyba wraz z wprowadzeniem rodziny

Frankensteinów i Księgi Potępionych

. Z dupy antagoniści, którym blisko do Leviatanów. Żenująco w chuj. Do tego Dean

sam rozpieprzający całą rodzinę, która rzekomo miała być tak potężna.

Serio? No i Castiel, który pozwala

sprzedać kosę Oskarowi (no bo Deana trza uratować).

 

No i zrobili to. Finał przyniósł tyle zwrotów akcji i fajnego cameo, że znów mam ochotę oglądać dalej. Tylko ja się pytam: CZEMU DOPIERO W FINALE?

Z całego sezonu rad jestem tylko z Crowley'a z czerwonymi ślepiami. The King is back, skurwysynu! Ładnie sprowadził do parteru Sama, który został nadwornym psują całego sezonu. A tak to serial zaczyna chorować na podobną przypadłość na jaką chorował God of War przy Wstąpieniu. Brak potworów do ubicia. Nawet w finale nie mieli pomysłu na nowego antagonisty wprowadzając

Ciemność.

Na 11 sezon chcę tylko 13 odcinków i zakończenie godne pierwszych sezonów. 

Chuck widzisz, a nie grzmisz!

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

heh w końcu wymęczyłem sezon 10. Jak ten serial upadł skoro od pół roku nie mogłem kilku odcinków zmęczyć. Goty był musical a potem równia pochyła. Ostatni odcinek też z dupy. Niestety ale serial powinien skończyć się po 5 czy 6 sezonie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

11 sezon w końcu, ile można to oglądać, zwłaszcza kiedy główny wątek skończył się w 5 sezonie i dalej to tylko wyciąganie z tyłka nowych, które i tak rozmachem i powagą sytuacji nie przebiją apokalipsy.

Mogliby sobie odpuścić powagę i dramaty, zakończyć te wszystkie wojny i cuda na kiju, i pobawić się formą i humorem. Odcinki nastawione na jaja zawsze były świetne w tym serialu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niech to będzie ostatni sezon bardzo proszę

Też mam taką nadzieję. W dodatku seriali, których bym chciała też na bieżąco oglądać nagromadza się, a czasu nie ma. :(

 

Wczoraj obejrzałam pierwszy odcinek i się trochę wystraszyłam, że

trzeba będzie się przyzwyczajać do nowego Crowleya, ogólnie niech rozpie/rdolą tą laskę na koniec sezonu i idą na zasłużoną emeryturę

 

Odnośnik do komentarza

Cholera, obawiałem się kupy a te dwa odcinki były serio bardzo dobre.

Jest mrok, jest krefff, jest Crowley w nowym obliczu.

No i jest świetna muzyka i całość dźwięków.

 

Sam i Dean chyba zrezygnują z wiecznego obwiniania się o guwna uderzające w wentylator.

 

Oby tylko fillery były równie dobre to ten sezon może sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...