Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

no to chyba na odwrot, sa bardzo konsekwentni w walce z coraz potezniejszymi istotami ;) czesc problemu to ze zabijaja wiekszosc swoich wrogow wiec musza sie pojawiac nowi i scenarzysci chyba sadza ze by zachowac dramatyzm powinni byc coraz potezniejsi. moze to troche leniwe ale nie jakos niezwykle dla takich produkcji

 

jakbym mial sie czegos czepiac to ze cala rodzina ciagle ginie i sie odradza. stracilem juz rachube ile razy bracia zgineli i wracali, kur wa nawet ojciec i dziadek chyba wiecej niz raz kopneli w kalendarz. nawet castiel zginal ze dwa razy.

 

jesli liczyc mystery spot to dean zginal juz doslownie ze sto razy

 

tak z pamieci

 

 

sezon 1 - dean zostaje smiertelnie ranny w finale i ojciec sprzedaje dusze by go uratowac

sezon 2 - sam ginie i dean sprzedaje dusze by go wskrzesic

sezon 3 - dean ginie. wskrzeszony przez castiela

sezon 4 - bracia wyjatkowo przezywaja ale ginie castiel. wskrzeszony przez boga. okazuje sie ze maja trzeciego brata ktory zginal

sezon 5 - sam,adam, bobby i castiel gina. castiel wskrzeszony przez boga, bobby przez castiela, sam przez crowleya. adam pozostaje martwy po raz drugi i nikogo to nie obchodzi LOL

 

wyglada na to ze teraz kolej deana na smierc. castiel pewnie tez zginie bo robi to w kazdym finale odkad sie pojawil. moga tez znowu wskrzesic i zabic adama ;)

 

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Suparnaturala skończyłem oglądać chyba na 4 sezonie (to tam było

że Lilith w ciele dziecka się zabiła i przyszedł sam szatan chyba :)

)? Ile już następnych sezonów powstało i czy warto wracać? 4 sezon poza pojedynczymi epami był dla mnie w sumie słaby, wkurzały mnie te anioły i nadmiar demonów. Jak to wygląda w następnych sezonach?

Odnośnik do komentarza

5 sezon chyba najgorszy ze wszystkich, za dużo pieprzenia o apokalipsie (motyw strasznie nieudolnie przedstawiony w tym serialu) i tylko kilka naprawdę dobrych epków wybiegających poza główny wątek. Za to s.6 jak na razie (półmetek) bardzo mi się podoba, widać że scenarzyści mają jeszcze kilka niezłych pomysłów, żeby pociągnąć fabułę, no i przede wszystkim zepchnięto na dalszy plan motyw nieba i aniołów. Mimo wszystko warto oglądać, klimat trzyma poziom, humor potrafi rozwalić (brechta ze Zmierzchu!), no i ogólnie wciąż przyjemnie się to ogląda.

 

Ostatni odcinek świetny, szkoda tylko, że na końcu znowu wszystko sprowadziło się do

mściwego ducha, bo sam motyw morderczych manekinów był wypas.

 

Odnośnik do komentarza

5 sezon chyba najgorszy ze wszystkich, za dużo pieprzenia o apokalipsie (motyw strasznie nieudolnie przedstawiony w tym serialu) i tylko kilka naprawdę dobrych epków wybiegających poza główny wątek. Za to s.6 jak na razie (półmetek) bardzo mi się podoba, widać że scenarzyści mają jeszcze kilka niezłych pomysłów, żeby pociągnąć fabułę, no i przede wszystkim zepchnięto na dalszy plan motyw nieba i aniołów. Mimo wszystko warto oglądać, klimat trzyma poziom, humor potrafi rozwalić (brechta ze Zmierzchu!), no i ogólnie wciąż przyjemnie się to ogląda.

 

Ostatni odcinek świetny, szkoda tylko, że na końcu znowu wszystko sprowadziło się do

mściwego ducha, bo sam motyw morderczych manekinów był wypas.

 

Tak na serio uważasz, że 6 sezon jest ciekawszy od 5? ;/

Odnośnik do komentarza
Tak na serio uważasz, że 6 sezon jest ciekawszy od 5? ;/

Piąty był dla mnie beznadziejny, po jego zakończeniu nie brałem nawet pod uwagę opcji, że następny mógłby być gorszy. Kolejnego pieprzenia o końcu świata, wałkowania wątku z aniołami, powrotu Lucka i zajaranej gęby Castiela już bym nie zniósł (na szczęście kolo pojawia się bardzo rzadko). Żałuję jedynie, że tak szybko zrezygnowali z wrednego Sama, bo ten motyw był zajebisty.

Odnośnik do komentarza

W ramach ciekawostki nadmienię, że swoją premierę jakiś czas temu miało Supernatural The Animation, czyli nic innego jak wersja anime Nie z tego świata. Do tej pory ukazało się ok. 6 epków (planowanych jest 22). Testowo obejrzałem pierwszy i w tym momencie mogę uspokoić fanów braci Winchester - obyło się bez profanacji oryginału. Graficznie jest naprawdę wporzo, stonowana kolorystyka i projekty postaci przywodzą bardziej na myśl amerykański komiks niż typowo "chińską bajkę" w stylu Naruto czy Pokemonów, a klimatycznie to stary dobry Supernatural - kiedy trzeba jest mrocznie, innym razem zabawnie, z kolei Sam i Dean tradycyjnie "dają radę" (dodatkowo głosu temu pierwszemu w amerykańskiej wersji udziela sam J. Padalecki). "Zwykłej" wersji na pewno anime nie zastąpi, ale może przynajmniej stanowić przyjemny dodatek. Tak czy inaczej polecam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

generalnie jak dla mnie sezon ok, poczatek kiepski ale potem doszlo pare klasycznych odcinkow. final tak samo, na poczatku troche mnie przynudzal, ale mocna koncowka. aczkolwiek nie jestem zachwycony obrotem spraw

-baltazar nie zyje, czemu zabijaja wiekszosc dobrych postaci?

-przynajmniej crowley przezyl, to plus

-cas jako staro testamentowy Bog bedzie ciekawy. udalo im sie jednak podniesc stawke choc po lucyferze i apokalipsie bylo trudno

 

kiedy nastepny sezon?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...