Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No, troche dziwny odcinek. Nie bylo nawet klasycznego montazu. Aczkolwiek nie bez zalet.

 

Pare ciekawych spraw zostalo poruszone. Podoba mi sie wzmianka, ze w jakis sposob zmienily sie zasady i potwory nie zachowuja sie w normalny dla siebie sposob. Podobalo mi sie, ze okazalo sie ze dżiny byly w tej samej sytuacji co wczesniej bracia (chcieli pomscic ojca). Poczatek odcinka dziwny w dobry sposob. Na plus, ze status quo nie zostal natychmiast przywrocony, choc wiadomo ze ostatecznie bracia zaczna polowac razem.

 

Z Samem i rodzina jest ewidentnie cos nie tak. Sam pocial sie i wypil wode swiecona ale skoro cos sie zmienilo to czy to na pewno udowadnia, ze jest czlowiekiem? W kazdym razie zrobil sie dexterowaty skoro nie obchodzil go los rodziny obok. Ale mam nadzieje, ze nie beda nazbyt przeciagali odkrycia prawdy o powrocie Sama i dziadka i tego co jest z nimi nie tak.

 

Gdzie jest Castiel :(

 

Odnośnik do komentarza

Cas pewnie wróci, wszak to najmocniejsza postać w serialu;]

 

No były plusy, ale jednak spodziewałem się czegoś mocniejszego.

 

 

Sam faktycznie jakiś dziwny, ale podoba mi sie. Pamiętam kiedyś był odcinek z tricksterem, było coś, że Dean zginął, a Sam spędził rok na polowaniach samotnie. Zmienił sie trochę i przestał był pizdą, ale to wszystko okazało się jakimś snem? Albo że zostało cofnięte czy cos takiego. Właśnie takiego Sama chciałem zobaczyć jeszcze. Ciekawe jak to sie potoczy teraz skoro wszyscy są osobno?

 

Odnośnik do komentarza

Trzeci odcinek dobitnie daje do zrozumienia, że scenarzystom kompletnie skończyły się już pomysły na to, jak dalej pociągnąć tą historię. Znowu anioły i to całe pieprzenie o końcu świata.

Osobiscie nawet lubie anioly wiec ich powrot mi nie przeszkadza (zreszta w swiecie supernatural sa na tyle wazne ze nie moglyby nagle zniknac). I to nie tyle koniec swiata co chaos organizacyjny po stracie kierownictwa ;> Biblijne bronie masowej zaglady na czarnym rynku to nie najgorszy pomysl.

 

 

 

6x04

 

Pierwsze dwa odcinki byly sucharami, ale z tygodnia na tydzien robia sie coraz lepsze i ten odcinek potwierdza regule. Imo ten byl jednym z lepszych nie tylko w tym sezonie ale w ogole. Ale mam slabosc do odcinkow, ktore skupiaja sie na postaciach pobocznych. Plus powrot postaci, ktora lubilem, plus humor w formie, plus ktos powiedzial braciom zeby przestali sie uzalac. Jedyne co mi troche nie lezalo to zmiana z demonami. Bo chyba pierwszy raz byla mowa o ich nowej "slabosci"?

Odnośnik do komentarza

O ile start był raczej marny, tak teraz serial ponownie nabiera rumieńców - 6x4 był niezły, ale 6x5 jest po prostu za-je-bisty. Niezłe wprowadzenie, później sporo naprawdę dobrego humoru (beka ze Zmierzchu xD ), a dalej już tylko staroszkolna rozwałka piekielnych pomiotów, jak za starych dobrych czasów. Nie będzie specjalnej przesady jeżeli napiszę, że ten odcinek jest lepszy niż całe dwa ostatnie sezony razem wzięte...

Odnośnik do komentarza

Najzabawniejsze to były odcinki z Tricksterem, no i ten serialowy xD Co Dean i Sam skakali po programach i miedzy innymi byli w CIA i Chirurgach.

 

Dobrze, że w tym sezonie też są takie rzeczy, jak ostatni odcinek o wampirach

 

 

 

-Przez ile "t" pisze sie Pat...? (...tison)

 

xD

Odnośnik do komentarza

Odcinek ze zjazdem bogów, koncowa 5 sezonu, świetny, bylem ciekaw kiedy wyjdą poza chrzescijanstwo

 

Gabriel: I'll take away your voices!

Dean: We'll write it down.

Gabriel: I'll cut off your hands.

Dean: Well, then people are going to be asking, 'Why are you guys running around with no hands?'

 

xDDD

 

gabriel to moja ulubiona postać drugoplanowa ever

 

"you think i'd give kali my real sword? that thing can kill me"

Edytowane przez Mikes
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...