Skocz do zawartości

Mike Patton


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

kiedys czytalem wywiad ze ma pomysl na 3 nowe fantomasy, jeden robiony "pod" Bozziego, jeden akustyczny, i elektroniczny w calosci.

Mimo ze dwa ostatnie tylko z nazwy moga brzmiec "tak se", to licze ze pojdzie w ta strone i znowu nas zaskoczy.

Licze na nowego fantomasa, ale nie szaleje, nawet nie wiem czy sa jakies info.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

suspended animation jest dobre, potwierdzam. Ale jakby nie patrzec o wiele gorsze od Amenanzy, glownie ze wzgledu na przesadne uzycie tych wszystkich sampli a za malo muzyki w muzyce;] Cenie chlopakow za Delirium bo moze nagrac cos takiego to nie jest wielki wysilek, ale potrafic to zagrać, juz raczej tak;]

 

Tez oczywiscie czekam na nowego Fantomasa, ale obawiam sie, ze moze on sie pojawic nie wczesniej jak pod koniec 2009 a to juz jest cios prosto w cohones.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Warszawa - Proxima (29.02.2008)

 

Byłem już pod Proximą po 12. O tej godzinie jeszcze nikt nie czekał pod Proximą oprócz Tomasza Zwijacza z naszego forum Także było nas dwóch Pózniej dołączyła do nas moja znajoma i koleżanka Tomka...Czekaliśmy na Pattona aż do 18 (Tak na marginesie Patton z Fenneszem przylecieli samolotem 2 h wcześniej...) Przyjechał wynajętym przez klub samochodem ledwo co podeszliśmy w ich stronę i odrazu nam zwiali, bo byli pewnie spóznieni... Godzina 19:20 (mieli wpuszczać od 19...) A pod Proximą przykry widok, bo zaledwie garstka ludzi (może niecała setka:( ) Myślałem , że frekwencja na koncercie będzie żałosna i jak to zobaczy Patton to już nigdy do nas nie przyjedzie Ale naszczęście się myliłem koncert z minuty na minutę się opózniał a do Proximy przybywali kolejni ludzie, jak zaczął się koncert to klub pękał w szwach:) Patton miał dobry humor żartował do publiczności itd. to było chyba spowodowane zbyt dużą ilością spożytego piwa podczas koncertu:) (pił Tyskie:) ) Myślałem , że polska publiczność wygwizda ten duet , ale nic podobnego po każdym kawałku biła brawo a jak zeszli ze sceny to skandowali Patton/Fennesz, Patton/Fennesz, Patton/Fennesz... Fajnie , że skandowali oboje artystów, bo jakby skandowali tylko Patton, Patton, Patton... To Fenneszowi byłoby zapewne przykro... Patton z Fenneszem chyba dobrze się bawili, bo wyszli na bisy aż 2 razy !!! Jedynie do czego można się przyczepić to długość setu, bo było to dokładnie 52min. Ale Patton z Fenneszem dają bardzo krótkie koncerty. Dla porównania jak byłem w zeszłym roku na ich koncercie w Austrii to koncert trwał zaledwie 45min. (na marginesie dodam , że warszawski koncert był o niebo lepszy:) ) A we Fracji jeszcze było gorzej , bo zeszłoroczny koncert trwał tam zaledwie 37min... Komu się koncert mógł nie podobać ? Zacytuję samego siebie, bo gość na onet.pl napisał , że " Dobrze, że tak krótko to trwało. Może i komus się takie jęczenie podoba, ale ja i moi znajmoi już raczej podarujemy sobie kolejne koncerty Pattona."

A ja mu odpowiedziałem:

" No i dobrze, że ty i twoi koledzy nie pójdziecie na kolejny koncert Pattona im mniej pseudo fanów Pattona którzy są zapatrzeni tylko w Faith No More tym lepiej , niech na koncerty Pattona chodzą prawdziwi fani !!!

Ps. Trzeba było się dowiedzieć jaką muzykę serwują Fennesz/Patton a pózniej dopiero iść na koncert, a nie iść w ciemno z nadzieją ,że może zaśpiewa Easy..."

 

Na końcu Patton powiedział "See You Soon" Oby to see you soon nie trwało kolejne 3 lata:( Po koncercie z grupką fanów czekaliśmy przed tylnym wyjściem aż wyjdzie Patton i mimo grózb ochrony, że jeżeli nie odejdziemy to nas rozgonią (co za żałośnicy...) To wkońcu wyszedł do nas Patton a co powiedział możecie sobie usłyszeć w moim ostatnim clipie

Dostałem autograf na mojej ulubionej płycie roku 2007 czyli Tomahawk "Anonymous" a odemnie Patton dostał płytę z muzyką góralską kto wie może mu aż tak odbije, że nagra z kapelą góralską płytę he he he. Nagrałem cały koncert, wrzuciłem kilka clipów na youtube, więc życzę wam miłego oglądania

 

Ps. Na koncercie był Nergal wokalista Behemoth (Urusł w moich oczach tą obecnością na koncercie:) )

 

Ps. 2 Pozdrowienia dla mojej znajomej BRYGIDY , Tomka Zwijacza z forum i jego koleżanki, PMF (ze starego forum o Pattonie na gery.pl) Darka i jego kumpla z Nysy, Moniki z Warszawy i jej chłopaka i dwóch dziewczyn z Torunia, które stały koło mnie...

 

A tu macie kilka moich clipów z koncertu:

 

Part I http://pl.youtube.com/watch?v=nxK_CrGOiC8

 

Part II http://pl.youtube.com/watch?v=Ux2M6sZXTks

 

Part III http://pl.youtube.com/watch?v=lq_jp2AetA4

 

Part IV http://pl.youtube.com/watch?v=9h63p5MT1cw

 

Part V http://pl.youtube.com/watch?v=-a7kxRfIywM

 

After show with polish fans

 

A ja już nie mogę się doczekać kolejnego koncertu Pattona z Zu, jadę już w czwartek do Holandii na ten gig

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

twierdzisz ze fani pattona ktorym sie nie podoba projekt patton / fennesz nie sa tru a nawet pseudo?

 

p.s. latwo urosnac w Twoich oczach ;]

 

ja spotkalem na koncercie pattona kiedys Kasie Kowalska, i jakos nie mam dla niej litosci.

Odnośnik do komentarza

Majkowi CZASEM wyjdzie cos zjadliwego jak Peeping Tom, Tomahawk (wrecz genialny twor), Fantomas czy jakies OSTY- biorac pod uwage ostanie pare lat, ale oprocz tego tworzy takie (pipi) ze glowa puchnie.

Nawet najbardziej zatwiardziali fani przyznaja ze ostatnio rozmienil sie na drobne strasznie.

 

Ale ofkors tacy fanboje (fan a fanboj to co innego) jak maniak 2 posty wyzej nigdy nie powiedza na MP zlego slowa chocby nawet nagral jeczenie krowy w stodole polaczone z rznieciem slupwo telegraficznych spalinówą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...