Skocz do zawartości

Mike Patton


Rekomendowane odpowiedzi

Jak oglądam te filmiki z ostatniej trasy, gdzie Patton jęczy jak pies, pajacuje, a jego ambicją jest nie trafienie w choć jedną nutę, lecz wykonanie każdego zdania z innym śmiesznym "efektem"... To właśnie wyobrażam sobie, jak na następnym koncercie zacznie ludziom srać na głowę, a oni będą zachwyceni. Nie dla mnie taki performance.

Odnośnik do komentarza

Mnie fascynuje granica fanatyzmu Mike`a Pattona do Mike`a Pattona. Bez kitu. Jak można siedzieć ileś czasu, szukać linków po czym wklejać je tutaj z podpisem Patton masturbuje sie na scenie, Patton robi salto. Jak dziewczyna szaleje za jakimś rockmanem to np. robi mu laskę. Czy zrobiłbyś to samo? Ja jestem tolerancyjny, pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Pytasz a wiesz, gość który zalogował sie tu jako MIke Patton, na youtubie ma nicka allan patton, bo tak Patton ma na drugie imię, dodatkowo dał zdjęcie z paszportu nie kryjąc tego że dorosły z niego chłop, proponował mi 300zł za dvd na którym jest widoczny Mike Patton, każe rodzinie spiewac MIke;a Pattona, jego laska od niego odeszłą gdy zakazał jej golić wąsów i bródki, celuje Pattonowi obiektywem w czoło gdy ten chce po koncercie spierda,lac do hotelu odpocząc, twierdzi ze Patton nie wydał słabej płyty, sądzi ze mike patton to ideał.

 

Sądzisz ze mialby problem z wsadzeniem sobie jego penisa do gardła?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no lubie, lubiłem do czasu az sie nie s(pipi)ił.

 

a wszystko sie zaczeło od peeping toma i 3 tomahawka, a moze od kolaboraji z kaada.. pozniej juz sama sraka z niego leciala, dlatego tez zlalem koncert fnm, nie bede dokarmial swini.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dziwne trochę, że Patton na płytę wybrał tylko 11 utworów, bo na koncertach grał 22 kawałki...

 

MIKE PATTON - Mondo Cane - Wrocław, Era Nowe Horyzonty (22.07.2010)

 

Mike Patton wystąpi z polską orkiestrą 22 lipca we Wrocławiu na festiwalu Era Nowe Horyzonty! Dalej w to nie mogę uwierzyć Jak narazie to jedyny potwierdzony koncert w Europie, także brawa dla polskich organizatorów!

 

Projekt Mondo Cane to covery włoskich standardów z lat 50 i 60 nagrane z orkiestrą i chórem. Płyta wychodzi 4 maja.

 

 

Mike Patton wystąpił już 7-krotnie z projektem Mondo Cane. W 2007r. odbyły się 3 koncerty we Włoszech, a w 2008r. w : Finlandii, Szwecji, Holandii i oczywiście we Włoszech.

 

 

A jak będzie wyglądał koncert we Wrocławiu możecie zobaczyć tu:)

 

MIAZGA!!!

 

 

 

Edytowane przez Mike Patton
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...