Skocz do zawartości

Mike Patton


Rekomendowane odpowiedzi

Mike Patton - Mondo Cane - Wrocław - Era Nowe Horyzonty (22.07.2010)

 

 

Trzeci koncert Mike Pattona w ciągu jednego miesąca stał się faktem:) Do Wrocławia pojechałem dzień wcześniej , bo wiedziałem ,że Patton przebywa we Wrocławiu już od 19 lipca, bo musiał się przeceiż zgrać z polską orkiestrą. Dorwałem Pattona po próbie dzień przed koncertem, ale pierwszy raz widze, żeby miał taki zły humor, także zrobiłem sobie z nim tylko zdjęcie i nie zawracałem mu glowy. Nie wiem może coś z orkiestrą nie wychodziło tak jak miało wyjść. W sumie ciężko zgrać się z kilkudziesięcioma muzykami w ciagu zaledwie 3 dni...

 

22 lipca to chyba najszczęśliwszy dzień w moim życiu! Po tym jak wypiłem wspólnie z Pattonem piwo miesiąc wcześniej w Amsterdamie to nie przypuszczałem, że może mnie spotkać jeszcze coś bardziej miłego. Jednak mnie spotkało , bo byłem na całej próbie Mondo Cane, która trwała prawie 5h To było coś wspaniałego zobaczyć próbę Mondo Cane i usłyszeć niektóre utwory aż po 3 razy:) Pierwsze 30min. oglądałem próbę ze sceny a pózniej poszedłem nagrać jakieś klipy z próby:) Udało się też zamienić parę zdań z Pattonem! Dowiedziałem się m.in że druga płyta Lovage jest już prawie gotowa i ma wyjść w 2011r. Szkoda, że narazie niema żadnych planów co do nowego Fantomasa:( To znaczy plany ma, ale wszystko stoi w miejscu...

 

Szczerze powiedziawszy nie czekałem aż tak strasznie na koncert Mondo Cane po oglądnięciu całej próby:) także po skończeniu się próby tuż przed 19 poszłem spokojnie na piwo i wróciłem dopiero punkt 22. Zastanawiało mnie jak to wszystko będzie wyglądał skoro zawsze podczas koncertów Mondo Cane było na scenie ponad 50 muzyków a teraz zostało to okrojone do 24 osób łącznie z Pattonem. Patton jednak stanął na wysokości zadania i koncert był rewelacyjny!!! Niektóre kawałki nabrały zupełnie innego wymiaru, chociaż brakowało mi trochę trąbki Roy'a Paci:( Na koniec tylko dodam BRAWA DLA ORGANIZATORÓW , którzy ściągli Pattona z Mondo Cane do Polski to nie lada wyczyn, bo w Europie będzie tylko 8 takich koncertów...

 

 

I jak zwykle niektóre z moich nagrań:

 

 

L'Uomo Che Non Sapeva Amare (PRÓBA)

 

Canzone (PRÓBA)

 

Il Cielo In Una Stanza

 

Ore D'Amore

 

Urlo Negro

 

 

 

Ps. Tyle jeżdzicie po Pattonie a teraz wam się niby koncert podobał- spoko...

Odnośnik do komentarza

słowa zapisane na tym blogu jakiegoś anonimowego kogoś z internetu doskonale oddają odczucia jakie pozostały w moim sercu po tym wyjątkowym czwartkowym wieczorze:

 

http://thesoundand.blogspot.com/2010/07/mike-patton-we-wrocawiu-czyli-pierwsze.html

 

wieczorze jedynym w swoim rodzaju jeszcze tylko pozwolę sobie dodać. czy spotka mnie większe przeżycie muzyczne w tym roku? nie sądzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...