Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Też niedawno obejrzałem Last Shift i takie 6/10 może bym dał. Początek fajny, potem całość stała się moim zdaniem strasznie przeciągana. :/

Ktoś tu niedawno pisał o The Eyes of My Mother - podobno pojawiło się już w wypożyczalniach :)



Ja pewnie prędko nie obejrzę, ale chętnie przeczytam jakieś opinie.  :good2:
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Morgan

 

Laseczka z The witch i rezyserem synek Ridleya Scotta. Dobry film z ciekawym pomyslem ale slabo zrealizowany. Eksperyment majacy na celu stworzenia istoty doskonałej, grupa naukowców i oczywiscie co moze pojsc zle. Niestety historia jest mocno przewidywalna a zakonczenia mozna domyslec sie prawie na poczatku filmu. Co najlepsze film oglada sie dobrze do polowy gdy niby nic sie nie dzieje, pozniej gdzies pozytywny odbiór ulatuje. Jednak polecam sprawdzic. Taki typowy sredniak z zmarnowanym potencjałem

 

6/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mi tam remake Halloween z ukazanie mayersa jako seryjnego mordercy od zombiego podszedl bardzo. No i dom 1000 cial i bekarty tez byly bardzo dobre.

Ostatnio odświeżyłem sobie deadly eyes aka rats z 1982 roku. Dobry horror ale teraz psy przebrane za szczury moga troche smieszyc za to juz w pierwszych 15 minutach

Szczur wpierdala bezbronne male dziecko

to teraz w horrorach takich rzeczy sie nie widzi.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz do Mario z poprzedniej strony.

 

scena z dzwoneczkiem mocna,jedyne co było do przewidzenia to że przyjdzie laska młodego,nie w porę iPrzyszła...

 

 

 

Ciekawe czy Milan już widział :)

 

A i widziałem bardzo zły film o zombie .

 

Atak tyrolskich zombie - Podobne do zombie ss ale 10 razy gorsze,nie polecam.

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Na kacyka wrzuciłem sobie m.in. koreański The Wailing, chyba był dość wysoko na podsumowaniu roku Bloody Disgusting. Zdecydowanie jeden z ciekawszych horrorów 2016, polecam  :lapka: 

 

ale to bylo slabe, a na scenie jak

pieciu typa walczy z jedym pseudo zombie to padłem  z beki

 

Edytowane przez Shen
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...