Opublikowano wczoraj o 05:21 1 dzień Warto warto. Mnie się bardzo podobało. Fajnie nakreślone postaci i realizacja, a po seansie miałem o czym myśleć w kwestii głównego bohatera. Mam drobne zastrzeżenia, ale może Ty nie będziesz mieć, więc milknę.
Opublikowano 19 godzin temu19 godz. Hiszpańskie kino grozy... to klasa sama dla siebie. Czy to bardziej gotycki, czy suspensowo-thrillerowy film z gatunku. Łej Pany, oni zawsze potrafią stworzyć perełki, czy to ,,Sierociniec" z 2007 roku, czy ,,Mama", albo i ,,[Rec]", z którego dość dobre są pierwsze 3 filmy z Uniwersum. I tak natrafiłem m.in. na ,,Sukienka" z 2026 roku - dość niezwykły (tak wygląda przynajmniej po zwiastunie) obraz. https://fdb.pl/film/1288609-sukienka
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.