Jump to content

Rtooj

Użytkownicy
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rtooj

 1. Tak sobie pooglądałem gameplay'e i trochę mało wyzwaniowa ta gra po Returnalu, chyba sobie odczekam zwiedzając Midgar bo może być lekki niesmak że zaczynam od checkpointu
 2. Rtooj

  Returnal

  Poza Hollowseeker to przede wszystkim karabinek z przyśpieszeniem. Ta broń na kryształy chyba nigdy mnie nie przekona. Strzelba za to też fajna, ale niestety na odległość potrafi być nieskuteczna.
 3. Rtooj

  Returnal

  Jeden glif z dwóch w biomie 2 wpadł, ważne że jest postęp. Ale ciągle w 3 biomie nie mogę dorwać tej komnaty gdzie kostka jest w czasówce z platformami.
 4. Rtooj

  Returnal

  Koło 250%, jak nalejesz "po kurek", to przestanie się powiększać, a szkoda.
 5. Rtooj

  Returnal

  No chyba po prostu trzeba się pogodzić że tak się nie da i tyle. Rozumiem tę decyzję, sam miałem 2-3 momenty że bym wykorzystał kopiowanie z chmury fajnego save'a. Dobrze że nie mogłem. W demons souls można było szybko wyłączyć grę gdy poszło coś nie po myśli i kurde wykorzystałem to parę razy ;]
 6. Rtooj

  Returnal

  W zasadzie się zgadzam, tak chciał twórca, i mi po paru godzinach to nie przeszkadzało, a po przejściu gry to w ogóle nie ma o czym gadać, czyszczenie jednego biomu to max. godzina. To że część osób marudzi na to chyba bardziej bawi Housemarque i pewnie napisali że rozważają by marudy w tym czasie po prostu przeszli grę.
 7. Rtooj

  Returnal

  To nic nie rozumiem. Mam wg stat. 89/90 glifów, a wyszczególnione w biomie 2 18/20. To brakuje mi 1, 2, czy 3 glify?
 8. Rtooj

  Returnal

  Niekoniecznie ja szukam tego:
 9. 3 tygodnie sprzedawałem te zmarnowane gigabajty Nawet tych straconych 40 zł żałuję wspominając tę grę. Cały czas śnią mi się te teleportacje wrogów i pojazd Chrisa dokręcany kluczem francuskim.
 10. Rtooj

  Returnal

  Też na youtubie znalazłem jakie to pomieszczenie, wiadomo, niewiele mi to daje, ale przynajmniej wiem że nigdy tej komnaty nie miałem więc natychmiast ją poznam. Biom 1 i 2 są mega przyjemne więc pocieszam się że biom 5 mam wyczyszczony.
 11. Rtooj

  Returnal

  Żeby zdeponować kostki w biomie nr 6 trzeba zabić bossa. W pozostałych tylko w 1 biomie trzeba zabijać bossa by oddać kostkę, ale można z nią lecieć też do biomu 2 gdzie urządzenie masz zaraz za teleporterem spod góry. Poza tym boss 6 jest najłatwiejszy ale broń miałem kiepską, eh. Zostały mi jeszcze 2 kostki w biomie 3 i 6, 1 scout log i 1 glif w biomie 2.
 12. Rtooj

  Returnal

  A ja dzisiaj poleciałem do biom 6 po kostkę i glifa, i stwierdziłem że polecę w miarę szybko bez nawet czyszczenia biomu 4. No i ostatni boss mnie załatwił No nie jest tak że jest lekko od razu, pokoje przed bossem dają popalić.
 13. Rtooj

  Returnal

  Pewnie jest też ktoś kto grał przy wyłączonym tv ale nie wiem czy ktoś się przyzna.
 14. Rtooj

  Returnal

  Już po godzinie miałem uczucie że ta gra będzie kultowa i wspominana po wsze czasy. To jak w trakcie oglądania mad max fury road, wiesz że obcujesz z czymś już kultowym. Bo jak inaczej nazwać fakt że nawet oglądanie tej gry na zwykłym gameplayu na youtube wywołuje uśmiech.
 15. Mega sympatycznie by było gdyby można przyzwać też Craiga albo Master Chiefa na warthogu, albo Selenke
 16. Rtooj

  Returnal

  Tylko, ale jednak jest najlepszy pod wodą. Te śmieszne ośmiorniczki kwiczą bo nawet nie mogą się zbliżyć przez niego. Najważniejsze by miał ząbkowane pociski.
 17. Rtooj

  Returnal

  Bo gorszego sk%$#@#la w grze nie ma.
 18. Rtooj

  Returnal

  Trzeba dużo samozaparcia żeby wycofać się nie sprawdzając kolejnych białych drzwi, a co dopiero niebieskie.... i tak często "szybkie dopakowanie" kończy się ogołoceniem całego biomu :] a co do prętów - jasne, ale najpierw trzrba mieć te pręty i to w jakieś fajnej opcji. Nie zapomnę jak w biomie 4 miałem cykl prawie bez żadnej broni do podniesienia, znalazłem jakiś dopakowany pistolet i po przejściu tylko do sklepiku w biomie 5 doznał jakieś "ewolucji" i strzelał pojedyńczymi silnymi nabojami, tragedia.
 19. 92 jeżeli gra nie zaskoczy byciem krótką.
 20. Rtooj

  Returnal

  o fuj nawet rozumiem te jego ganianie jak z pęcherzem, nic przyjemnego.
 21. Rtooj

  Returnal

  Ludzie będą tak spragnieni nowych rzeczy za miesiąc, że wystarczy ze Housemarque rzuci nową broń i będzie impreza. Mogliby chociaż uspokoić ze coś planują, biegając to chętnie bym też sprawdził jakiś inny strój, ale nie te z deluxe bo są kiepskie imo.
 22. Rtooj

  Returnal

  Może patche popr. Rng a może po prostu masz smykałkę do tych gier :] ja nie grałem w dooomy, przeszedłem sam soulsy a trochę przy drugim bossie i w 5 biomie poginąłem
 23. Rtooj

  Returnal

  Znajdujesz kostkę - bierzesz i zanosisz do urządzenia. Biom 1 - po bossie Biom 2 - po pokonaniu bossa dostępne również przed nim, Biom 3 - przed bossem. Warto zbierać bo odkrywa przedmioty i dokłada do maszyny losującej.
 24. Rtooj

  Returnal

  No muzyka jest doskonała jak reszta gry i jak pisałem, nawet przy przelatywaniu po menu konsoli na chwilkę przystaję by posłuchać te parenaście sekund.
 25. Rtooj

  Returnal

  Dziwne, większość w temacie była raczej zgodna że 4 biom to przerwa od piekła i miły spacerek do bossa. Btw: płaszczki w większej liczbie to chyba niemal pewność oberwania, chyba że się złapie szybko duży dystans albo użyje prądownicy/ jakiegoś przedmiotu. Zdecydowanie obok dronów najgorsi przeciwnicy.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.