Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Bethesda! Ghule w czymś co przypomina zardzewiały Power Armor. Jaka ta firma jest żenująca. Te debile się niczego po Oblivionie nie nauczyły.

A co? W biblii napisali, że ghoul nie może nosić zbroi? Przecież to normalni ludzie tyle, że wystawieni na długotrwałe promieniowanie - jeśli supermutant będący pochodną człowieka moze nosić zbroję to dlaczego ghul, którego IQ niejednokrotnie przewyższa ludzkie (vide jednostki sterujące reaktorem) nie może?

 

Sam wychowałem się na obu falloutach ale nie biję piany jak Ty tylko dlatego, że trzecia część nie jest kontynuacją skierowaną do podstarzałych nerdów-ortodoksów, którzy za świętokradztwo uznają przejście z izo w 3d. Jeszcze nie grałeś więc proszę oszczędź sobie (i nam zarazem) tych ciągłych wycieczek w stronę Bethesdy

Odnośnik do komentarza
Sam wychowałem się na obu falloutach ale nie biję piany jak Ty tylko dlatego, że trzecia część nie jest kontynuacją skierowaną do podstarzałych nerdów-ortodoksów, którzy za świętokradztwo uznają przejście z izo w 3d.

Podstarzały nerd-ortodoks, że niby ja mając 24 lata jestem podstarzały? Oj chłopcze musisz być bardzo młodziutki jeśli 24 latka uważasz za podstarzałęgo i w dodatku nerda bo zwraca uwagę na najmniejsze detale w produkcji, która kiedyś uważał za całkiem świetną kontynuację Sagi. BTW braku kamery izo nie uznaję za wadę a za jedną z wielkich zalet F3.

 

Jeszcze nie grałeś więc proszę oszczędź sobie (i nam zarazem) tych ciągłych wycieczek w stronę Bethesdy

Nie muszę grać by stwierdzić, że coś spie.rdolili. Ghul w zardzewiałym PA. No, no. Ciekawe skąd go mają. Pewnie zarąbali cichcem ludkowi z BOS jak szczał pod drzewem :lol:

 

Człowieku mi chodziło o ten sam błąd jaki Beth zrobiła w Obku czyli powtarzalność modeli zbroi. Oraz chodziło mi również o to, że jeśli faktycznie to jest zardzeiwały PA to nie wiem co on robi w rękach ghuli A to dlaczego się czepiam ciołka Howarda i jego świty jest oczywiste. Mógłbym przemilczeć tego screena ale niestety nie dałem rady.

 

Życzę wszystkim miłego oczekiwania na cudowne dzieło Bethesdy, która jak zawsze robi super robotę. Dokładnie tak jak z Oblivionem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ja sie najbardziej martwie o poziom trudnosci oraz "wolnosc".Mam nadzieje ze bedzie mozna lazic wszedzie i robic wszystko co sie chce tak jak w Fallout 2,czulem sie tam poprostu wolny,moge odpowiadac ludziom co chce,moge sie zachowywac jak chce,poprostu mega miodna gra jak na tamte lata.

Co mnie martwi?Okres Casuali jaki mamy,developerzy ktorzy sie nie staraja,robia coraz bardziej okrojone i krotsze gry,tak jakby im sie juz nie chcialo,oczywiscie rekompensujac mega super grafa.

Mam tylko nadzieje ze nie przytrafi sie to Fallout 3 i nie bedziemy zmuszeni lazic uliczkami tylko przed siebie...no chociaz Beth nie robila jeszcze az takich baboli w swoich rpgach wiec jestem troche spokojniejszy.

Odnośnik do komentarza
Nie muszę grać by stwierdzić, że coś spie.rdolili. Ghul w zardzewiałym PA. No, no. Ciekawe skąd go mają. Pewnie zarąbali cichcem ludkowi z BOS jak szczał pod drzewem :lol:

Kilka lat wcześniej grupa żołnierzy BoS została wystawiona na silne działanie promieniowania (np. zwiedzając kryptę 15 w poszukiwaniu informacji nt. GECK), zostali wygnani z racji choroby radiacyjnej ale kasta BoS okazała im łaskę pozwalając na zostawienie sobie zbroi. Po wielu latach choroba doprowadziła ich do stadium ghula a zardzewiały armor pozostał pamiątką po członkostwie w BoS.

 

Czy taka czysto hipotetyczna historia wystarczy jako wyjaśnienie czy dalej będziesz rzucał w Bethesde fekaliami posiłkując się kilkoma screenami chłopcze?

 

edit: literówka

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
Zobaczcie k**wa ta schizę!

 

http://planetfallout.gamespy.com/potd/594/PC/Fallout-3

 

Brawo Bethesda! Ghule w czymś co przypomina zardzewiały Power Armor. Jaka ta firma jest żenująca. Te debile się niczego po Oblivionie nie nauczyły.

 

na debila to raczej ty tu wychodzisz bo nawet nie raczyłes przeczytać komentarzy pod tym zdjęciem, gdzie część rzeczy jest wyjaśniona, nie grałeś - nie marudź i nie psuj innym wrażenia z gry rzeczami które i tak większąć mało obchodzą nerdzie

Odnośnik do komentarza
Nie muszę grać by stwierdzić, że coś spie.rdolili. Ghul w zardzewiałym PA. No, no. Ciekawe skąd go mają. Pewnie zarąbali cichcem ludkowi z BOS jak szczał pod drzewem :lol:

Kilka lat wcześniej grupa żołnierzy BoS została wystawiona na silne działanie promieniowania (np. zwiedzając kryptę 15 w poszukiwaniu informacji nt. GECK), zostali wygnani z racji choroby radiacyjnej ale kasta BoS okazała im łaskę pozwalając na zostawienie sobie zbroi. Po wielu latach choroba doprowadziła ich do stadium ghula a zardzewiały armor pozostał pamiątką po członkostwie w BoS.

 

Czy taka czysto hipotetyczna historia wystarczy jako wyjaśnienie czy dalej będziesz rzucał w Bethesde fekaliami posiłkując się kilkoma screenami chłopcze?

edit: literówka

Nie wystarczy, bo niestety twoja historia jest kompletnie z dupy. A na tym forum skończyłem tłumaczyć ludziom niuanse związane z uniwersum Fallouta bo zawsze spotykam się z tekstem w tonie: "No i co z tego? Ortodoksie głupi nie psuj nam zabawy bo nas nie interesuje świat Fallouta!!! My chcemy fajnej gry i taka ona będzie bo my tak mówimy!!".

 

A wracając do sprawy. Użyj więc googli i sam sobie zweryfikuj swoją opowiastkę.

 

nie grałeś - nie marudź i nie psuj innym wrażenia z gry rzeczami które i tak większąć mało obchodzą nerdzie

Dopiero zobaczysz po premierze jak bardzo potrafię popsuć wrażenia z gry. I wierz mi, że tak będzie.

na debila to raczej ty tu wychodzisz bo nawet nie raczyłes przeczytać komentarzy pod tym zdjęciem, gdzie część rzeczy jest wyjaśniona

Myślisz, że nie przyczytałem?

W skrócie miasto ghuli atakuje Tennpenny Tower bo Allistair gardzi ghulami więc roz(pipi)a ten przybytek zajmując go siłą.

. Quest kozak ale jak się to ma do power armora założonego na ghule? Tak, że Beth powiedziała iż takie coś będzie i koniec kropka. Dokładnie tak samo jak w przypadku Moiry w Megaton i słynnych kur.wa ghuli po wybuchu atomówki. O kretyńskim pomyśle mrówek (które owszem występowały w 2) ziejących ogniem nie wspomnę. A czemu zieją ogniem? Bo tak. Bethseda postanowiła "urozmaicić" (jak wiadomo nie tylko w ty,m miejscu) trochę licencję która kupiła i wprowadziła swoje kretyńskie nowości. Nie dziwię się ludziom z NMA. Oni sceptycznie byli nastawieni do Bethy od początku i się nie mylili. Howard czy Pagliarulo zaakceptowali przytoczone przeze mnie przykłady (może je sami wymyślili), więc są w pełni za nie odpowiedzialni. Wierzyłem w Bethesdę bo TES III i IV (mimo wszystko też) uważam za wspaniałe erpegi (Jako jeden z nielicznych ludzi, którzy docenili kunszt F1 i F2) ale moja wiara została rozbita na malutkie kawałki gdy zrobiono z kultowego uniwersum jakąś popierdółkę dla mas. Więc nie ma co się dziwić, że czepiam się każdego najmniejszego duperela.

 

EDIT: Na zakończenie - taka wisienka.

 

http://www.brainygamer.com/the_brainy_game.../fallout-3.html

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Myślisz, że nie przyczytałem?

W skrócie miasto ghuli atakuje Tennpenny Tower bo Allistair gardzi ghulami więc roz(pipi)a ten przybytek zajmując go siłą.

 

Ja myślę, że nie :/

 

The "ghoul" in the middle is actually you, and he is wearing a mask that some ghouls give you so ferals wont attack, the armor is exile BOS armor

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie muszę grać by stwierdzić, że coś spie.rdolili. Ghul w zardzewiałym PA. No, no. Ciekawe skąd go mają. Pewnie zarąbali cichcem ludkowi z BOS jak szczał pod drzewem :lol:

Kilka lat wcześniej grupa żołnierzy BoS została wystawiona na silne działanie promieniowania (np. zwiedzając kryptę 15 w poszukiwaniu informacji nt. GECK), zostali wygnani z racji choroby radiacyjnej ale kasta BoS okazała im łaskę pozwalając na zostawienie sobie zbroi. Po wielu latach choroba doprowadziła ich do stadium ghula a zardzewiały armor pozostał pamiątką po członkostwie w BoS.

 

Czy taka czysto hipotetyczna historia wystarczy jako wyjaśnienie czy dalej będziesz rzucał w Bethesde fekaliami posiłkując się kilkoma screenami chłopcze?

 

edit: literówka

 

ładne dziury masz w rozumowaniu .

Zostali wygnani z powodu choroby radiacyjnej - dlaczego ?? przecież nie można sie nią zarazić .

Zostawili im zbroi z łaski - a co to BOS to Caritas że moga sobie pozwolić na rozdawanie sprzetu ??

 

pogódźmy sie z tym . Fallout 3 to bedzie NAJPRAWDOPODOBNIEJ mega kaszana i tyle .

Odnośnik do komentarza
Myślisz, że nie przyczytałem?

W skrócie miasto ghuli atakuje Tennpenny Tower bo Allistair gardzi ghulami więc roz(pipi)a ten przybytek zajmując go siłą.

 

Ja myślę, że nie :/

 

The "ghoul" in the middle is actually you, and he is wearing a mask that some ghouls give you so ferals wont attack, the armor is exile BOS armor

 

Dzięki. Nie czytałem uważnie. Czyli tak:

 

1. Ghule z megaton z Moirą na czele

2. Super Mutanty używające AK47 zamiast minigunów i broni energetycznej. Albo to jest level scaling i na 20 poziomie mutanty będa miały odpowiednio dużą broń albo w F3 mutatnty sobie popie.rdalają z AK47)

3. Mrówki od teraz mające miotacz płomieni w paszczach.

4. Zmutowane muchy ze skrzydłami zawieszonymi w powietrzu i zmutowane niedźwiadki, które apokalispę przeżyły jedynie w okolicach Waszyngtonu i w głowie Howarda.

5. Mutant behemoth. Bestia wielka na 4 metry. Nie wiadomo jak wytłumaczą z czego powstaje. Bo z człowieka na pewno nie. Kolejna super bzdura w F3 ale do tego zacząłem się już przyzwyczajać.

 

 

 

 

 

EDIT: Po raz kolejny polecam ten tekst:

 

http://www.brainygamer.com/the_brainy_game.../fallout-3.html

Odnośnik do komentarza
ad6 - raczej przebrać ..

Masz rację. Przebrać się. Nie przegięli i nie dali możliwości zamienić się w ghula (chyba). Czytałem tylko części zdania i faktycznie "wearing a mask" oraz cudzysłów przy słowie ghoul raczej świadczą o tym iż to tylko przebranie. Zwracam honor Micuś ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
ładne dziury masz w rozumowaniu .

Zostali wygnani z powodu choroby radiacyjnej - dlaczego ?? przecież nie można sie nią zarazić .

Zostawili im zbroi z łaski - a co to BOS to Caritas że moga sobie pozwolić na rozdawanie sprzetu ??

Zostali wysłani do The glow gdzie podczas eksploracji przyjęli dużą dawkę promieniowania (zabrali za mało rad-x i rad away) co spowodowało pojawienie się choroby popromiennej; BoS broniący swojej czystości (bardzo restrykcyjne podejście w czasach pierwszej części) postanowił wydać ich na banicję ale jako, że są honorową (i swego czasu bardzo dużą) organizacją postanowili nie zabierać swoim -już byłym- żołnierzom ich uzbrojenia.

 

 

 

 

Nie wystarczy, bo niestety twoja historia jest kompletnie z dupy. A na tym forum skończyłem tłumaczyć ludziom niuanse związane z uniwersum Fallouta bo zawsze spotykam się z tekstem w tonie: "No i co z tego? Ortodoksie głupi nie psuj nam zabawy bo nas nie interesuje świat Fallouta!!! My chcemy fajnej gry i taka ona będzie bo my tak mówimy!!".
Wyjaśnij mi dlaczego. Bo na jednej ze stron Biblii było napisane inaczej?

Po wyprawie Allena w Blasku prócz pokładów broni zajdują się także pancerze wspomagane i holodyski. Bractwo postanowiło wysłać grupę ratowniczą, która nie zdołała odnaleźć ciał ale przyjęła dużą dawkę promieniowania. Od tego czasu Bractwo aby nie tracić swoich żołnierzy i sprzętu wysyła tam kandydatów na żołnierzy bractwa.

 

Masz rację. Przebrać się. Nie przegięli i nie dali możliwości zamienić się w ghula (chyba). Czytałem tylko części zdania i faktycznie "wearing a mask" oraz cudzysłów przy słowie ghoul raczej świadczą o tym iż to tylko przebranie.
I tak robisz od samego początku - nie doczytasz, nie przeanalizujesz a bluzgasz, wykrzykujesz i rzucasz się po kątach.

 

Zagramy, ocenimy, Twoje dywagacje i lamenty i tak na to nie wpłyną.

 

2. Super Mutanty używające AK47 zamiast minigunów i broni energetycznej. Albo to jest level scaling i na 20 poziomie mutanty będa miały odpowiednio dużą broń albo w F3 mutatnty sobie popie.rdalają z AK47)

3. Mrówki od teraz mające miotacz płomieni w paszczach.

4. Zmutowane muchy ze skrzydłami zawieszonymi w powietrzu i zmutowane niedźwiadki, które apokalispę przeżyły jedynie w okolicach Waszyngtonu i w głowie Howarda.

5. Mutant behemoth. Bestia wielka na 4 metry. Nie wiadomo jak wytłumaczą z czego powstaje. Bo z człowieka na pewno nie. Kolejna super bzdura w F3 ale do tego zacząłem się już przyzwyczajać.

2. Super mutant będący szeryfem w mieście ludzi.

3. Gekony ziejące ogniem.

4. Centaury będące połączeniem kota, krowy, psa i kilku innych zwierząt a do tego Floatery, których geneza powstania owiana jest tajemnicą.

5. Master - symbiot mutanta i maszyny z rozdwojeniem jaźni i dalece posuniętą ewolucją popromienną.

 

Jak widzisz na siłę można przyczepić się do wszystkiego. Zrozum wreszcie, że to jest tylko gra, oparta na fenomenalnym produkcie ale nadal tylko gra więc rozkładanie jej na czynniki i krytykowanie w oparciu o kilka obrazków a nie o bardzo pozytywne recenzje/własną opinię ukształtowaną po kilku godzinach grania trąci fanatyzmem.

 

Ja osobiście czekam aż przyjdzie preorder, zagram i się wypowiem. Jak narazie wstrzymuję się od krytyki czy obrony, bo zwyczajnie nie wiem czego mogę się spodziewać. Tobie też polecam ochłonąć

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
2. Super mutant będący szeryfem w mieście ludzi.

3. Gekony ziejące ogniem.

4. Centaury będące połączeniem kota, krowy, psa i kilku innych zwierząt a do tego Floatery, których geneza powstania owiana jest tajemnicą.

5. Master - symbiot mutanta i maszyny z rozdwojeniem jaźni i dalece posuniętą ewolucją popromienną.

 

Jak widzisz na siłę można przyczepić się do wszystkiego. Zrozum wreszcie, że to jest tylko gra, oparta na fenomenalnym produkcie ale nadal tylko gra więc rozkładanie jej na czynniki i krytykowanie w oparciu o kilka obrazków a nie o bardzo pozytywne recenzje/własną opinię ukształtowaną po kilku godzinach grania trąci fanatyzmem.

 

Ja osobiście czekam aż przyjdzie preorder, zagram i się wypowiem. Jak narazie wstrzymuję się od krytyki czy obrony, bo zwyczajnie nie wiem czego mogę się spodziewać. Tobie też polecam ochłonąć

2. Super mutant będący szeryfem w mieście jest raczej normalne. Tym bardziej że było dokładnie wyjaśnione jak powstało Broken Hills. W końcu zarówno mutanty jak i ghule mogły być pokojowo nastawione gdyby tylko chciały. Aha i jakim mieście ludzi? Chyba nie eksplorowałeś zbyt długo BH.

3. To jest prawda. Już ogniste gekony trącały myszką w F2. A Beth nie wymyśliła nowej pokracznej kreatury tylko wzięła zmutowana mrówkę i "zamontowała" jej miotacz. Dlatego to jest bezsens.

4. Jakbyś czytał holotaśmy z fallouta pierwszego, to byś wiedział, że dzięki FEV to normalne

5. Master mutował z ogromną ilością stworzeń i był tym szczęśliwcem, który nie stracił inteligencji po zanurzeniu w kadziach z FEV.

 

"Maszyna z posuniętą ewolucją popromienną". Ładne suchary wymyślasz. >>POCZYTAJ<< Pewnie przyszła ci do głowy "maszyna" bo siedział na takim "foteliku" jakiego używali Overserzy w kryptach. A ewolucję popromienną nie wiem skąd wziąłeś.

 

EDIT:

Polecam:

"Fallout 180"

 

EDIT2:

Fallout retrospective

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

hehehe, zabawne te wasze wypowiedzi ;) jako osoba, ktora zadnego Fallouta w życiu nie przeszła... leję na to jakie tam wielkie mrówki są, dla mnie to mogą nawet sraką walić na kilometr, ważne, żeby jakieś wyzwanie było. Co do fabuły, oby była dobra, mimo wszystko to tylko wymysł jakiejś tam osoby/osób więc co mnie obchodzi jak to się ma do poprzednich części? To nie istnieje, zwykły wymysł a nadmierne podniecanie się tym wydaje się bezsensowne. Zresztą, ta gra raczej do starych fanów nie jest kierowana, bo Ci to w większości już pewnie nie grają. Gra jest zrobiona tak, żeby przyciągnąć osoby, które wcześniej w to nie grały i na 100% nie przypadnie fabularnie falloutowym nerdom. Więc czego wy się spodziewacie?

Odnośnik do komentarza

Gooralesko

 

Odnoszę dziwne wrażenie, że każdego traktujesz jak falloutowego idiotę. Zanim zaczniesz kolejne chybione "ale!" sprawdź co oznacza symbiot i aberracja (ewolucja) popromienna, bo znowu robisz z siebie conajmniej niepoważnego.

 

Polecam zapoznać się z opisem Mastera w anglojęzycznej wersji falloutowej wikipedii - znajdziesz tam m.in. This entity expanded its biological mass by absorbing other creatures and people that came near the base, and bionically merging itself with computer equipment from the base.. Nadal uważasz, że uznanie komensalizmu w przypadku Mastera jest błędne?

 

 

edit:

Nie ustosunkowałeś się do mojej hipotetycznej historii dot. powstania ghuli. Nadal uważasz, że jest chybiona?

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
Nie ustosunkowałeś się do mojej hipotetycznej historii dot. powstania ghuli. Nadal uważasz, że jest chybiona?

Na całe szczęście nie muszę się ustosunkować.

 

Biorę przykład z innych i kończę te jednostronne dywagacje na temat Fallouta tutaj na forum PSXE. Nie ma takiej osoby, która by mnie przekonała do uznania F3 za godną kontynuację. To wszystko.

 

 

Zanim zaczniesz kolejne chybione "ale!" sprawdź co oznacza symbiot i aberracja (ewolucja) popromienna, bo znowu robisz z siebie conajmniej niepoważnego.

Grey się zmienił poprzez działanie na niego wirusa FEV. Nie był napromieniowany bardziej niz inni, którzy wojnę przetrwali. Więc nie wiem co ma wspólnego ewolucja popromienna w działaniem fikcyjnego wirusa FEV, którego wymyślili Cain i spółka.

 

 

EDIT: Kurdę nie udało się skończyć dyskusji. Ale teraz juz na pewno finito. ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...