Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Miłek - konsolowa wersja PL będzie w trzecim tygodniu listopada niestety ;)

 

nie wiadomo czy w trzecim :/

wklejam poniżej fragment informacji ze strony cenegi

 

"Mamy również świetne wiadomości dla wszystkich osób, które będą chciały rozpocząć swoją przygodę z Falloutem 3 w polskiej wersji językowej na konsolach nowej generacji. Fallout 3 po polsku na Sony Playstation 3 i Xbox 360 (gwiazdorska obsada z Krzysztofem Skibą, Grzegorzem Wonsem, Tamarą Arciuch, Matyldą Damięcką) ukaże się jeszcze przed Mikołajkami w bardzo atrakcyjnej cenie. O szczegółach dotyczących dokładnej daty i ceny będziemy informować już wkrótce. Aby przekonać się na własnej skórze, jak doskonałe i klimatyczne jest tłumaczenie Fallouta 3, od poniedziałku rozpoczynamy cykl, w którym będziemy prezentować kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry!"

 

także trzeci tydzień listopada może przeciągnąć sie do mikołajek....ale za to atrakcyjna cena..ciekawe jaka..

Odnośnik do komentarza
Miłek - konsolowa wersja PL będzie w trzecim tygodniu listopada niestety ;)

 

nie wiadomo czy w trzecim :/

wklejam poniżej fragment informacji ze strony cenegi

 

"Mamy również świetne wiadomości dla wszystkich osób, które będą chciały rozpocząć swoją przygodę z Falloutem 3 w polskiej wersji językowej na konsolach nowej generacji. Fallout 3 po polsku na Sony Playstation 3 i Xbox 360 (gwiazdorska obsada z Krzysztofem Skibą, Grzegorzem Wonsem, Tamarą Arciuch, Matyldą Damięcką) ukaże się jeszcze przed Mikołajkami w bardzo atrakcyjnej cenie. O szczegółach dotyczących dokładnej daty i ceny będziemy informować już wkrótce. Aby przekonać się na własnej skórze, jak doskonałe i klimatyczne jest tłumaczenie Fallouta 3, od poniedziałku rozpoczynamy cykl, w którym będziemy prezentować kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry!"

 

także trzeci tydzień listopada może przeciągnąć sie do mikołajek....ale za to atrakcyjna cena..ciekawe jaka..

10 dni temu było info, że w trzecim tygodniu. Teraz, że na początku grudnia. Jakie to jest wszystko porypane. TA SAMA wersja z dubbingiem na PC jest dostępna 31.10 a na jej konsolową kopię trzeba będzie ponad miesiąc czekać. I uważam, że będzie na bank w grudniu skoro była mowa o mikołajkach. Atrakcyjna cena, o której wspomnieli to pewnie 159zł (Taka sama jak Assassin Creed PL pół roku po premierze wersji ENG). Czyli obniżka aż o 30zł względem cen F3 zanotowanych 31 października.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

No shit... Gra kopie po jajkach równo. Co mogę powiedzieć po pierwszych godzinach grania to tyle, że klimat wycieka z ekranu telewizora i nareszcie, NARESZCIE !!!, Bethesda nie spieprzyła sprawy z poziomem trudności. Nie jest już tak, że gdzie nie pójdziesz, to spotkasz tych samych przeciwników, bo tak nakazuje poziom postaci. Tutaj wetkniesz nos nie tam gdzie trzeba i już po Tobie. Czyli ogromny plus za poziom trudności. A sam VATS na żywo to piękna sprawa :D Współczuję tym, którzy muszą czekać do jutra lub dłużej ;)

Odnośnik do komentarza
Ukradłem coś, przyłapano mnie na gorącym uczynku - całe miast chce mnie zabić - jak mogę "uspokoić" mieszkańców?

 

a nie lepiej ich powyzabijać??

 

No jednak ciężko - chyba mam jeszcze zbyt niski level by się bawić w Johna Rambo.

Ale dziękuję wam za tipy.

Odnośnik do komentarza

a ja czekam do czwartku na moje EK w angielskiej wersji :) Coż mam w co grać teraz (fable2, far cry2) i przy okazji koszulkę dostanę. Wiem że to małe pocieszenie ale zawsze;)

 

SKLEP INTERNETOWY CENEGA

Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska

 

Szanowny kliencie, Z przykrością zawiadamiam, iż zamówiona przez Panią/Pana edycja kolekcjonerska gry Fallout 3 na konsolę Microsoft Xbox360 zostanie wysłana w przyszłym tygodniu. Przewidywany termin wysyłki – środa (5.11.2008). Wynikłe opóźnienie jest spowodowane czynnikami niezależnymi od naszej firmy. W ramach rekompensaty, otrzyma Pani/Pan gratis kolekcjonerską, limitowaną i oficjalną koszulkę z gry Fallout 3. Jeszcze raz przepraszam za wynikłe opóźnienie i życzę wielu wspaniałych godzin w post nuklearnym świecie.

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Cenega Poland

Odnośnik do komentarza

Gooral nie wytrzymalem kupilem dzis tego gniota i go potestuje jak okaze sie nie wypal to mowi sie trudno pomecze FC2 i Fable 2;)

jako fanatyk 2 poprzednich czesci dam ci znac jak sie prezentuje po weekendzie (no chyba ze cos zauwaze wczesniej)

 

 

EDYTA 2:

 

I tak zakonczyla sie moja przygoda z Fallshitem...jako osobna gra imo to gora 6/10 ale w maksymalnych porywach jako F3 2/10

Na minus:

- wszystko

Na plus:

- chyba tylko obrazki w instrukcji naszego blond rozczochranca ktore przypominaja stare fallouty

 

I uprzedzam nie jestem ortodoksem ale jak do mercedesa wsadzili by wam silnik od malego fiata raczej tylko debil by sie cieszyl z "ladnej budy"...

 

 

Edyta:

 

pozwole sobie zacytować słowa z GOLa pod artykułem poświęconym właśnie serii Fallout...myślę że pikne zdanie i co niektórzy zrozumieją dlaczego fani tej gry podnosili takie larum (i podnoszą nadal, ja zas sie przekonam ile racji w moich zastrzeżeniach do F3)

Cytat z GOL'a:

W języku angielskim słowo fallout oznacza nie tylko radioaktywny opad, ale też ogólnie dalekosiężne skutki jakiegoś zdarzenia. Fallout po Falloucie to nie tylko kolejne RPG-i, ale także trend, że gra może być dow(pipi)na i inteligentna, a gracz nie jest bezmyślnym botem, tylko istotą rozumną, chwytającą liczne aluzje i posiadającą własne przemyślenia. Być może brzmi to jak truizm, ale jeśli przyjrzeć się niektórym produkcjom, można zastanowić się, czy aby na pewno targetem programistów jest homo sapiens.

 

Jeżeli spojrzymy na nadchodzącego trzeciego Fallouta w kontekście oczekiwań z nim związanych, możemy tylko pogratulować firmie Bethesda odwagi. Fallout to nostalgia, a nostalgia to uczucie, które wyjątkowo trudno zastąpić euforią.

 

a zainteresowanych odsyłam pod cały artykuł temu poświecony bo naprawde warto

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza
Gooral nie wytrzymalem kupilem dzis tego gniota i go potestuje jak okaze sie nie wypal to mowi sie trudno pomecze FC2 i Fable 2;)

jako fanatyk 2 poprzednich czesci dam ci znac jak sie prezentuje po weekendzie (no chyba ze cos zauwaze wczesniej)

Ja też nie wytrzymam i za kilka dni po dostarczeniu do mnie nowego TV łykam wersję ENG. No nie da rady inaczej ;)

 

EDYTA 2:

 

I tak zakonczyla sie moja przygoda z Fallshitem...jako osobna gra imo to gora 6/10 ale w maksymalnych porywach jako F3 2/10

Na minus:

- wszystko

Na plus:

- chyba tylko obrazki w instrukcji naszego blond rozczochranca ktore przypominaja stare fallouty

 

I uprzedzam nie jestem ortodoksem ale jak do mercedesa wsadzili by wam silnik od malego fiata raczej tylko debil by sie cieszyl z "ladnej budy"...

Nie pitol tylko graj dalej ;) Jak wysadzisz Megaton to sprawdż co po nim zostaje i zdaj tutaj relację. Oraz jak spotkasz Deathclawa to napisz czy on w Bethesdowym Falloucie nie lata przypadkiem na dwóch girach (Bo coś mi się zdaje że tak jest).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gooral nie wytrzymalem kupilem dzis tego gniota i go potestuje jak okaze sie nie wypal to mowi sie trudno pomecze FC2 i Fable 2;)

jako fanatyk 2 poprzednich czesci dam ci znac jak sie prezentuje po weekendzie (no chyba ze cos zauwaze wczesniej)

 

 

EDYTA 2:

 

I tak zakonczyla sie moja przygoda z Fallshitem...jako osobna gra imo to gora 6/10 ale w maksymalnych porywach jako F3 2/10

Na minus:

- wszystko

Na plus:

- chyba tylko obrazki w instrukcji naszego blond rozczochranca ktore przypominaja stare fallouty

 

I uprzedzam nie jestem ortodoksem ale jak do mercedesa wsadzili by wam silnik od malego fiata raczej tylko debil by sie cieszyl z "ladnej budy"...

 

 

Edyta:

 

pozwole sobie zacytować słowa z GOLa pod artykułem poświęconym właśnie serii Fallout...myślę że pikne zdanie i co niektórzy zrozumieją dlaczego fani tej gry podnosili takie larum (i podnoszą nadal, ja zas sie przekonam ile racji w moich zastrzeżeniach do F3)

Cytat z GOL'a:

W języku angielskim słowo fallout oznacza nie tylko radioaktywny opad, ale też ogólnie dalekosiężne skutki jakiegoś zdarzenia. Fallout po Falloucie to nie tylko kolejne RPG-i, ale także trend, że gra może być dow(pipi)na i inteligentna, a gracz nie jest bezmyślnym botem, tylko istotą rozumną, chwytającą liczne aluzje i posiadającą własne przemyślenia. Być może brzmi to jak truizm, ale jeśli przyjrzeć się niektórym produkcjom, można zastanowić się, czy aby na pewno targetem programistów jest homo sapiens.

 

Jeżeli spojrzymy na nadchodzącego trzeciego Fallouta w kontekście oczekiwań z nim związanych, możemy tylko pogratulować firmie Bethesda odwagi. Fallout to nostalgia, a nostalgia to uczucie, które wyjątkowo trudno zastąpić euforią.

 

a zainteresowanych odsyłam pod cały artykuł temu poświecony bo naprawde warto

 

Tak oto przedstawia się obraz kolesia który po 2 godzinach grania ocenia cala grę. Ciężko powiedzieć czy chce się przypodobać Gooralowi czy poprostu tej gry na oczy nie widział. Sam jestem fanem gry fallout i przeszedłem 2 pierwsze części po kilka razy (wersje na xboxa uznaje jako zupełny niewypał). Po ograniu kilku godzin stwierdzam ze f3 jest gra która ma bardzo wiele do zaoferowania ludziom znającym temat jak i komuś kto nigdy z ta seria nie miał nic wspólnego jeżeli ktoś czepia się do mrówek plujących ogniem to powinien się mocno (pipi).ąc w głowę ludzie to jest gra a nie zamieszki na stadionie legii poza tym czy masz gdzieś matołku gohule albo rad scorpiony? nie bo to czysta fikcja i nie doszukasz się tu realizmu. A jeżeli chodzi o grafikę fabule i grywalnosc to f3 jest naprawdę przykładem dobrej roboty co zresztą potwierdzają wszystkie zagraniczne serwisy oceniające ten produkt. Ale normalne tez jest ze znajdzie się koleś który będzie przeżywał jak mrówka(plująca ogniem;)) okres ze nie jest to dokładna kalka starych części bo tak czy inaczej był by wtedy problem ze gra jest odtwórcza. Myślę ze tzw fani fallouta znajda w tym okresie inne produkcje które sprostają ich wymaganiom a ja swoim skromnym słowem wszystkim ta grę polecam

 

Odnośnik do komentarza

Jacek - Daniel Falouta ma ;) Widziałem w jego GT. I czemu wersję na Xboxa1 (Fallout: BOS - dla niekumatych) uważasz za niewypał (Ja też tak uważam ale dlaczego ty masz takie zdanie)? Czyżby nie dlatego, że to profanacja sagi oparta na uniwersum słynnych erpegów? To samo ma Tactics, który okazał się rozczarowaniem dla większości fanów, jako że zawiera wiele sprzeczności z poprzednimi grami w serii i błędy wynikające z niedokładnej znajomości świata gry przez jej twórców. Z tego powodu nie była uznana za kanoniczną przez twórców Van Burena, anulowanego projektu Fallouta 3, ani przez Bethesdę. Tyle, że bethesda sama dopuściła się sprzeczności i błędów w F3 pomimo wykluczenia Tactics'a z kanonu dokładnie za te same "uczynki".

 

I na koniec Jacku - co mają rozważania czysto teoretyczne o jakimś tam fikcyjnym uniwersum (bogatym w treść, zapadającym w pamięć, klimatycznym ale nadal fikcyjnym) do zamieszek na Legii? Argument kompletnie z dupy i nie wiem co chiałeś mi przekazać. Nikt w tym ja nie mówimy, że to uniwersum jest rzeczywistością. Jeśli dla ciebie szczegółowe rozważania na temat fikcyjnego świata (o tolkienowskim świecie też gadają, rozważania na temat uniwersum z Mass Effect równeiż są w necie nie mówiąc już o Falloutowym uniwersum) są zbyteczne to OK. Szanuję taki pogląd. Ale sam na świecie nie jesteś i amatorów sagi Fallout jest tylu, że nie nadążyłbyś nazywać każdego z nich matołkiem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

JackuW po pierwsze poczytaj moje wypowiedzi w tym temacie....od poczatku mialem obiekcje do tej gry a kupilem ja tylko dlatego aby przekonac sie czy sa one sluszne...jesli dla Ciebie ta gra jest ok to super...ja natomiast jako wymagam widocznie od tej marki czegos wiecej i nie jaram sie tá papka i mysle ze jednak ponad 2 lata codziennego w f2 (pikne to byly;)) daja mi jakies pojecie o tym universum.

 

Odnośnik do komentarza

Mylnie mnie rozumiecie panowie nie potępiam waszego poglądu do tej gry tylko po waszych postach widać ze jesteście do tej produkcji bardziej niż uprzedzeni. Zdaję sobie sprawę że twórcom ciężko będzie przeskoczyć dwie klasyczne wersje no ale zrobili to ze skutkiem naprawdę niezłym choć dla niektórych na pewno niezadowalającym. Z waszych postów wynika ze spodziewaliście się typowego przeniesienia starej gry w 3d. Niestety wiadomym jest ze pokolenie które zagrywało się w pierwsze 2 części to ludzie mający już swoje lata i teraz czasami sięgający po gry wiec trudno się dziwić ze poszli leciutko w stronę komercji choć by dlatego żeby przyciągnąć nowych fanów i to im się na pewno uda. A jeżeli chodzi o nawiązanie do 2 pierwszych części to myślę ze niestety żadna gra w tym uniwersum nie przebije tego z czym spotkaliśmy się przed laty.

Odnośnik do komentarza

Fallout to jedna z nielicznych wazniejszych gier w ktore nie zagralem.Zamiast w F gralem w Jagged Alliance i naprawde nie chcialbym zeby ktos spieprzyl mi te uniwersum.Na szczescie teraz sie tym nie przejmuje,gra jak na razie jest bardzo ciekawa.Uwielbiam wolnosc wyboru i kreowanie wlasnej osobowosci w grach,a przy Oblivionie spedzilem sporo czasu tak wiec na razie bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj ... Dla mnie gra ma klimat jest warta kupna grałem w poprzednie fallouty oraz obliviona , jedyny minus w moim odczuciu to inventory z wygladem przedmiotów wolał bym cos w stylu obliviona by bylo widac w co jestesmy odziani i by przedmioty wyglądały inaczej nie jak rysowane z pip-boya. Puki co uratowałem miasto(zaskoczyła mnie nagroga jaka otrzymałem) wybrałem sie z misja odnalezienia rodziny W Ajew(czy jakos tak:) ) Jak ktos pisze ze fallout to oblivion z broniami to bardzo sie myli czytam sprzeczne komentarze itp wiadomo gust,Ale własnie przechodzenie misji na wiele sposobów to fallout mozemy miesniakiem zabic lub inteligentnie pogadac ew zakraść sie itp Misje w ktorej mamy zebrac rzeczy z jakiegos hiper marketu z raidersami w srodku mozna przejsc na wiele sposobow ,Puki co udaje sie kontynuowac głowny wątek gry :)

Edytowane przez kwachus
Odnośnik do komentarza

dokladnie nie mozna patrzec na gre przez pryzmat poprzednich czesci bo wtedy przychodzi ogromny zawod i rozczarowanie. ten falloutowy oblivion nawet mnie wciagnal :) wysadzilem czym predzej Megaton i cala akcja wyglada imponujaco i to co pozostaje tez wyglada bosko :)

 

mam male pytanie do grajacych, czy jest jakas latarka lub cos w podobie bo jak sie chodzi po kanalach lub metrze to naprawde chwilami jest tak ze widocznosc jest zerowa iu nawet zwlok nie mozna znalezc. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...